תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    שלום לכולם,
    לראשונה מאז שנה וחצי שאני משחק פתחתי דמות Shaman וכדי ליצור Totem הוא דורש ממני Earth Totem.
    איך אני משיג אותו? זה חפץ שאני אמור לקנות או להשיג במשימה? במידה וזה במשימה, איפה אני מתחיל אותה ומה אני אמור לעשות בה?

בקשר לADDONS, הוספתי לי איזה ADDONS אחד לתיקיית המשחק, אבל איך אני מפעיל אותו? (זה ADDONS שמראה לי מה דגתי ואיפה).

תודה רבה,
    איתמר.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שלום אחי השאמאן!

את טוטם האדמה תקבל בקווסט שהמאמן השאמאן שלך ייתן לך. זהו המדריך שבאזור ההתחלה של הגזע שבו התחלת, אז אין צורך ללכת רחוק - רק תצטרך להגיע לדרגה 10 (כמדומני) כדי שתהיה זכאי לקבל את הקווסט. המשימה דורשת ממך תמיד למצוא את רוח האדמה של המקום בו אתה נמצא, ולעזור לה באופן כזה או אחר - אתה כבר תראה. לרוב זה די ברור.

את ה-addons מוסיפים לתוך ספריית addons שבתוך ספריית interface - לא לספריית המשחק הראשית. כדי להפעיל אותם, בחר בכפתור addons שבצד שמאל למטה במסך בחירת הדמות בשרת. שם אתה יכול לסמן ולבחור כאוות נפשך.

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    נכתב במקור על ידי ננסק
    שלום אחי השאמאן!

את טוטם האדמה תקבל בקווסט שהמאמן השאמאן שלך ייתן לך. זהו המדריך שבאזור ההתחלה של הגזע שבו התחלת, אז אין צורך ללכת רחוק - רק תצטרך להגיע לדרגה 10 (כמדומני) כדי שתהיה זכאי לקבל את הקווסט. המשימה דורשת ממך תמיד למצוא את רוח האדמה של המקום בו אתה נמצא, ולעזור לה באופן כזה או אחר - אתה כבר תראה. לרוב זה די ברור.

את ה-addons מוסיפים לתוך ספריית addons שבתוך ספריית interface - לא לספריית המשחק הראשית. כדי להפעיל אותם, בחר בכפתור addons שבצד שמאל למטה במסך בחירת הדמות בשרת. שם אתה יכול לסמן ולבחור כאוות נפשך.
    שלום שלום !

לפני הכל, תודה רבה ! אני פשוט אאלץ להמתין בסבלנות עד רמה 10.

עריכה: או ! הבנתי מה הייתה הבעיה... התוספת הייתה בתוך תיקייה שבתוך תיקייה... עזוב, אני מתוסבך עם עצמי .

תודה רבה,
    איתמר .

הרשמה