תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אוקי קניתי פיאס3 מארצות הברית אז אני יודע שכל הסרטים והמשחקים של ישראל לא יעבדו לי אז השאלה... אם לדעתכם שיעשו צ'יפ אז אם זה כן יתמוך בתדרים של ישראל והוא כן יוכל יריץ משחקים מישאל ואם הוא גם יריץ סרטי בלו ריי אני חייב עזרה כי במלא אני רציתי לחכות לצ'יפ עזרה חייב דחוף!! תודה לכל העוזרים!

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    משחקים מהארץ הוא יקרא... סרטי בלו ריי לא...
    עם הצ'יפ הוא יקרא גם את הסרטים

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי pok madui
    משחקים מהארץ הוא יקרא... סרטי בלו ריי לא...
    עם הצ'יפ הוא יקרא גם את הסרטים

לא... ישראל וארצות הברית תומכים בתדרים שונים אז כך שבלי צ'יפ הוא לא יריץ משחקים מישראל....

אני צריך עוד דעות כי אני לא יודע מה לעשות כי מצאתי סירטון שפורצים את הבלו-רי אז כך שרוב הסיכויים שיצא לו צ'יפ.. אם אני ימצא אותו אני ישים את זה פה....

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    לא... ישראל וארצות הברית תומכים בתדרים שונים אז כך שבלי צ'יפ הוא לא יריץ משחקים מישראל....

אני צריך עוד דעות כי אני לא יודע מה לעשות כי מצאתי סירטון שפורצים את הבלו-רי אז כך שרוב הסיכויים שיצא לו צ'יפ.. אם אני ימצא אותו אני ישים את זה פה....
    פלייסטיישן 3 אמור לדעת לקרוא את כל משחקי ה-PS3, לא משנה אם אירופאיים, יפאניים או אמריקאיים ולא משנה היכן נקנתה הקונסולה. למעשה, הגבלת האיזורים של המכשיר תקפה רק לסרטי Blu-Ray, DVD ומשחקי PS2 ו-PS1.

לגבי צ'יפ - צריך קודם כל לחכות שיצא צ'יפ אמין לפני שמתחילים לעשות ספקולציות. בדרך כלל הצ'יפים אכן "פותחים" את המכשיר לגמרי מבחינה איזורית, וסביר להניח שגם צ'יפ ל-PS3, אם וכשיצא, יעשה זאת. מצד שני, בדרך כלל דורות ראשונים של צ'יפים לקונסולות מלאים בבאגים ובעיות, ואף יכולים לדפוק את הקונסולה (וכמובן מבטלים את האחריות), ככה שלא כדאי לרוץ ולעשות אחד ברגע שאפשר.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    פלייסטיישן 3 אמור לדעת לקרוא את כל משחקי ה-PS3, לא משנה אם אירופאיים, יפאניים או אמריקאיים ולא משנה היכן נקנתה הקונסולה. למעשה, הגבלת האיזורים של המכשיר תקפה רק לסרטי Blu-Ray, DVD ומשחקי PS2 ו-PS1.

לגבי צ'יפ - צריך קודם כל לחכות שיצא צ'יפ אמין לפני שמתחילים לעשות ספקולציות. בדרך כלל הצ'יפים אכן "פותחים" את המכשיר לגמרי מבחינה איזורית, וסביר להניח שגם צ'יפ ל-PS3, אם וכשיצא, יעשה זאת. מצד שני, בדרך כלל דורות ראשונים של צ'יפים לקונסולות מלאים בבאגים ובעיות, ואף יכולים לדפוק את הקונסולה (וכמובן מבטלים את האחריות), ככה שלא כדאי לרוץ ולעשות אחד ברגע שאפשר.
    תיראה אני לא יודע אפילו בכתבה כתוב שהמשחקים הארופיים לא יעבדו אצל הפיאס שלי .....

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    תיראה אני לא יודע אפילו בכתבה כתוב שהמשחקים הארופיים לא יעבדו אצל הפיאס שלי .....
    בכתבה כתוב שהמשחקים של הPS2 לא יעבדו אצלך.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי origlo
    בכתבה כתוב שהמשחקים של הPS2 לא יעבדו אצלך.
    משחקים ישראלים לא יעבדו אצלי אבל הגירסא של ארצות הברית יש תמיכה מלאה לאחור אבל רק משחקים שהם לא מישראל או בכלל של אירופה...

הרשמה