תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    אין לי שום מושג למה זה קרה, אני לא איזה ילד קטן שעושה בסראפ, אני שונא אתזה.
    משחקים בשרקי US, לא נשאר דגלים, אין איפה להיכנס , מחכה לסיבוב הבא, ופתאום קיבלתי את ההודעה הזאת.
    מה הקטע ???

פתחתי נושא כי לא מצאתי דיון מתאים לשאלה הזאת

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני מניח שלא קראת את הדיון הזה

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רק בישראל.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    יגאל, קיבלת באן בגלל ההתעלמות המוחלטת שלך מהפצרותיי אליכם, קבוצת ה- USMC להפסקת הבייס-רייפ עלינו בשרת BF2 המדורג של VGames.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1007098

ובכלל, כשאני חושב על זה, אני צריך להפציר בכם להפסיק בייס רייפ בכלל?! אלו הם החוקים של השרת!

עד אותו לילה הייתי תופס ממך כשחקן ישר.
    אבל אתה פישלת ועוד פתחת דיון בניסיון להציל את עורך בטענות ש- "אינך שחקן שעושה בייס רייפ" ו "שונא את זה"..
    הרי ההוכחות נמצאות בצילומים ברורים כשמש בקישור לשעיל, עבור אלו שמילתי אינה מספיקה להם.

בחייך -- עבור הלאה, יגאל - נשרפת באש ואתה שופך על עצמן עוד שניים שלושה ליטרים של דלק נפיץ במיוחד. אני רוצה להמשיך ולהיות ידידך למשחק בדיוק כמו עם כל שאר השחקנים אבל לפחות תמשיך להראות דוגמה טובה לשחקנים החדשים/הוותקים.

אני ממשיך ומנצל את הבמה הזאת כדי להעביר לקהילת BF2, שחשובה לי מאוד (ואולי אף יותר) כמו לכל אחד מכם שצבר/רוצה לצבור יותר מ 50 שעות במשחק:

זה בדיוק מה שמרתיח לי את הדם - אתם נכנסים, מזלזלים בחוקי השרת ובזולת, ולא משנה באיזו צורה, מועפים מהשרתים פעם-פעמיים-שלוש ב- KICK רחום וחנון מהאדמינים המעולים שיש כאן בקהילת BF2 וחוזרים וממשיכים לחגוג כלעומת שבאתם.

ועד שלא מרחיקים אתכם מהשרת ליום יומיים, שזה FUCKING כלום, אתם אפילו לא מראים את פרצופכם המכוער בפורום (ביטוי, אז תרגעו) בתחנונים ובהתממויות כמו לאיזה שוטר בצומת, שתפס אתכם עוברים קו עצירה לבן - למה?! אני?! מה עשיתי?! אני לא כזה! בחייכם..

גם כפות ידיי אינן נקיות: אני מעיד על עצמי שגם אני חטאתי בבייס רייפ יותר מפעם אחת וגם שילמתי על כך את המחיר בבאן של חודשים רבים בשרת INF איכותי באירופה - שם מידת הסלחנות היא אפס. וזאת לעומת האדמינים המעולים שלנו בארץ, שעושים לכם ולקהילה חסד בזה שנותנים לכם לחזור לשרת אחרי 24-48 שעות ולעיתים אף הרבה פחות רק בכדי שיהיה את מי לפרק ברוב שעות היום.

שמוליק.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    בייס רייפ זה אחלה דבר...
    רק באירופה!!!... לגויים!!!!
    אין כמו לעלות להר ולהעלים 20....
    אין כמו לצלול על הקרייר ולהטיל 2.. ולאדות 5...
    אין כמו לצלוף למישהו בעין כשהוא עולה על מסוק..
    אין כמו על לקחת איזה נובון לרד זון.. ואז לאסוף את יפתח...
    רק באירופה!!!.. לגויים!!!!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי AlderaaN
    גם כפות ידיי אינן נקיות: אני מעיד על עצמי שגם אני חטאתי

שמוליק.
    חחחחח שמוליק
    איזה צדיק אתה
    וכמה שאתה אוהב לכתוב
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    אבל עוד פעם כי זה מרגיז.
    לא הורדתי אותו שהוא היה על הקרקע, ולא בזמן המראה. הייתי במרדף אחריו עוד לפני, העניין שהוא הורד, כשהוא טס מעל המסלול של הבסיס שלו.
    אז אני שוב שואל , כל אחד שמשחק במטוסים, אם הוא במרדף אחרי מטוס אחר , אם הוא עוזב אותו כאשר הוא טס מעל הבסיס שלו ???
    ואם הייתי עושה בייס רייפ אז תאמין לי שלא היית מצליח להמריא עם המסוק.
    והשחקן שהופל פעמיים שיעיד על כך, ואם אני טועה אז כמו גבר אני לוקח על עצמי באן לשבוע.
    ותאמין לי שאני מאוד מכבד אותך ומחזיק ממך.

תגיבו :mad:

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    טוב יגאל.
    בגלל שאני מכיר אותך כשחקן המכבד את החוקים
    אני אוריד לך את הבאן.
    אנא כבד את חוקי השרת.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    טוב יגאל.
    בגלל שאני מכיר אותך כשחקן המכבד את החוקים
    אני אוריד לך את הבאן.
    אנא כבד את חוקי השרת.
    הבעיה תאמין לי זה לא הבאן.
    אני חושב שצריך לרשום תגובה קצת יותר מפורטת, אני מבין שאתה צריך להגיב לעוד הרבה הודעות, אבל לפחות האדמינים האחרים. שלהבא אני אדע מה לעשות.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    רוצה לדעת את החוקים?

בבקשה הרי הם לפניך

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    מהרגע שהמטוס עזב את הקרקע בפעם הראשונה, אפשר להוריד אותו בכל מקום, גם אם הוא מעל הבסיס שלו.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    מהרגע שהמטוס עזב את הקרקע בפעם הראשונה, אפשר להוריד אותו בכל מקום, גם אם הוא מעל הבסיס שלו.
    תודה , חיזקתה את דברי, זה בדיוק מה שקרה(ולא הייתי אחריו בזמן ההמראה שלו)
    אני מרגיש כמו בבית משפט, אבל בכיף.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי igal-72
    תודה , חיזקתה את דברי, זה בדיוק מה שקרה(ולא הייתי אחריו בזמן ההמראה שלו)
    אני מרגיש כמו בבית משפט, אבל בכיף.
    אפשר להיות הסניגור שלך? אני חזזק:

"כבוד האדמין הנכבד.. מרשי אמנם צלל עם הJ10 על הקרייר וזיי* 10.. אבל הוא לא היה שפוי באותו זמן..
    כבודו אני מבקש להקל עם הנאשם.. אנחנו מבקשים אזהרה... ומקסימום באן ל24 שעות..
    זוהי עברה ראשונה של מרשי.. והוא עדיין נובון ולא ידע את החוקים..
    כמו כן.. יש להוסיף שאנסו אותו קודם.. והוא רק הגן על עצמו ועל כבודו.והוא רק רצה להחזיר את הניקוד לקבוצתו שהייתה על סף הפסד.. "
    עריכה:
    חשבתי על זה ואני אדמין.. אני יצתרך גם לשפוט אותך.. ואני לא מאמין לסניגור שלך.. הוא חרטטן פירס קלאס.. ומכירים אותו כ- במזדרונות הפורום..

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    אפשר להיות הסניגור שלך? אני חזזק:

"כבוד האדמין הנכבד.. מרשי אמנם צלל עם הJ10 על הקרייר וזיי* 10.. אבל הוא לא היה שפוי באותו זמן..
    כבודו אני מבקש להקל עם הנאשם.. אנחנו מבקשים אזהרה... ומקסימום באן ל24 שעות..
    זוהי עברה ראשונה של מרשי.. והוא עדיין נובון ולא ידע את החוקים..
    כמו כן.. יש להוסיף שאנסו אותו קודם.. והוא רק הגן על עצמו ועל כבודו.והוא רק רצה להחזיר את הניקוד לקבוצתו שהייתה על סף הפסד.. "
    עריכה:
    חשבתי על זה ואני אדמין.. אני יצתרך גם לשפוט אותך.. ואני לא מאמין לסניגור שלך.. הוא חרטטן פירס קלאס.. ומכירים אותו כ- במזדרונות הפורום..
    חזק XD

ותגיד, אם אני תותחן במסוק ומישהו לוקח אותי לעשות בייסרייפ, זה עברה? למה צעקתי עליו "אל תעשה בייס רייפ או שתסבול מאצבעו הלא כל-כך סלחנית של האדמין"
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הרשמה