תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לא משנה מה העיקר להרים קצת את הפורום הזה הוא שומם *שיח מתגלגל לקול צליל המערב הפרוע*
    אז פאדיחות פאשלות שקרו לכם או לחברים שלכם לא אכפט לי העיקר שיהיה מצחיק

אני לפני כמה שנים ישבתי עם חבר שלי בילווו שתינו קולה מדברים על זייתים ועוברים לידנו כמה אתיופים בידיוק כשהם עוברים אני אומר וקצת בקול: אני שונא שחורים אוהב ירוקים
    בידיוק באותה שניה חתפתי בעיטה ברגל :S קצת כאב

ועם אותו חבר
    היינו במופע יום העצמאות והיה שם ריקוד של התעמלות קרקע אז הוא אומר לי: וואוו תראה את השמנה הזאת
    ואמא שלה הייתה מאחורינו אז אמרתי לו
    אז הוא אומר לי : לא זאת השניה
    אז אני אומר לו: מפגר זאת אחות שלה
    :S
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    XD יש לך חבר טמבל.

פעם אחד החברים שלי העיף לי את הפלאפון לבריכה (אני החזקתי אותו לתומי והחבר משום החליט להרביץ ליד שלי ולהעיף את הפלאפון >"< ), ואחר כך במשך שבוע כל פעם שהכנסתי את הבטריה הפלאש התחיל להבהב והוא עשה ציפצופים חזקים בטירוף.
    עכשיו הוא עובד כרגיל D:

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Tepik
    עכשיו הוא עובד כרגיל D:
    מי? זה שהעיף לך את הטלפון לבריכה?

אוו! אני יודע! באותו יום שהעיפו לספיר את הטלפון (אם כי בערך שעה-שעתיים לפני) רציתי לזרוק על ספיר כדור שעף מהבריכה. אז לקחתי אותו וכדי לצאת מגניב רצתי לצד הבריכה וכשעברתי קרוב לספיר זרקתי את הכדור. טוב, אז מסתבר שהזריקה לא עשתה טוב לריצה שלי והחלקתי . בנוסף לכל גם פספסתי את ספיר
    או שרציתי לזרוק את הכדור על יאיר...?
    הייתי יכול ללכת בצורה נורמלית אחרי רבע שעה בערך, אז זה לא נורא.

עוד דבר מביך שיקרה היום זה מבחן באזרחות, שלא יצא לי להתכונן אליו יותר מדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לדני יש אינטרנט שוב! אבא שלך מוגבל, דני...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    האינטרנט עדיין לא עובד יותר מדי טוב. ממה שהבנתי, זה עובד רק כשאני מחובר ישירות למודם, וגם אז אני צריך להפעיל חיבור מיוחד לאינטרנט שבעזרתו אני יכול להפעיל את החיבור הרגיל לאינטרנט.

למה אתה לא פה? יש לנו עכשיו מעבדה במחשבים... אני מבין למה יאיר לא פה - הוא אידיוט. אבל מה איתך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    האינטרנט עדיין לא עובד יותר מדי טוב. ממה שהבנתי, זה עובד רק כשאני מחובר ישירות למודם, וגם אז אני צריך להפעיל חיבור מיוחד לאינטרנט שבעזרתו אני יכול להפעיל את החיבור הרגיל לאינטרנט.

למה אתה לא פה? יש לנו עכשיו מעבדה במחשבים... אני מבין למה יאיר לא פה - הוא אידיוט. אבל מה איתך?
    מה ששכחת לציין זה שבזמן שכתבת את ההודעה ספיר ואני כבר הגענו ועמדנו לידך
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הרשמה