תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    כוכבי כסף שמחה לתת לכם, הגולשים שלנו, אפשרות נדירה לגישה ישירה לצוות הפיתוח של מו"ד בחברת מכשפי החוף.
    כל שאלה שיש לכם על למה, איך, מה יהיה ומתי והאם והיכן, הנוגעת למוצרי מו"ד של WOTC- אםת מוזמנים לשרשר לכאן.
    צוות הפיתוח של WOTC הועמד לרשותנו לקיום ראיון במייל. אתם מוזמנים לשרשר כאן את השאלות (בעברית או באנגלית, איך שנוח לכם) ואנחנו נעביר את השאלות במרוכז. את התשובות נחזיר אליכם כאן, מיד עם קבלתן.

הערות: אנא שמרו על שאלות קצרות, ענייניות, ובשפה נאותה. שאלות שלא יעמדו בקריטריונים פשוט לא יועברו.

בברכה,
    צוות כוכבי כסף

כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שתי שאלות לי.

השאלה הראשונה היא, האם בעקבות הוצאת הספרים מחדש של רייבנלופט, יש גם כוונה להוציא ספרי רייבנלופט המותאמים למו"ד? שאלתי השניה היא האם יש אמת בשמועות על מהדורה 4, והאם כן, מתי הם חושבים שהיא תצא ומה יהיו השינויים העיקריים בה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    שאלה אחת חשובה מאוד. שמעתי מתישהוא שחלק גדול מספרי ההרחבה שלכם כולל הרבה מידע שנכתב לאו דווקא על ידכם אלא גם ע"י כותבים חיצוניים. השאלה היא כזאת האם אוכל לשלוח לכם מידע שיצורף לספרי ההרחבה אם חתימה שלי או זכויות שמורות כלשהן? כמובן שהמידע שאשלח יהיה קשור לספר ההרחבה ולנושא שלו.
    המידע שאני מדבר עליו כולל את הכל מהכל, הרפתקאות, מקצועות בסיס\יוקרה, מסדרים, דב"שים, מפלצות, נשקים... יש מחסן שלם של דברים כאלה שרק מחכים לפרוץ החוצה.

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    ביינתים יש לי רק שאלה אחת:
    מה יהיה הספר הבא בסדרת הספרים שמדברים על סוגי מפלצות לאחר כל הפינישד קודקס?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    האם נראה עולם מערכה נוסף למו"ד 3.5? מה לגבי האפשרות של הוצאה מחדש של השמש השחורה או פליינסקייפ, בין אם כהרפתקה חד-פעמית סטייל רייוונלופט ובין אם כמערכה של ממש?
    ומה העתיד לגבי קו ההרפתקאות של החברה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    שאלה: כיצד רואה WOTC את המשך קיומו של ה-OGL, והאם לדעת הצוות העובדה שקיים "קוד פתוח" למשחקי תפקידים תרמה לרמה ולאיכות של מ"ת בעולם, או שפשוט יצרה שטף היסטרי, שבמידה מסוימת ערער את כל השוק?
    האם העובדה שחנויות התחביב בארה"ב סובלות מירידה ניכרת בכמות ובמכירות עתידה להשפיע על קצב הוצאת ספרי מו"ד בעתיד, שנכון להיום נראה שהתגבר?
    האם נראה בעתיד הקרוב יותר "מוצרים משלימים" למו"ד דוגמת משחק הקלפים והמיניאטורות, ואם כן מה זה אומר לדעתם על עתידם של מ"ת קלאסיים.
    כמו כן - מתי נראה שילוב אמיתי בין יכולות ממוחשבות לבין מ"ת שולחני, בצורה משכנעת?
    ומה דעתם על רכישת WWP ע"י חברת MMORPG?
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    למרות כול הקלאסים החדשים, הפרסטיג'ים ומערכת הסקילים והפיטים יש במבוכים ודרקונים תחושה של עמידה במקום. ההתקדמות לא ממש ניראת לעין לשחקן הממוצע ובשונה מהשחקן המומחה. איך אתם מתכננים לחדש את הסדרה לשחקנים שהרגישו שהם מיצו אחרי מספר קטן של משחקים.

וויטוולף משווקת עולמות מערכה חדשים וקונספטים מורכבים ומרתקים. איך וויזרדס מתכוונים להתמודד מול וויטוולף על השחקנים המתחילים, החדשים שרואים את העולם של וויטוולף יותר מושך בעיקר בגלל היכולת השיווקית והרעיונות החדשניים יותר של וויטוולף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    VALAR, למרות שאני לגמרי לא מסכים איתך - השאלה (או התשובה) עדיין מעניינת.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    בקשר לאיזו שאלה בדיוק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    1) שאלתו של ננסק, בתוספת Spelljammers.
    2) האם Book of Vile Darkness יזכה להוצאה מחדש, או לפחות לחוברת עדכונים? קצת מבאס שחברו Book of Exalted Deeds הוא 3.5 בעוד שהוא תקוע בהוצאה 3.
    3) האם שקלו אי-פעם להוציא מערכת חוקים אלטרנטיבית במקביל ל-d20?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Valar
    בקשר לאיזו שאלה בדיוק?
    בעניין העמידה במקום, כמובן. אבל כמו שאמרתי - השאלה והתשובה מעניינות.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    יש לי שתי הודעות

1.) יש לי רעיון חדש למקצוע בסיס - קשת
    כמעט בכל משחקי התפקידים שיש יש קשת

2.) יש מלא מלא ספרים של מבוכים ודרקונים אבל באנגלית, כמו City Of Peril, או Dungeonscape ויש אפילו ספר שלם של חפצי קסם: Magic Item Compendium. זה סוג של ספרים שאתה רק מסתכל עליהם ואתה ישר רוצה שהם יהיו שלך בלי לדעת בכלל מה יש בהם.
    ובעברית יש רק 8 ספרי מבוכים ודרקונים.

והנה השאלה שלי:
    האם אפשר לתרגם גם את הספרים האלה לעברית?
    בבקשה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    העבודה של התרגום התבצעת אבל אתה יודע כמה זמן לוקח לתרגם ספר? כמה זה עולה?
    וגם לא מתרגמים את כל הספרים, ישנם גם שיקולים כלכליים בעסק.
    נ.ב- מי שמתרגם את הספרים הם כוכבי כסף לא wotc.

עוד שאלה- מצאתי המון סוגים של קוסמי רונות בספרים אחרים לא שלכם (כגון הrunethane של arcena unearthed או הrunemaster של warcraft RPG), האם לא הגיעה הזמן למצוא אחד שלכם? אחרי הכל במקצוע הזה יש פוטנציאל גדול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    חבר'ה - הזדמנות אחרונה להוסיף שאלות - אני מתרגם אותן כעת ושולח מחר בע"ה.

אז מי שיש לו - זו ההזדמנות.

כוכבי כסף.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    משהו שאוגמיוס כתב אבל לא העביר לפה [אוגמה, אתה חייב לי! D:]

1. ה-Free RPG Day הוא לטעמי אחד מסמני ההתבגרות הבולטים ביותר של התעשיה בשנים האחרונות, ואולי אחת מהפעמים הבודדות שגוף כלכלי כשלהו בתעשיה מנסה לראות את התמונה הגדולה ולפעול למען אינטרסים משותפים של התעשיה ולא של חברה בודדת. למרות התחלה צנועה משהו, מתהדר האירוע הזה כיום בחסויות של חברות מהבולטות בתחום כמו White Wolf ו-Green Ronin. איפה Wizards of the Coast בכל העסק? בתור החברה הגדולה ביותר בתחום כיום, הייתי מצפה לראות לפחות ייצוג מינימאלי שלה שם.

2. עיון באתר של WotC מראה כניסה גדולה יותר ויותר לתחום של המיניאטורות כעזר משחק. זה יכול להיות אחלה לחובבי המשחק הטקטי, אבל לא ממש מתאים למי שחושב שקרב אחד בסשן הוא עדיין קרב אחד יותר מידי. מה יש בפורטפוליו של WotC להציע לשחקן כזה? (תת שאלה - האם יש ל-WotC מה להציע לשחקן כזה? האם הוא בכלל לקוח פוטנציאלי מבחינתה?)
    שתף ב-Google+

הרשמה