שלום לכם אורחים יקרים.
אני רוצה לצאת כאן בבקשה קטנה - הירשמו לפורום והתחילו להגיב.
הפורום הוא בעצם המשתמשים שמרכיבים אותו. לא אני, ולא מנהל אחר. לא משנה כמה מנהל ישקיע, בלי משתמשים וקהילה הפורום לא קיים.
בתור אורחים, אתם לא מרכיבים את הפורום, ולא עוזרים לפתח אותו. אתם רק מתבוננים בו מהצד. אם אתם רוצים שהקהילה תגדל, ואם אתם נהנים עד עכשיו ממה שאתם מקבלים כאן - אתם מוזמנים להצטרף ולתרום בעצמכם.
כמה פעמים קראתם פה עדכונים על NWN2? כמה פעמים ראיתם דברים מעניינים שרציתם להגיב עליהם אבל לא היה לכם כח להרשם ופשוט ויתרתם?

בצעד פשוט אחד שלוקח פחות מ-5 דקות אתם יכולים להתחיל להיות חלק פעיל בקהילה ולדבר על... הכל...! קהילה זה יותר מקבוצה של אנשים שמשחקים אותו משחק, קהילה זה דבר שיכול ללוות אותך במשך תקופה ארוכה מהחיים שלך. ככה זה אצלי לפחות...
אפילו אם אתם בבית רק פעם בחודש - הרשמו והגיבו כשאתם נמצאים.

בתור חברים רשומים תוכלו להגיב, לפתוח דיונים, להצביע בסקרים, להשתתף בתחרויות, לקבל סימון ברור של הודעות שעוד לא קראתם וככה להשאר מעודכנים, ובעיקר להשפיע ולהנות מהקהילה ומה שכרוך בה.

זהו מעגל. יותר חברים בקהילה=קהילה יותר גדולה=יותר פעילויות=יותר תקציבים=יותר טוב לכולם.
אז הכירו את הפורום לחברים שלכם שמשחקים במשחק או רוצים לשחק בו, ובואו נקווה שנמשיך לגדול ונראה שגם בישראל יש קהילה גדולה של שחקנים Neverwinter Nights. לא סתם אנחנו קיבלנו את המשחק ראשונים