תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אני בקטע של לנסות מסורת חדשה: כל שבוע אפתח כאן ט'ראד, בו חברי הפורום יספרו באיזה משחקים הם משחקים השבוע. הכוונה היא לא ליצור ט'ראד של ניימדרופינג, אלא פירוט: כמה שורות על כל משחק, לאן הגעתם, מה אתם רוצים להשיג וכו'.

כמובן שמכיון שאנחנו בפורום נינטנדו, אבקש להשאר און-טופיק ולדבר על משחקים רלוונטים בלבד. Wii, DS, Gamecube, GBA וכו'.

אם אתם משחקים גם בקונסולות אחרות - אל חשש! נושא דומה נפתח ביום ראשון בפורום Xbox, ויום חמישי אפתח אחד בפורום פלייטסיישן. ככה לכל אחד תהיה הזמדנות לספר על מה הוא עושה! הוריי!
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אתחיל בתגובה חסרת בושה לעצמי:

Pheonix Wright 2: Justice For All - אוטוטו נגמר. אני בחלק האחרון של התיק האחרון, רואה את הסוף בעיניים. חבל לי. ניסיתי למתוח את המשחק הנהדר הזה כמה שרק אפשר, הגבלתי את עצמי לשחק בו בנסיעות אוטובוס בלבד, התענגתי על כל שורת טקסט ונהנתי מכל רגע. אני חושב שאני מכתיר את הסדרה הזאת כהכי מוצלחת ל-DS. אבל אולי אני סתם אומר.

Hotel Dusk - כשיסתיים פיניקס רייט, אעבור הלאה. בינתיים ראיתי רק את ההקדמה של זה, וזה בהחלט נראה מרשים. מקווה שחווית המשחק תהיה טובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    חח אני משחק ב,הטירה של לואיגי"-כן יש לי את המשחק כבר כמה שנים אבל אף פעם לא שיקחתי בו ולמרות שאני גם עכשי ומשחק בו מקסימופ פעם בשבוע זה המשחק היחידי שאני משחק..
    אני כרגע במלונה של הכלב שאחריו יש מין מלך כזה שצריך ללכוד אותו בצל כדי לשאוב אותו
    אני לא הכי מכיר את הסיפור אני רוצה לדעת מה קרה למריו[אני ידוע שקינג בו בחבילה שלב באוזר או שמהו כזה] אם מישהו מכיר מה קורה שם אשמח אם הוא ישתף אותי
    מה שכן זה משחק שממש מרשים אותי לטובה הוא ממש כיפי לשחק אנ יאישית מעדיף אותו ממאריו סאנשיין ואפילו 64..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני משחק בווי ספורטס, וריימן- בעצם קיבלתי את הקונסולה לפני פחות משבועיים, אבל כבר אני מבין שכנראה עשיתי טעות כשבחרתי משחק קצר כמו ריימן, שעל אף שאני חייב להודות שיש בו משחקים ממכרים למדי, זהו לא סגנון המשחק שאני אוהב, כלומר אני כן אוהב את ריימן, את המשחקים ובכלל את הסטורי מוד, אבל אני לא טיפוס שאוהב משחקים שאתה צריך לחרוש על 1000 מיני דברים, ולהצליח בכולם, רק כדי להשיג את כל מה שהמשחק מציע, בזמן שהדברים שעליהם לא צריך לחרוש, בקושי מחזיקים כמה שעות בודדות.

מאחר ומצב הסיפור בריימן היה לי קצר מדי, ואני לא חובב גדול של משחק שהוא נותן לך חופש מוחלט של 100% בלי שום מטרה נראית לעין, החלתטי לקנות את זלדה עכשיו ולשחק במשחק שאני יודע שיקחו לי לפחות כמה שבועות לסיים, ואחרי זה אני מתכנן לקנות את וואריו, ולבסוף את סוניק, ואחרי זה, טוב יש עוד מספיק זמן עד שנגיע לשם .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    איך לעזאזל קנית ווי בלי זלדה?

ומה המספר של הווי שלך?
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    איך לעזאזל קנית ווי בלי זלדה?

ומה המספר של הווי שלך?
    טוב, כשקניתי את המשחק (כ-5 ימים לאחר יציאת הווי) להשיג את זלדה היה כמעט קשה כמו להשיג ווי, אז החלטתי לדחות את זה למועד מאוחר יותר (את המשחק דא"ג קניתי כי חשבתי שאני משיג ווי בטווח של שבועיים בגלל אי הבנה שהיתה לי עם מדיה גיים).

לאחר שהזמנתי את הווי הנוכחי שלי שוב רציתי לקפוץ על ההזדמנות של לקנות את זלדה, אך אימי לא אישרה לי לקנות שום דבר לווי לפני שהוא מגיע מאחר והיא תומכת גדולה של הפתגם "אל תקנה אתה הפרסות לפני שאתה קונה את הסוס" (את המימון של הווי והמשחקים שלו דא"ג אני מימנתי בעצמי, אך מאחר ואני קונה מחו"ל אני חייב להשתמש בכרטיס האשראי שלה).

ובינתיים אין לי מספר ווי מאחר ואין לי ראוטר אלחוטי, שדא"ג כל עוד אנו דנים בנושא, האם אתם יודעים מתי נינטנדו יוציאו מתאם לאינטרנט רגיל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי F.P
    ובינתיים אין לי מספר ווי מאחר ואין לי ראוטר אלחוטי, שדא"ג כל עוד אנו דנים בנושא, האם אתם יודעים מתי נינטנדו יוציאו מתאם לאינטרנט רגיל?
    נינטנדו.

אני משחק ב-EBA ו-Osu! במקביל. הגעתי ל"Survivor", ועכשיו אני מנסה לעבור אותו במלוא הנחישות. בו בזמן אני רוצה לגמור גם את Osu! ברמה הקשה ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני משחק בדונקי קונג קאונטרי (VC) ובטראומה סנטר (Wii).

למעשה, לאחרונה בקושי משחק. או שאין לי זמן, או שעושה דברים אחרים בזמני הפנוי. למשחקים אני צריך מוזה מיוחדת.

בכל מקרה, משניהם אני נהנה מאוד. התקדמתי מאוד ב-DCK וגיליתי שהוא יכול להיות משחק מאתגר מאוד. אני מתקדם גם ב-TC ותוהה כמה פרקים יש בו, בתקווה לכמה שיותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    המשחק האחרון ששיחקתי היה זלדה TP, וזה היה בתחילת דצמבר 2006 ):
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    משחק כרגע בטווילייט פרינסס(ווי)
    ווי ספורטס(הטניס ממכר)
    יש לי מונקי בול עדיין בניילון אני אתחיל אותו בשלב מאוחר יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    אך אימי לא אישרה לי לקנות שום דבר לווי לפני שהוא מגיע מאחר והיא תומכת גדולה של הפתגם "אל תקנה אתה הפרסות לפני שאתה קונה את הסוס"
    תגיד לאמא שלך שפעם רציתי לקנות פרסות במבצע לפני שהיה לי סוס, אבל גם אמא שלי תמכה בפתגם. ולכן קודם קניתי סוס, ורק אחר כך הלכתי לקנות לו פרסות. אבל אז גם המבצע נגמר, וגם הפרסות בחנות לא היו במידה שלו. שילמתי הרבה כסף על פרסות קטנות מידי שלא עלו עליו ובגלל שאיבדתי את הקבלה אז לא יכולתי להחזיר אותן. בסוף הסוס שלי הלך שבועיים בלי פרסות, והיו לו יבלות ברגליים והוא היה עצוב. והכל בגלל הפתגם "אל תקנה את הפרסות לפני שאתה קונה את הסוס".

מה הנמשל?
    הנמשל הוא שתלך ותגיד לאמא שלך: "רבאק אמא, מה נסגר? זה לא איזה פאקינג סוס מסכן. זה ז-ל-ד-ה. זלדה. את יודעת מה זה זלדה? מה זה הסיפורים האלה על סוסים שאת מביאה לי עכשיו? את מי מעניין הסוס הזה עם הפרסות שלו? אני רוצה זלדה! את ראית פעם איך עובד הקטע עם ההוק-שוט בכלל שאת מדברת איתי על סוסים? זלדה! זה הדבר שבשבילו צריך לקנות את הווי היום.
    זלדה."
    שתף ב-Google+

^זלדה אוברדרייב.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    משחק ב sports,zelda TP and WarioWare smooth moves בזלדה הגעתי ל Goron mines קיבלתי גם את הגיליון הראשון שלי של נינטנו power אגב warioWare האם כל שחקן צריך לעבור את כל התהליך כדי לבצע unlock של ה multi player?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    סיימתי עכשיו את המבוך בשמיים

משום מה ממש שנאתי את המבוך הזה היה לי קשה וארוך ולא נהנתי אבל הבוס היה מעולה

המקדש הקודם,מקדש הזמן היה מצויין אבל קל מידיי

טוב עם הפנים קדימה למבוך האחרון!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי kage
    סיימתי עכשיו את המבוך בשמיים

משום מה ממש שנאתי את המבוך הזה היה לי קשה וארוך ולא נהנתי אבל הבוס היה מעולה

המקדש הקודם,מקדש הזמן היה מצויין אבל קל מידיי

טוב עם הפנים קדימה למבוך האחרון!
    'עיר בשמים' היה מדהים! קבלת השדרוג להוק-שוט שמקבלים בו הקדימה כמה חידות די מרתקות באותו מקדש. הוא היה גאוני.

המקדש הזה גאוני, אבל לא באופן יוצא דופן ביחס למקדשים האחרים, כי כולם מדהימים (אני חושב שהיחיד שאיכשהו אכזב אותי היה המקדש האחרון, הוא בעצם הארמון. הוא טוב מאוד, אבל לא ברמה של קודמיו).

ובקשר ל'מקדש הזמן' - הוא קל, אבל זה כמו כל מקדש לפניו. העיצוב מעורר ההשראה, החידות המבריקות והגיימפליי המשובח, פיצו על אתגר שלא היה בו. זה מסוג המשחקים ששנאת להיתקע בהם, אחרת לא היית נהנה באופן רציף מכל מה שמציע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    אני משחק בזלה,סופר מאנקי בול ובראשון אני מקבל את warioware ועוד חודש אני קונה את המשחקים של phoenix wright אם הDS שאני קונה לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    סיימתי זלדה בזה הרגע

היה פשוט מצויין המבוך השמיני והטירה האחרונה היו קלים מידיי ציפיתי ליותר אתגר לפחות מהמבוך האחרון..

הקרב האחרון היה דיי טוב לדעתי בסך הכל משחק ענק חובה בכל בית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    קיבלתי את זלדה ביום שני, והיום אני מתכנן לסיים את כל מה שקשור לשלג (לא יודע מה הולך לבוא לי, מאחר והפסקתי לשחק אתמול אחרי שהשגתי את הריח של הדג).

בינתיים בהחלט המשחק המשתלם ביותר שקניתי, הן מבחינה של כיפיות והן מבחינה של כמות זמן שאני מבזבז עליו .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    פתחתי היום את מונקי בול לווי שחקתי דרך העולם הראשון והשני וכמה מיני גיימס ומאוד התאכזבתי מהמשחק

יש הרגשה של מין סתמיות כזאת ואני דיי מאוכזב

עוד מישהו התאכזב מהמשחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני משחק בהוטל דאסק, ותכלס מתעלם ממה שאתה משחקים, כי אתם משחקים בזלדה ולא סותמים את הפה או מעלימים את הכתוב. כי לא כולם רוצים לקרוא. ואפשר להעלים את הכתוב ככה.

הוטל דאסק נחמד מאוד. לא נפלתי, אני מסכים לציונים של איזור 8. זה משחק מאוד איטי, והפאזלים שלו לא הכי מאתגרים. עם זאת, יש פאזל אחד שבשבילו שווה לשחק, ואם כבר בספויילרים:
    אז יש קטע שבו אתה אמור להפוך פאזל כדי לראות מה כתוב מאחוריו, אז הפאזל מופיע במסך מצד שמאל (כי משחקים את המשחק כשה-DS הוא כמו ספר), ואז אתה סוגר את ה-DS ופותח והפאזל עובר לצד השני הפוך. זה אחד השימושים הכי מדליקים בקונסולה שראיתי, גאונות. כן זה גאוני! איפה רונן עם השמפנייה ?
    שתף ב-Google+

הרשמה