תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן ככל שהארוע הגדול קרב ובא הרבה רעיונות נזרקים לאוויר , מי יהיו האלופים ? איזה פיודים יתפתחו וכו'....

פתחתי את הת'רד הזה כדי לראות מה כל אחד חושב לגבי 2 המיין איבנטים והאם הבנייה שלהם הייתה משכנעת דייה?

מיין איבנט ראשון : סינה נגד מייקלס

דעה אישית: לא אוהב את שון מייקלס , במיוחד לא אחרי מונטריאול (חח אולדסקול משהו) ... אבל זה דבר ידוע ששון יכול להחזיק את החברה על הגב שלו וזה נעשה כבר בעבר.. יש לו הרבה מאד מעריצים והפוש שהוא מקבל עכשיו לדעתי יכול לבסס אותו כאלוף טוב, לגבי סינה .. מה כבר אפשר להגיד .. הוא חסר כל חן הגימיק שלו מיצה את עצמו מזמן וזה הזמן לשינוי מרענן.

מיין איבנט שני : בטיסטה נגד טייקר

דעה אישית: טייקר לדעתי הולך לקחת את התואר , לא בגלל שמגיע לו.. כי אני יכול להיות כנה ולהגיד שיש הרבה אנשים שמגיע להם ההזדמנות הזו הרבה יותר ממנו .. אבל מארק קלאוואי בשמו היותר מוכר אנדרטייקר , צועד בצעדי ענק לקראת סיום קריירה מאז שהתחיל בערך ב1985 עד עכשיו היה אחד האנשים המרכזיים בביזנס , הספיק לקחת את כל התארים האפשריים , לתת קרבות מעולים ובעצם החגורה הזו באה לחלוק לו כבוד אחרון שכן תוך שנה הוא כבר יפרוש , שאחריה אני מאמין שבטיסטה יעשה הילטרן סוף סוף ויתנו פוש למישהו חדש (בתקווה שלאורטון)

הממ מה הדעות שלכם ? :cheeky3:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Rageous
    כן ככל שהארוע הגדול קרב ובא הרבה רעיונות נזרקים לאוויר , מי יהיו האלופים ? איזה פיודים יתפתחו וכו'....

פתחתי את הת'רד הזה כדי לראות מה כל אחד חושב לגבי 2 המיין איבנטים והאם הבנייה שלהם הייתה משכנעת דייה?

דעה אישית: לא אוהב את שון מייקלס , במיוחד לא אחרי מונטריאול (חח אולדסקול משהו) ... אבל זה דבר ידוע ששון יכול להחזיק את החברה על הגב שלו וזה נעשה כבר בעבר.. יש לו הרבה מאד מעריצים והפוש שהוא מקבל עכשיו לדעתי יכול לבסס אותו כאלוף טוב, לגבי סינה .. מה כבר אפשר להגיד .. הוא חסר כל חן הגימיק שלו מיצה את עצמו מזמן וזה הזמן לשינוי מרענן.

דעה אישית: טייקר לדעתי הולך לקחת את התואר , לא בגלל שמגיע לו.. כי אני יכול להיות כנה ולהגיד שיש הרבה אנשים שמגיע להם ההזדמנות הזו הרבה יותר ממנו .. אבל מארק קלאוואי בשמו היותר מוכר אנדרטייקר , צועד בצעדי ענק לקראת סיום קריירה מאז שהתחיל בערך ב1985 עד עכשיו היה אחד האנשים המרכזיים בביזנס , הספיק לקחת את כל התארים האפשריים , לתת קרבות מעולים ובעצם החגורה הזו באה לחלוק לו כבוד אחרון שכן תוך שנה הוא כבר יפרוש , שאחריה אני מאמין שבטיסטה יעשה הילטרן סוף סוף ויתנו פוש למישהו חדש (בתקווה שלאורטון)

אני מסכים איתך לגבי שון אבל אני חושב שסינה הוא אלוף נהדר שצריך להמשיך לכהן בינתיים. לפחות עד אחרי רסלמניה. או שהדבר הכי גרוע שיעשו לו זה שאורטון יזכה בקרב הכסף בבנק ואחרי שסינה ינצח את שון אז רנדי יפדה את קרב האליפות שלו וינצח את סינה.
    אני מעדיף שמישהו כמו רנדי ינצח את סינה מאשר שון מייקלס האפס הזה.
    לגבי בטיסטה וטייקר. אני חושב שלבטיסטה אין כישרון היאבקות.
    הוא איטי, לא זורם עם הקרב, הוא נשאר שנים ממכות קטנות, אין לו כישרון מיקרופון, המהלכים שלו מגעילים והוא מוכר את המהלכים שעושים עליו הכי מזוייף שראיתי.
    טייקר לעומת זאת, אתלט מכובד בעסק שמגיע לו לזכות בתואר אחרי הרבה זמן שהוא לא זכה.
    כמו שון שמזמן לא זכה בתואר ההבדל ביניהם הוא שטייקר מביא ביצועים יפים ולא צפויים כל כך מראש כמו שון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    RAGEOUS מסכים איתך ב99%, באמת טייקר צריך לפרוש בכבוד, באמת סינה מיצה את עצמו (בינתיים, אולי), באמת מתאים לבאטיסטה היל טרן ובאמת מייקלס הוא מנ... רגע רגע!!!
    אני לא כ"כ מבין מה הקשר בין המונטראול סקרוג'וב למיין איבנט נגד סינה, ואני חושב שאין שום סיבה מוצדקת שמייקלס לא ינצח.
    ואין צורך להגיד ש:
    באטיסטה מנצח= דיטרויט סקרוג'וב.
    וטרמינייטור, הרעיון שאורטון מנצח הוא דיי מופרך (לא בגלל שאני שונא אותו- להיפך!) פשוט שכחת שגם לאדג' יש רצף ברסלמניה- וגם הוא משתתף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי פולי צריך לזכות להחזיק בתואר חודשיים ואז להפסיד אותו ולפרוש בכבוד.
    אני מקווה שסינה ינצח את שון כי לא בא לי לראות את שון עושה כל שבוע בופעה עם המיקרופן וטוען כמה הוא גדול, מה שלבטח יקרה אם הוא יזכה.
    מבחינתי ניצחון של סינה והפסד של התואר בפר פי ויו הבא יהיה מעולה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    לפי דעתי פולי צריך לזכות להחזיק בתואר חודשיים ואז להפסיד אותו ולפרוש בכבוד.
    אני מקווה שסינה ינצח את שון כי לא בא לי לראות את שון עושה כל שבוע בופעה עם המיקרופן וטוען כמה הוא גדול, מה שלבטח יקרה אם הוא יזכה.
    מבחינתי ניצחון של סינה והפסד של התואר בפר פי ויו הבא יהיה מעולה.
    פולי? איך פולי נכנס פה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    התכוונתי ppv לא פולי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Rageous

מסכים איתך בהכל..אורטון לא זכה החגורה מרכזית כבר 3 שנים..ובפעם האחרונה שהוא זכה הוא היה צעיר מדי ולקחו לו את החגורה אחרי חודש בערך..
    אבל עכשיו אני בטוח שהוא יהיה אלוף מצויין..

אני מאוד מקווה ששון יקח את החגורה מסינה..אתם יודעים מה? גם אם פונאקי יזכה בחגורה זה יהיה טוב..סינה מאוס,אני מקווה שאם הוא יפסיד לשון,יורידו אותו מהמירוץ לאליפות..כל פעם שהוא מפסיד אליפות,יש פיוד סינה נגד האלוף ורוב הפעמים הפיודים האלה משעממים וחרושים..אז סינה לא יחזיק באליפות שנה,אפשר לחשוב כזה אסון..

אני בטוח שטייקר ייזכה..אם לא זה יהיה סקרוג'וב 2..
    שתף ב-Google+

הרשמה