תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אנמי רוצה לקנות את המשחק oblivion ואני רוצה לדעת אם הוא באמת טוב?... משהו בקהילה שיחק בו..? ומה התרשמותכם?:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    קודם כל, בפורום NWN אמרת שהמחשב שלך לא יריץ NWN2 אפילו על מינימום.
    ז"א שהמחשב שלך חלש ביותר... ואובליביון דורש לא מעט. הגרפיקה של המשחק טובה מאוד, והמשחק בכלליות טוב. אני לא המשכתי אחרי היום השלישי בגלל שזה נמתח ונמתח ובעצם אפשר לשחק חודשים ארוכים... אם לא נמאס.

לי נמאס.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני משדרג אבל בשביל לשדרג ל-everwinter nights 2 אני צריך לשדרג בהרבה יותר כסף...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אם אתה משדרג כבר, תשדרג כמה שיותר.
    בכלל, לא כל מחשב אפשר לשדרג, תוודא שאתה לא עושה טעות, חבל לבזבז כסף.

אני מציע לך ללכת לפורומים של HW ZONE ולבקש שם עזרה בקשר לשדרוג או כל דבר אחר בקשר לחומרה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני חושב גם שאובליביון כבד יותר מ2NWN. מחשב שיכול להריץ את אובליביון כמו שצריך יוכל להריץ גם את NWN 2 כמו שצריך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא כל כך מדוייק.
    אפשר להתווכח בלי סוף על הגרפיקה של שני המשחקים, אבל NWN2 דורש יותר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    טוב, יכול להיות. מעולם לא ניסיתי להפעיל אפילו את NWN2 - אבל הנקודה היא שמחשב שיכול להריץ את אובליביון כמו שצריך יכול להריץ גם את NWN2 כמו שצריך, כי במקרה של אובליביון מחשב בדרישות המינימום לא ממש "מריץ" אותו.
    ולשאלה: בכל מקרה, המשחק עצמו ארוך ומעניין עם המון קווי עלילה מתפצלים ומשימות צד. שיחקתי בו בסיבות ה-100 שעות עם הפסקות, ונשארה לי עוד עבודה בשביל לסיים את העלילה הראשית. יש כמה עלילות משנה (כמו קו העלילה של גילדת המתנקשים) ממש מוצלחות. המשחק עצמו מספק הרבה מאד שעות לשחקן יחיד, וזה עוד לפני התוספות שאפשר להוריד. מצד שני, זה משחק לשחקן יחיד בלבד. וגם אם הAI הוא אחד המתוחכמים שיצאו, עדיין לא תוכל לשחק בו אח"כ במולטיפלייר כמו בNWN2.
    שיחקתי רק בNWN הראשון ואם משווים את סגנון המשחק בו לאובליביון אז שני המשחקים שונים לגמרי אחד מהשני. אני הצלחתי להנות משניהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    הדבר היחיד שאני לא אוהב באובליויון (וזה לא בלעדי רק לאובליויון) זה שהמשחק סופר את מס' השעות שאני משחק בו. מה זה תורם? סתם כדי להמחיש לי כמה חסר חיים אני? :sad3:
    בכל אופן, באמת משחק מעולה.
    שיחקתי בו כבר 20 שעות וזה בלי להתקדם כמעט בעלילה הראשית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אבל באמת שווה לבזבז עליו את הכסף? אני מתכוון לזה שהוא ושתי ההרחבות הקטנות שלו עולים יחד יותר מ500 שקל בערך וחבל לי לבזבז כזה כסף בבת אחת. ועוד יש סיכוי שהוא לא ימצא חן בעיני. טוב תמיד כמובן אפשר לקנות קודם בלי ההרחבות אבל בכל זאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי The Bleed
    אבל באמת שווה לבזבז עליו את הכסף? אני מתכוון לזה שהוא ושתי ההרחבות הקטנות שלו עולים יחד יותר מ500 שקל בערך וחבל לי לבזבז כזה כסף בבת אחת. ועוד יש סיכוי שהוא לא ימצא חן בעיני. טוב תמיד כמובן אפשר לקנות קודם בלי ההרחבות אבל בכל זאת.
    אבל אתה יכול להגיד את זה על כל משחק.
    יש משחק שאתה יודע בוודאות לפני שאתה קונה אותו שהוא ימצא חן בעיניך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לפעמים כן. פשוט לא ממש התנסיתי במשחק דומה לזה לפני. והקודמים לו בסדרה יש הבדלים ביניהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בעיקרון אם אתה ממש מחפש לקנות משחק ואוהב משחקי תפקידים, לא תצטער.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לא בידיוק נכון
    אני ממש אוהב משחקי תפקידים וממש לא נהנתי מOB לפי דעתי הוא דיי כישלון חוץ מהגראפיקה אין בו שום דבר מעניין
    אחרי שסיימתי להתלהב מהגראפיקה פשוט לא מצאתי למה להמשיך לשחק
    ועזבתי
    למזלי רכשתי דיגטלית
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נו, אז אל תקנה את ההרחבות שלו. קנה את המשחק, שחק בו 100+ שעות, ואם יבוא לך עוד אז אתה יכול להשקיע עוד או פשוט לחפש תוספות חינם באינטרנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.03.2007
    שיחקתי בו חודשים כבר איזה פעם חמישית שאני עובר אותו כל פעם אני מגלה משהו חדש קניתי כרטיס מסך חדש בשבילו וזה היה שווה את זה אולי חוץ ממפיה זה המשחק הכי טוב שיצא עד עכשיו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    משחק סבבה...נראה לי עברתי 95% אחוז ממנו...לא שיחקתי בהרחבות..כי כבר מחקתי אותו עד שהם יצאו...

משחק יפה, יש קווסטים ממש ממש יצירתיים..שעות של משחק...אבל מה שכן, הוא מאוד RPG, הקרבות הם לא משהו, אין אקשן.

dark messiah הרבה יותר טוב בקרבות, אבל זהו ממש לא משחק RPG, למרות שיש לך יכולת לפתח את הדמות, זה יותר משחק פעולה, וגם אין יכולת לראות מגוף שלישי...וזרק 15 שעות משחק :un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    כן חשבת על להוריד את הדמו קודם ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    אני לא ממש אהבתי את המשחק >.> הצורת משחק שם עם caster ממש לא עשתה לי את זה
    שתף ב-Google+

הרשמה