תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    שאלה קצת לא נעימה ואפילו קצת אינטימית: קרה לכם פעם שחלמתם על משחק מחשב?
    אם אתם זוכרים חלומות שלכם שקשורים באופן זה או אחר למשחק/י מחשב מסויים/ים אתם מוזמנים לכתוב אותם כאן.
    היה לי חלום מוזר שבו שיחקתי בHL2, או לפחות מזכיר מאוד. ז"א זה היה HL2 אבל שום קטע ממנו לא היה במשחק האמיתי. היה לי Gravity Gun וקרעתי בעזרתו מפלצות והייתה איזו מפלצת עם ראש שדי מזכיר דוב שחלק קטן מהראש שלה פשוט עבר דרך הקיר, באג רציני שלא קורה בד"כ בHL.
    *מהשלב הזה כבר לא שיחקתי במשחק, כבר הייתי בתוכו, די התערבב לי שם החלום.
    בקיצור המשכתי והגעתי לאיזה מסדרון ענק ומלא באורות כחולים אם אני לא טועה ומלא בחביות או ארגזים שיכולים להתפוצץ (כנראה שאלה היו חביות). ואז הייתה קבוצה של ג'י מאנס (אכן, נשמע מוזר) שישבה על כמה מהן ולאחד מהם היו שני ראשים או משהו ואז היה פיצוץ או שחלק מהם נעלמו, אני לא זוכר, ואז מאחורי, מעל הקיר של סוף המסדרון אני חושב פתאום הגיחו שני ראשים של דרקונים, אחד כחול ואחד אדום, וזהו. אכן, לא סובל חלומות.
    היה לי עוד חלום שקשור גם בDoom וב Heroes כי אני חושב שהיו בו 4 קבוצות של מפלצות אל אף שלא זכור לי שהיה איזשהו הבדל. כמובן שהיו שם גם רובים וכלי נשק. זה היה די מפחיד, אבל לא התעוררתי. זה היה גם די כיף, האמת.
    זה נשמע די מופרח ומוזר, אבל גם אתם מוזמנים לכתוב לכאן, על אף הדביליות, או שלא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בטח. בכל פעם שמשחקים הרבה במשחק כלשהו, חולמים עליו אחר כך. כבר חלמתי חלומות שהיו עם הממשק של WOW (...), או חלום שנראה כמו סטארקרפט, בהסתכלות מלמעלה ועם הרבה יחידות של בני אדם נגד הזרג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    חלמתי על StepMania ם_O

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני זוכר שאחרי שחרשתי על GTA היה לי איזה חלום שאני מופיע בו ואני נוסע במשאית לאיזה בית נטוש... לא זכור לי כ"כ זה היה שילוב מוזר של משחקי מחשב... ועוד דברים...
    שתף ב-Google+

הרשמה