תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    אני צריך המלצות לקניית ספרי הרחבה למבוכים ודרקונים.
    אשמח אם מישהו יתן עצה טובה.
    תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אני יודע שאני מסתכן בטבח מכוכבי כסף,אבל אני חייב להגיד לך את האמת.
    אל תקנה שום ספר הרחבה.
    בעיקרון מה שיש בהם זה מקצועות יוקרה חדשים,כשרונות ומיומנויות חדשים,נשקים חדשים ולחשים חדשים,זה נשמע אמנם די מרשים אבל אם תחשוב על זה קצת,תבין שאתה לא צריך את זה.
    כי ממילא אתה לא משתמש בחצי מהכשרונות,נשקים,לחשים וכו' שיש לך בשלושת ספרי הבסיס.
    וממילא אתה יכול להמציא לבד דברים לא פחות ואולי יותר טובים.
    אז העצה שלי לך היא שוב-אל תקנה שום ספר הרחבה.

ספר אחד שאולי(ורק אולי)הייתי ממליץ לך לקנות(אם אתה שה"ם)הוא"DUNGEON CRAFT"למרות שגם בו יש את כל המקצועות יוקרה,נשקים,לחשים וכל שאר החרא הלא נחוץ,יש בו גם עצות מצוינות ליצירת ועבירת מבוכים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני לא מסכים עקרונית, אבל דווקא לא מהסיבה הכספית (רק יצויין שאני אישית לא רואה אגורה ממכירות ספרי ההרחבה, העבודה שלי הסתכמה בעריכה או תרגום שלהם).
    הסיבה שראוי לקרוא לפחות קצת היא, ניסיון. בניגוד לדיעה המקובלת, אני מאמין שאתה לא יכול להמציא לבד דברים שיהיו יותר טובים. למה? כי בלי שקראת קצת פה ושם, ובלי שראית איך אחרים עשו את זה, פשוט אין לך מספיק ניסיון. אני קונה שיטות משחק לבלי סוף, בדיוק למטרה הזאת - לראות איך אחרים עשו, וללמוד. האדם איננו באר בלתי פוסקת של רעיונות מופלאים, והוא צריך לחוות דברים אחרים כדי שיהיה לו כר מכובד להתחיל ממנו. זה למה אומרים על איש חכם שהוא "ראה עולם".

מבין ההרחבות שיצאו עד כה למו"ד בעברית הייתי ממליץ על המדריך השלם להרפתקן ספציפית (הוא אוטוטו יוצא), כי בעיני הוא מספק הכי הרבה הרחבות מעניינות ושימושיות. מקום שני המדריך השלם ללוחמה, כי אני מחבב את מקצועות היוקרה שבו במיוחד.
    באנגלית הייתי הולך כנראה על הרחבות דווקא לא של WOTC, כדי לראות איך אנשים אחרים לגמרי עושים מו"ד. תיכנס ל-drivethrurpg.com ותסתכל מסביב - יש שם המוני קבצים (טובים יותר או פחות), ואולי משהו יתפוס לך את העין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    לא יהיה שום טבח. פשוט אי הסכמה.
    לדעתי, כדי לקבל המלצה מעשית, אתה צריך לתת כיוון. יש כל כך הרבה הרחבות, שלוקחות לכיוונים מאד שונים, ואתה צריך לדעת לפחות באיזה כיוון אתה מעוניין להרחיב את המשחק.
    יש כיוון?
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    דווקא אני מאוד אהבתי את המדריך השלם למאגיה.
    הוא מאוד מעניין, אם הרעיונות שלו לספרי לחשים, האמגוש, כושף הקרב והוו ג'ן (!) והוא העלה
    כל מני רעיונות על ספרי לחשים. אמנם יש בו כמה מקצועות יוקרה טיפשיים, אבל על זה מכפים
    לחשים נחמדים ותאוריות שעוזרית כשה"ם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לאלף אפל יש את כל הספרים בעברית (הוא חבר שלי)

שתף ב-Google+

הרשמה