תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני מוריד את המשחק ממש עכשיו... ורציתי לשאול כמה שאלות:
    1. ככל שאתה משחק יותר אתה מרוויח רובים או דברים כאלה?
    2. זה משחק שיכול להעסיק אותי הרבה זמן?
    3. יש הרבה אנשים בסרבר הישראלי...?
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    1. לא, יש מספר נשקים שאתה יכול לבחור בהתחלה אחד מהם אתה יכול לקחת מאנשים שהרגת את הנשקים שלהם מספר SW (super weapons) X מפוזרים במפה אתה יכול לסחוב עד 3 נשקים
    2. כן המשחק יכול להעסיק אותך הרבה זמן הוא כיפי חוזר על עצמו אבל רק במפות ובסוגי משחק עם כל קבוצה שאתה משחק ונגדה אתה משחק זה שונה אנשים שונים דרכי הסתגלות לקבוצה שונות
    3. בסרבר של ויגיימס כמעט תמיד יש אנשים (כמעט כי בזמן בצפר הסרבר ריק ומשעמם בבית לבד =\ )
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    דבר ראשון ברוך הבא לקהילה! תמיד נחמד לראות דם חדש בשרת (המשפט נשמע יותר טוב באנגלית...)

וכמו ש Duckion אמר יש לך בחירה בין שישה נשקים שונים בהתחלת המשחק(יש אפשרות להחלפת נשק אחרי כל מוות- שלא בדומה למשחקים אחרים זה קורה הרבה ), וכמובן שאפשר להרים נשק מגופת אויב או חבר. יש גם "נשקי על"(Super Weapons או SW) שנמצאים במקומות מסויימים במפה, אם כי השימוש בהם מותר רק פעם אחת בסיבוב(20 דקות).

לגבי הזמן שלוקח למשחק להימאס- לי עוד לא נמאס, אני משחק כבר מחודש יולי(ספיר או דני תקנו אותי אם אני טועה) והמשחק פשוט לא מתיישן. יש עוד תוספת קטנה שמוסיפה המון למשחקיות- לדבר עם חברים בטלפון תוך כדי המשחק(כשהם משתתפים, כמובן). ובמקום לבזבז כסף על חשבון הטלפון, אפשר פשוט להשתמש בסקייפ (או בונטרילו ודומיו).
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ברוכים הבאים!
    למרות שהמשחק אינו משתנה עם הזמן (כמו שבטח הבנת) ישנה אפשרות ליצירת מודים (כשאחד שכזה כבר קיים) ולמרות זאת, המשחק פשוט אינו נמאס. גם עכשיו אנחנו מתחילים עם תקופה של טורנירים ותחרויות, שיוכלו לזכות את חברי הקהילה בפרסים.
    תאמין לי שהמשחק לא ישעמם אותך לעולם

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הרשמה