תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לעזאזל מה כולם מתים בסוף???? איזה באסה... עד שהשקעתי כל כך עם אלני, מה זה? יצא כאילו הובלתי את כולם למותם, ממש עיצב אותי. וגם, למה לכל הרוחות נישקה וסנד בגדו בי? אני יכול להבין את בישופ כי הוא רע, אבל הם נייטרלים, ועוד סנד הוא lawful. כאילו רק בגלל שלא הייתה לי השפעה גבוהה איתם? זה לא הגיוני. סנד עזר לי, הוא ממש עזר לי במשפט ולאורך כל הדרך, ופתאום בגלל שלא התחברתי איתו הוא מוכן לתת לכל העולם למות וכי בא לו ללמוד קצת יותר? לא הגיוני. ונישקה מה היא הרי בסך הכל ילדה שובבה, ורק בגלל שהיא קינאה בזה שדיברתי עם אחרים ולא איתה אז היא מוכנה להילחם בכולנו? אני לא רואה הגיון מאחורי זה. בכלל מבאס כל הסוף הזה.
    ודרך אגב לדעתי אמון הוא בסופו של דבר טוב, כאוטי טוב, כי הרי הוא עשה את מה שעשה כי חשב שזה יציל את העולם.
    מישהו יודע האם ואם כן אז מתי יוצאת חבילת הרחבה הבאה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    טוב, אז ככה..

טוב ורע - זה לא כמו שאתה חושב שזה. המשחק משתמש בהגדרות של טוב ורע כדי לעשות הבחנות מסויימות, אבל זה לא אומר שמישהו שמוגדר טוב תמיד יעשה דברים טובים. מה זה בעצם טוב ומה זה רע? זה כבר סיפור אחר ואין טעם להכנס לזה כרגע. אבל אתה לא יכול להגיד שבגלל שסנד "טוב" הוא לא יבגוד בך. מבחינתו אתה יכול להיות הרע והוא הטוב.

בכל מקרה, בנו את המשחק ככה שלא תוכל להיות ביחסים טובים גם עם סנד וגם עם קארה, ככה שבסוף אחד מהם יבגוד בך. בישופ יבגוד בך בכל מקרה, אבל אם ההשפעה שלך עליו גבוהה, הוא פשוט יילך משם ולא יילחם נגדך.

נישקה תבגוד בך אם לא השפעת עליה כמו שצריך. ככה זה. מבחינת ה"רעים" במשחק, שזה גאריוס ומלך הצללים, הם לא רוצים להשמיד את העולם סתם כי בא להם, אלא לבנות עולם חדש. מה שבעצם כמעט כל רע כלשהו רוצה... ככה שנישקה יכולה להשתכנע בדברים שלהם אם היא שונאת אותך.

בקשר לסוף - לדעתי זה פתח לחבילת הרחבה. זה יכול להיות דבר מטורף, אם ימשיכו את זה שהם מתים למשל ואתה מתחיל במחוזות העליונים או משהו... אפשר לפתח את זה לכל כך הרבה מקומות. חסר להם שהם פשוט יתעלמו מזה!

אין מידע כרגע בקשר לחבילת הרחבה. ההערכה היא שתצא אחת במהלך 2008.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    תכלס גם אני התבאסתי..אבל אין דבר כזה סוף טוב בלי אפשרות שמשהו יקרה אחרי.
    כאילו אם באמת היה סוף טוב הכל טוב זה היה סוף ולא משנה מה.
    בכל מקרה אני ממש אהבתי את סנד וקארה הזאת סתם חטואית...נישקה תיבגוד בך בכל מקרה אם לא שמתם לב.
    היא אמרה לי שלמרות שהיא ממש לא רוצה משהו השתלט על הגוף שלה או משהו.
    את בישופ תמיד שנאתי ניסיתי אפילו לגרום לזה שהוא בכלל לא יצטרף אליי...אבל משחק זה משחק.
    זרקתי לו זין לפנים כל הזמן ושמחתי להרוג אותו בסוף פלאדין עד הסוף.
    כן אבל חבל..כאילו אין לאיפה להתקדם כזה..בכלל זה ברגע שאני מסיים משחק כמו זה אני משתעמם ממנו כבר..ואם אין משחק באינטרנט טוב אז זה גם באסה...אז אני משחק עכשיו יותר
    World Of Warcraft ההרחבה..זה אחרי שלא הצלחתי גם להיכנס להלורה 100 פעם עד שכבר נמאס לי לנסות.
    בכל מקרה סנד הוא נשמה וקארה סתם מפגרת עזבו אותה תאמינו לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי Raiffer
    World Of Warcraft ההרחבה..זה אחרי שלא הצלחתי גם להיכנס להלורה 100 פעם עד שכבר נמאס לי לנסות.
    בכל מקרה סנד הוא נשמה וקארה סתם מפגרת עזבו אותה תאמינו לי.
    למה לא הצלחת להכנס להלורה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    תמיד חסר לי משהו..כבר לא יודע מה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי Raiffer
    תמיד חסר לי משהו..כבר לא יודע מה
    אתה צריך להרויד רק שלוש דברים כדי להכנס להלורה ויש תוספת שהיא רק המלצה
    CEP2
    Helora
    Helora 3
    ויש חבילת מוזיקה
    ויש להכל קישורים פה מהפורום
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני מת להתחיל שוב את הקמפיין. אבל אין לי זמן לכלום...

שתף ב-Google+

הרשמה