תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    מה אנחנו עושים בסדר, מה אנחנו עושים לא בסדר, הערות, הארות, נקודות לשיפור, נקודות לשימור, כאן המקום לרשום את כל ההצעות, המחמאות, ותמונות העירום של חברי הקהילה. אם יש לכם טענה כלשהי, נא לתת ביקורת בונה, ולא "אתם לא משקיעים!!!". הכוונה בביקורת בונה היא לציין את הנקודה החלשה, ולומר לנו איך תרצו שהנקודה הזו תהיה במקום.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    טוב ,בעקרון ,לפי דעתי אנחנו מקדמים יפה מאוד , אבל ... אנחנו עדין מעט אנשים, הפרומים לא זורמים יותר מדי (גם באשמתי) לגבי פרומים , כולנו צריכים להיות פשוט פעילים יותר ,אבל לגבי המעט אנשים , לזה אין לי תשובה איך לתקן לצערי , אם למשהו יש רעיון אני אשמח לעזור.

אבל חוץ מזה , אתם עושים עבודה מעולה , רק תפסיקו לקבוע אירועים למית שאני עובד!
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    יהיה נחמד עם המנהלים, לדוגמא אתה ליאור, תיכנסו יותר למשחק... אני יודע שזה קשה כי אתם עסוקים אבל זה נחמד לראות אתכם בסביבה
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    בקשר לכמות האנשים ,
    אני עד לא מזמן היתי פעיל מעוד בפורום D&D אחד ואחנו הוספנו אנשים על ידי פירסום הפורום על ידי שיתות רבות והחלתתי לעסות רשימה של כמה רעיונות מהיותר יאלים :
    1) פירסום לינק לפורום באתרים שונים,גדולים ,ומפורסמים יותר של WOW.
    2) ניתן לארגן תחרותשל הבעת מישתמשים -יפתך נושא (נעוץ-המלצה)שבוא מישתמשים חדשים יוכלו ליכתוב שX צירף אותם ואחרי כל X משתמשים עם X הודעות יכבל המשתמש שצירף את המשתמשים החדשים X הודעות למונה העודעות.(על הX המנהלים צריחים להחלית)
    3) ניתן לחלק לכל משתמש (בהודעה פרטית) לינק יחודי שאותו יפרסם בחתימות שלו במיילים ,פורומים אחרים ועל כל X כניסות מIP שונים דרך הלינק שלו יכבל המשתמש עוד X הודעות למונה העודעות שלו.

אני נורה אשמח אם חברי הקהילה יגיבו לזה כי אני חושב זו מתרה חשובה וגם אם לבסוף תיבחר דרך פעולה אחרת ששונה לחלותין מהדרך שהצעתי אני חושב שצריך ליפעול.

חשוב להבהיר כי אני חושב שמונה ההודעות כשמו צריך לימנו הודעות בילווד והוא לא משהו שעושה אותחש חשוב יותר .
    כי יכול להיות אדם אחד שיכתוב הרבה ספם ואדם אחר שיכתוב מעט דבל דיברי חוכמה .
    אבל ליפעמים "המטרה מקדשת את העמצעים" ועם המטרה היא כידום הפורום עז זה לא נורה.

הרשמה