תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    חשבתי פשוט שיכול להיות נחמד אם יהיה פה לפורום איזה משהוא קבוע שכל הזמן גדל ומתרחב. זה ילך ככה, אני יתחיל לכתוב סיפור פנטזיה לא משהוא ארוך במיוחד, ומי שיבוא ימשיך והבא אחריו ימשיך אותו. אך יש כמה חוקים שבשביל הכיף והעיקרון של ה'סיפור בהמשכים' צריכים להיות:
    1) הסיפור חייב להיות הגיוני. כלומר, לא סתם לכתוב "הוא קפץ מהגג ומת כי הוא ראה למטה עכבר טעים".
    2)לכתוב בכתב נאה וברור ולא להתקמצן בחברנו הטובים הפסיקים והנקודות.
    3) זה החוק הכי חשוב: אסור, אבל אסור! להגיד מה רצית שיהיה או למה שאפת כשכתבת את הקטע שלך. למשל אם אתה מסיים עם משהוא כמו "הוא הלך לעיר האפל ו..." והבא אחריך כותב את קטעו, אסור לענות אבל רציתי שהוא ימצא את הלפיד הקדוש של הגובלין חסר העין". מובן?
    4) אסור לכתוב שתי הודעות רצופות ורצוי לא לעדכן הודעות שנכתבו אחרי יום אחד או יותר.
    5) מותר לכתוב עוד קטע של הסיפור רק אחרי שתי הודעות שלא אתה כתבת למשל. יואב, עידן, גדיל יואב. כאשר כל אחד מהם כתב קטע.
    עכשיו אני אכתוב את הקטע הראשון, אם יש שאלות, בבקשה.

החרבות שרקו והשמיעו צלצולי פלדה רועשים שנהדפו חזרה מקירות אולם האימונים בממלכת לגרון. למרבה ההפתעה זה היה הרעש היחיד שהיה באולם למרות שהיה מלא עד אפס מקום בצופים בתחרות הזוגות. חוץ מהרעש החרבות החזק נשמעו מדי פעם מלמולים של שני האנשים הצנומים מלאי הקעקועים שעמדו משני צידי הזירה. אך לא הם משכו את תשומת ליבו של הקהל כי עם הלוחמים. הם הסתחררו זה סביב זה בריקוד של להבים כסופים אינם נחים ולו לרגע. פתאום אחד הלוחמים גדל באופן קיצוני כאשר אחד מהאנשים הצנומים הידועים בתור 'אשפי הניצחון' החווה כמה תנועות נמרצות ופרץ של מלמולים יצא מפיו. שריריו של הלוחם תפחו, רגליו וידיו התארכו וגם חרבו הארוכה גדלה. הלוחם השני, שעכשיו נמצא בעמדת נחיתו הבין מייד את מצבו וניסה למשוך מעט זמן עד שאשף הניצחון שלו ימצא תשובה, מה שקרה מיד. האשף השני הרים את ידיו והוריד אותם מזמרר כמה מילים מוזרות. הלוחם הקטן פתאום עצר לא מבין מה קרה לו, בשניה האחרונה לפני שנערף ראשו הוא חמק במהירות של חתול והחל להתקיף מכל הכיוונים, קופץ, מקיף נתלה ודוחף. הלוחם המגודל החל להיכנס לפאניקה כאשר דמו ניגר החוצה מחמישה עשר מקומות שונים, אשפו מימל מילים במהירות אך כנראה שהאשף השני נגד אותם. במהרה ניצח האיש הזריז כשהלוחם המגודל התמוטט על הרצפה. מחיאות כפיים סוערות באולם והלוחם והאשף המנצח בתשושים הרימו את ידיהם בגאווה. ובזמן שנינסו הקוסמים המרפאים לעזור ללוחם המדמם, צעק הכרוז "והמנצחים! בי-לגרון ואשף הניצחון ספאל!".

זה מספיק בינתיים, תזכרו אם יש שאלות....

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    הערה לפני שנתחיל:אתה יודע שPENGUINE ניסו לעשות אותו דבר?
    נתנו לכל אחד לכתוב קטע מספר פנטזיה ולהוציא לאור את מה שיוצא.
    תחפש בגוגל ותמצא את הפרויקט,ואז תבין למה זה לא כל כך מעשי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    זה לא משנה לי עם עשו את זה כבר וזה לא משנה לי אם יעשו את זה אחרינו. מה שאני רוצה זה להינות ואם יצא ספר טוב ומגניב נוציא אותו לאור, עם לא נמחק את הראיות ונכחיש שהיה ניסיון כזה.
    העיקר שנהנה. מה שכן תהיה בטוח שלא רק אלה שהזכרת עשו את זה אלא עוד מיליון אחרים, אני עושה את זה כל יום בשיעורים עם חבר שלי מתכתב בשיעורי היסטוריה עם מורה מופרע בשם דדי.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    כעבור כחצי שעה
    "יו, זה היה קרב טוב" נאנח בילגרון, "אכן" ענה לו ספאל "אבל הוא גם היה מתיש". שני החברים היו שקועים במושביהם הקבועים בפונדק מול כוסות השיכר שלהם בעודם לוגמים בהנאה "גם הפרס לא רע" העיר בילגרון בקול רם", "שקט טיפש!" לחש בחוזקה ספאל בעודו מסתכל סביב לראות אם מישהו שמע אותם, אכן מספר אנשים שלחו אליהם מבטים מלוכסנים אך אלו לא נראו חשודים מדאי, הפונדק היה מקום הומה ואפלולי, בני כל הגזעים היו שם, החל מבני המחצית הקטנים ועד מחושלי הקרב הכבדים (warforged) ששתו את שמן המכונות שלהם, לא נראה כי מישהומ מסתכל בהם בעניין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    יפה מאוד עידן. הבנת את העניין (מתחרז... )
    עידכנתי את ההודעה הראשונה והוספתי קצת חוקים שיעשו את זה מעניין יותר.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    "מה נעשה עם הכסף?" שאל בילגרון.
    פניו של האשף ספאל התמלאו חשד.
    "את מה שתכננו, כמובן. איזו מן שאלה היא זו?"
    בילגרון לגם בנחת מכוס השיכר הכבדה, בוהה באש שבאח הפונדק הגדולה.
    "חשבתי אולי לעזוב את העניין." אמר. "אולי לקחת את הכסף, לשכוח ממסדר הלילה, ולצאת לכיוון ערי הנמל במזרח. שמעתי שהנשים שם--"
    "טיפש גמור." סינן ספאל בזעם. "אנחנו לא יכולים לעזוב סתם כך. זה לא דבר-מה שאפשר פשוט להשאיר מאחוריך. אנחנו ממשיכים לפי התוכנית, ולשם כך נזדקק לכל הכסף שהרווחנו היום - ויותר מכך."
    בילגרון נאנח וכבש את תקוותיו בחזרה בליבו. הוא ידע שספאל צודק. עד כמה שירצה אחרת, אין להם ברירה אלא לסיים את מה שהתחילו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    "איפה וודיה?" שאל ספאל, כשהגיע לשער העיר. בי-לגרון שכבר היה מוכן והחזיק במושכותיהם של שלושה סוסים צעד ליד ספאל וענה "היא אמרה שתבוא לא יודע למה היא מתעקבת".
    "אתם, מחודדי האוזן, תמיד נותנים לאנשים לחכות" זעף ספאל.
    "אני כאן לא?" זרק לעברו בי-לגרון.
    "אתה לא אלף שלם אז אתה לא נחשב" נחר ספאל. בי-לגרון משך באפו ואמר "טוב, בכל מקרה תהיה מוכן, אתה מכיר את וודיה, היא תמיד מנסה לקבל תשומת לב. אתה לא יודע מאיפה היא תבוא".
    "מה שנכון נכון" הם גיחכו כמה רגעים מדברים על וודיה ולא הבחינו ברשרוש קטן שנמע כשעבר לידם חץ בשריקה.
    "התכופף" צעק בי-לגרון ודחף את ספאל לריצפה, הוא נעמד מעל ספאל בתנוחה מגוננת רק כדי לראות את וודיה יורדת מחומת העיר מחליקה על החבל שהיה קשור לחץ בעזרת פיסת פרזל מעוקמת.
    "איך שאני אוהבת לראות אתכם מופתעים" היא צחקה, בלי לתת תשומת לב לפנים הנבוכות של ספאל ולבפניו מלאות הזעם של בי-לגרון, היא קפצה על אחד הסוסים והחלה לדהוא אל חוצות העיר. "אני אצא אם מי שיצליח לעבור אותי!" צעקה אחורה. ספאל ובי-לגרון קפצו מייד על הסוסים והתחרו כרגיל על ליבה של וודיה.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    תגובה קטנה: בבקשה, זה אמור להיות סיפור, לא קטעים מסיפור, אני מבקש שכל אחד ימשיך ישירות את קודמו ולא יעבור לסצנה אחרת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אממ, 1 גם אתה עשית את זה, שתיים נגמר הקטע ואין מה לעשות שלוש, אסור לעשות מה שאנחנו עושים אבל במקרה הזה זה בסדר כי לא נגענו ישירות בכוונות ובכתוב.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני מתכוון נגיד, שמי שכותב עכשיו לא יכתוב מה קורה בחניית לילה שלהם אלא ימשיך איפה שאתה עצרתה (תחילת הרכיבה), כל זה כמובן הוא דוגמא ואין לו קשר לכוונות שלי לגבי המשך הסיפור.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    נראה שאף אחד אחר לא מתכוון לכתוב אז אני נאלץ לשבור את אחד מהחוקים ולכתוב בעצמי.

הסוסים צהלו ונחרו כשדהרו החוצה מן השער במהירות רבה. קודם בי-לגרון ואז ספאל, אך למרות דהירתם המהירה הם לא הצליחו להגיע אל הרוכבת המיומנת וודיה. עד שהגיעו הייתה כבר שעת הצהריים וודיה חיכתה הלם בשולי הדרך כשהסוס שלה כבר קשור לעץ והיא רוכנת מעל כמה ענפים שהיא אספה ומנסה להדליק אותם.
    "ספאל, הענפים האלה עוד רטובים מאתמול בערב, אני לא מצליחה בוא תעזור" קראה וודיה לספאל המתנשף. ספאל רטן ונתן את מושכות הסוס לבי-לגרון שיקשור אותו לעץ.
    הוא רכן מעל המדורה מלמל "אשופיר" ובן רגע התלקחה המדרוה בלהבות. ספאל התיישב והחל להוציא את האוכל שלו, כך גם וודיה ובי-לגרון. הם חיממו לעצמם מרק מוזר ממטעמיו של השף הגדול בעיר, שהיה במקרה אביו של בי-לגרון.
    "אז חשבתם קצת על המשימה הזאת?" שאלה וודיה "כלומר, מה נעשה כשנגיע לעיר? אין לנו מושג מאיפה להתחיל לחפש אותם"
    "כמה קשה זה כבר יכול להיות" שאל בי-לגרון "שני יצורים ענקיים לבושי שחורים קצת יבלטו ברקע של העיר לאביה".
    "לא חשוב לשהגזמת בתיאורם, אתה לא חושב שהם מספיק חכמים בשביל לא לבלוט בשטח. בעיקר אחרי שהם יודעים שאנחנו מחפשים אחריהם" ספאל אמר את דברו והעיף מבט קר לבי-לגרון.
    "זאת לא הייתה אשמתי, אתה לא תיארת לי אותם ולא יכולתי לדעת שאלו הם"...

אני מקווה שתמשיכו את הסיפור, זה כיף לכתוב, כל מי שאי פעם ניסה יודע. בנוסף כל קטע שאתם מוסיפים מוסיף חלק מהניסיון שלכם לסיפור וזה ממש עוזר לכתיבת ספר טוב.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה