תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    כחלק ממאמץ מתמשך של היצרנית לגרום לחברות גדולות לעשות שימוש בו, הודיעה חברת Activision כי היא מתכנת לעשות שימוש במנוע המשחק החדשני שלה, Unreal Engine 3 (או בקיצור, UE3) ב- Unreal Tournament 3, והוציאה רשיון שימוש. אפשר להתרשם ממנוע המשחק החדשני הזה בכותרים ידועים שכבר פעילים כיום, כגון Six: Vegas או Gears of War.
    למרות הידיעה, לא פירסמה החברה שמות של כותרים נוספים שינצלו את כוחו של המנוע, אך הוסיפה ואמרה שזהו אחד מהמנועים הגראפיים החזקים ביותר בשוק, וכי "הוא מושלם לפרוייקטים נוספים שיש באמתחת החברה לשחרר בעתיד".
    חשיפה זאת אומרת ש-Activision הצטרפה לשורה מכובדת של חברות שבחרו במנוע למשחקיהן, כגון: Midway, Silicon Knights, Ubisoft, NCSoft, Sony, Electronic Arts ו- Square Enixwho.

נתחיל מזה שהם לא הזכירו את EPIC אפילו פעם אחת. SUNNY לא הכניס את אפיק אפילו לרשימת החברות המכובדות שמשתמשות במנוע... והוא שלה :|

ממה שSUNNY כתב מבינים ש:

א) ACTIVISON בנתה את UE3 - לא נכון.
    ב) ACTIVISON בונה את UT3 - לא נכון.

מה זה צריך להיות?!

הודיעה חברת Activision כי היא מתכנת לעשות שימוש במנוע המשחק החדשני שלה Unreal Engine 3 (או בקיצור, UE3) ב- Unreal Tournament 3 ....

תערכו את זה ומהר.

החברה שיצרה את המנוע היא EPIC. החברה שתנצל את המנוע ליצירת UT3 היא EPIC.

ACTIVISION היא רק אחת מעשרות החברות שקנו מאפיק רישיון להשתמש במנוע המתקדם בשביל משחקים עתידיים שלה. היא רק הקונה, לא היוצרת.

ולמי שמתעניין, הנה רשימה של החברות שקנו מאפיק רישיון למנוע:

יש עוד כמה שאין ברשימה כמו CAPCOM ו
    Sony, Electronic Arts , Square Enix.

אפיק תמיד משקיעים ביצירת המנועים שלהם כי הם יודעים מניסיון כמה כסף ופרסום זה מכניס.

אני היחיד שחושב שאפיק צריכים להרחיב אופקים ולהפוך לPUBLISHERS של עצמם?

אם אתם כבר כאן, תראו איזה מכוערת נראית התמונה בעמוד הראשי של EPIC...
    http://www.epicgames.com/index.html
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    בפעם הבאה כש
    SUNNY
    רוצה מבזק אנריל
    הוא צריך לפנות עליינו, קהילת אנריל
    ולא לשחרר שטויות
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

חברות CAPCOM ו Sony, Electronic Arts , Square Enix כן מופיעות ברשימת החברות שקנו היתר שימוש במנוע המשחק EU3. מלבד זאת, הטעתי במקצת בכתבה ועל כן אני מתנצל.

להבא - שנו את אופן שבו אתם מוצאים לנכון להתלונן על שגיאות אלו ואחרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    הוא כתב בטעות Activision במקום Epic בהתחלה... זה הכל. יתוקן.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי sunny
    חברות CAPCOM ו Sony, Electronic Arts , Square Enix כן מופיעות ברשימת החברות שקנו היתר שימוש במנוע המשחק EU3. מלבד זאת, הטעתי במקצת בכתבה ועל כן אני מתנצל.

להבא - שנו את אופן שבו אתם מוצאים לנכון להתלונן על שגיאות אלו ואחרות.
    התכוונתי שהן חסרות ברשימה שלי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    בקשר לעמוד הראשי - כן... הם טוענים שזה מלקום :X
    אבוי להם!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    הוא כתב בטעות Activision במקום Epic בהתחלה... זה הכל. יתוקן.
    זה לא הכל. גם אם תחליף את המילה הזאת עדיין יהיה שם בלאגן, כמה דברים מטעים ומחסור באינפורמציה...

Sunny, להבא אני אהיה קצת יותר עדין בדברים כאלה... בגלל שאתה קשור יותר לאתר עצמו מאשר לפורום חשבתי שזה מחוסר ידע, ולא מחוסר תשומת לב - משהו שקצת עצבן אותי.

עדיין, התגובה פה הייתה בגדר הסביר אמרנו שזה בולשיט ושטויות, אבל לא יותר מזה... לא קראנו לך טיפש או משהו.

בכל זאת, בפעם הבאה כדאי שתתייעץ איתנו או אולי אפילו תבקש מאיתנו לכתוב על זה. רוב הסיכויים שאנחנו יודעים יותר.

מצטער על האגרסיביות יתר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לי הוא חידש... לא היה לי שמץ של מושג ש- Rainbow Six Vegas פועל על המנוע הזה :X
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Discord
    זה לא הכל. גם אם תחליף את המילה הזאת עדיין יהיה שם בלאגן, כמה דברים מטעים ומחסור באינפורמציה...

Sunny, להבא אני אהיה קצת יותר עדין בדברים כאלה... בגלל שאתה קשור יותר לאתר עצמו מאשר לפורום חשבתי שזה מחוסר ידע, ולא מחוסר תשומת לב - משהו שקצת עצבן אותי.

עדיין, התגובה פה הייתה בגדר הסביר אמרנו שזה בולשיט ושטויות, אבל לא יותר מזה... לא קראנו לך טיפש או משהו.

בכל זאת, בפעם הבאה כדאי שתתייעץ איתנו או אולי אפילו תבקש מאיתנו לכתוב על זה. רוב הסיכויים שאנחנו יודעים יותר.

מצטער על האגרסיביות יתר.
    את המידע שלי אני שואב מהמקורות האמינים ביותר, החל משיחרורים לתקשורת ועד לאתרי החדשות הכי Hardcore שתוכל למצוא באינטרנט. הטעות נבעה מחסרון במילה אחת. אני לא טועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    לי הוא חידש... לא היה לי שמץ של מושג ש- Rainbow Six Vegas פועל על המנוע הזה :X

אז אתה ממש ממש לא מעודכן...

כבר שבועות מדברים על זה...

כבר ניסו לעשות ספקולציות על החומרה הדרושה לUT3 לפי VEGAS כי הם על אותו מנוע...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    גם אחרי העדכון זה לא ברור...

למה בדיוק המילים UT3 תקועות שם?

כחלק ממאמץ מתמשך של היצרנית לגרום לחברות גדולות לעשות שימוש בו, הודיעה חברת Activision כי היא מתכנת לעשות שימוש במנוע המשחק החדשני, Unreal Engine 3 (או בקיצור, UE3), של חברת Epic, ב- Unreal Tournament 3, והוציאה רשיון שימוש.

היא לא הולכת להשתמש בו בUT3... עוד בילבול בין אפיק לACTIVISON...
    שתף ב-Google+

הרשמה