תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006

ש: היי קן, מה שלומך?

קנדי: מצוין, ואתה?

ש: טוב מאוד. ברכותיי על הקרב הנפלא שהיה לך עם טייקר בארמגדון.

קנדי: תודה.

ש: איך זה לעבוד עם אגדה כמו טייקר?

קנדי: אממ.. |הפסקה ארוכה| אי אפשר לתאר את זה במילים. רק העובדה שאני עדיין מעריץ של העסק הזה ולראות את טייקר מגיע לזירה ב-TV, או מתוך הקהל, זה מחזה מדהים. ולהיות בקרב איתו, ולעבוד איתו כמו שאני בשלושת החודשים האחרונים, זה בלתי יאומן. זה כמו חלום שמתגשם. הוא אגדה.

ש: אתה לומד יותר מלהיות בזירה עם מישהו כמוהו, לעומת אימונים או עצות?

קנדי: בהחלט,בהחלט. אני חושב שזה נכון; אתה לא משתפר ע"י עבודה עם אנשים טובים כמוך או ברמה פחותה ממך, אתה משתפר ע"י עבודה עם אנשים שיותר טובים ממך. שנמצאים בעסק יותר ממך. וטייקר הוא בחור שפשוט יכול לעשות את זה מתוך שינה. הבעיה היא שהוא לא. הוא נותן 100% מאמץ מעצמו. וכשיש לך מתאבק כזה מוכשר שנותן את כל מה שיש לו, אתה מקבל דברים נהדרים.

ש: אתה חייב להיות שמח מאיך שמיסטר קנדי נהיה אובר.

קנדי: כן, ויחסית במהירות... ב-3 החודשים הראשונים, דברים הלכו די טוב, ואז נפצעתי ל-6 חודשים, ועכשיו זה נראה כאילו הכל חוזר למסלול. אבל אובר או לא, אם אני שומע אנשים מריעים או שורקים בוז מהקהל- אם אנשים עושים רעש, זה כל מה שאני רוצה לשמוע. אני לא רוצה לשמוע אנשים יושבים על הכיסאות שלהם או על הידיים שלהם.

ש: למה אתה חושב שהקהל מגיב כל כך טוב אליך?

קנדי: אני ממש לא יודע. אני פשוט מתנהג כמו עצמי שאני מופיע, לא משחק איזושהי דמות. תמיד שמעתי שהגימיקים הטובים ביותר הם אלה שקרובים ויקרים לאישיותך. סטיב אוסטין נהג לומר שכאשר הוא יצא לזירה, זה היה פשוט הוא כשהווליום מוגבר. אני מרגיש באותו אופן לגביי ולגבי מיסטר קנדי.

ש: האם זה אתגר לגרום לקהל לשנוא אותך, כשיש לך את גימיק ההצגה לזירה שהם אוהבים כל כך?

קנדי: כן, מאוד. זה בוודאי הדבר הכי קשה, ולפעמים אני פשוט חייב... לאחרונה היה לנו טיול לאירופה, ואני ממש נאלצתי לעצור את הקריאה שלי (מר קנדיי...קנדי!) ולא לתת זאת לאוהדים מכיוון שאמרתי את הקנדי הראשון. ואז שרציתי להגיד את השני הם הריעו כל כך חזק שעצרתי והחזרתי את המיקרופון בחזרה לצ'ימל כדי לקבל מהם בוז.

ש:</B> איך היית רוצה לראות את הדמות שלך מתקדמת בשנים הבאות?

קנדי: אממ, לא יודע. |הפסקה ארוכה|
    איך הייתי רוצה לראות אותה מתקדמת? טוב, הייתי רוצה לראות אותה מתקדמת לנקודה שהיא נעשית אלופת העולם במשקל כבד ומככבת במיין איבנט של רסלמניה. |צחוקים|

ש: כן, זה היה נחמד לא?

קנדי: כן, בהחלט.

ש: במהלך החזקתך בתואר ה-US, בוודאי הייתה לך נקודת מפנה גדולה בקריירה. זה סוג של רגע שהיית אומר:"עשיתי את זה בביזנס" או "אני הולך לעשות את זה בביזנס"?

קנדי: אה, טוב, העניין בעסק הזה, הדבר היחידי שתמידי בו הוא השינויים. אז אני מנסה לקחת את זה יום אחרי יום. אני לא חושב שאני ברמה גבוהה כרגע. אתה יודע, אני הייתי בכמה קרבות בפרופיל גבוה, זכיתי ב-US, אבל לומר שעשיתי את זה? אני חושב שאני אמשיך לומר דברים כאלה עד שבאמת אעשה את זה. אני חושב שתמיד יכול לקרות משהו מחר. אני יכול לאבד את העבודה שלי מחר, אי אפשר לדעת. אז אני חושב שזה קצת מוקדם לומר ש-"עשיתי את זה"

ש: אתה ניצחת 5 אלופי עולם בתוך שנה. זה בוודאי מלמד על כמות האמונה של WWE בך.

קנדי: כן. ואחד הדברים שאני הכי זוכר, זה שישבתי עם וינס מקמהון כמה חודשים לאחר שהגעתי לכאן- למעשה כמה שבועות אחרי שהגעתי- ואני זוכר שהוא אמר:"אני בטוח שאתה אומר זאת לעצמך הרבה, ואני שאלתי את הצוות שלי וכל מיני, אבל איפה לעזאזל היית עד עכשיו?!"
    וזה מצחיק, כי אני זוכר שדפקתי על דלתו 6 שנים לפני כן...

ש: טוב, יש לך לפניך את הרויאל ראמבל הראשון שלך, והרסלמניה הראשונה שלך בקרוב.

קנדי: כן.

ש: למה אתה מצפה יותר?

קנדי: ללא ספק לרסלמניה. כלומר, אני אקח כל דבר לאט לאט, אז אני מתרכז בראמבל קודם כל, אבל כולם רוצים להיות ברסלמניה. שם אתה נהיה מישהו שזוכרים אותו, אתה מבין? ואני באמת מצפה להשתתף בזה, ובלי עין הרע אני מקווה לא להיפצע עד אז. בשנה שעברה ציפיתי להיות במניה, אבל לצערי נפצעתי. אבל נראה מה השנה הזאת תביא.

ש: מה הרסלמניה מומנט שלך?

קנדי: כשאוסטין זכה בתואר משון מייקלס במניה 14. זו הייתה הרסלמניה הראשונה שצפיתי בה. ראיתי היאבקות כשהייתי ילד, אבל אז קצת התרחקתי מזה עד שחזרתי לצפות. אבל אני זוכר, כשהייתי מעריץ שרוף, נשאבתי לתוך זה. וכשאוסטין נתן את הסטאנר שלו בסוף שם, ומייק טייסון ספר 1-2-3, אני זוכר שפאקינג קפצתי משמחה בבית. היו לידי כמה חברים ושתינו בירות, עשינו חיים. זה בהחלט היה מארק-אאוט מומנט.

ש: שמעתי שסטון קולד נחשב לסיבה הגדולה שבגללה נכנסת לעסק. הייתה לך הזדמנות להיות איתו קצת?

קנדי: למעשה כן, בשנה שעברה ב – זה קצת מצחיק האמת,- בשביל אלו שעובדים בחברה 5-6 שנים, שבאים ונותנים קרבות, ומנסים להגיע לדלת ההיא, ולהיכנס, ואני ישר מגיע ונכנס. הייתי מבקש ממנו עצות. אני זוכר את הפעם הראשונה שבאתי לכאן, כי הוא כנראה ההשפעה הכי גדולה שהייתה לי בקריירה, הבחור ששאף להגיע לטופ. האדם שגרם לי לרצות להיות בעסק הזה. ובפעם הראשונה שבאתי ל-WWE לעשות קרב מבחן, אני דאגתי ועמדתי בשורה מאחוריו, ואני זוכר שהשתגעתי... כאילו, זה האליל שלי שעומד ממש פה מולי. שמרתי את זה לעצמי. הייתי מאוד מקצועי ולא אמרתי על זה כלום.

נעבור בהילוך מהיר לשנה שעברה ב-RAW הומקאמינג, כש-RAW חזרה ל-USA, קיבלתי הזדמנות לדבר איתו. ואמרתי לו, משכתי אותו רגע הצידה ואמרתי:" היי גבר, אני רק רוצה שתדע שהיית מקור להשראה ענק בשבילי. ואתה הסיבה שאני בעסק הזה." אני מקווה שהוא יידע כמה חשוב זה היה בשבילי. ושנה שעברה ברסלמניה, -יש לי כלב ושמו אוסטין והבאתי אותו לרסלמניה איתי- ודיברתי עם סטיב אוסטין, חברה שלי, והכלב שלי, ועמדנו שם, ופתאום מגיע טומי דרימר מאחור ולוחש לסטיב באוזן:"שאל אותו מה השם של הכלב שלו..."

ש: מצחיק מאוד...

קנדי: אז סטיב שואל: "מה שמו של הכלב שלך?" ואני אומר:"אוסטין" והוא מתחיל לצחוק. זה סוג של מחווה כלפיו.

ש: איך הפציעה שלך? היא עושה לך בעיות?

קנדי: זה עדיין, מדי פעם מציק לי. אבל אין לי יותר מדיי בעיות עם זה. אני יותר חזק עכשיו מאי פעם. זה לא מפריע לי בזירה, אני לעולם לא מרגיש כאב מזה, אני לעולם לא מרגיש שאני צריך להגן על זה. הרופא שטיפל בי עשה עבודה טובה מאוד.

ש: מה שלום ג'ואי מרקורי?

קנדי: הוא מסתדר טוב. ראיתי אותו היום והוא ממש הולך עם מצב רוח טוב. הפנים שלו ממש דפוקות. זה כחול ושחור, והעיניים שלו נראות כמו חריצים. ויש לו צלקת ענקית על האף, ואחת מתחת לעין, כמה תפרים. אבל האף שלו נראה ישר, והוא לא נראה כאילו הוא יצטרך ניתוח פלסטי או משהו כזה. אבל זה דבר עצוב, לראות מישהו שחזר אחרי כמה חודשים, ואחרי כמה שבועות מקבל פציעה כזאת. ואני מקווה שיידרשו רק מספר שבועות ולא חודשים עבור ההתאוששות שלו.

ש: דבר כזה הוא מין נורה אדומה לכמה מסוכן הספורט הזה יכול להיות, או שדבר כזה תמיד נמצא בראשכם?

קנדי: לא, אני לא חושב שזאת נורה אדומה בכלל, כי זה אחד הדברים שכאילו- תמיד יקרו. זה אחד מהעסקים האלה, שאם אתה הולך ונפצע, בחדר ההלבשה, ואתה הולך מסביב, אתה הולך בחדר ההלבשה ובוכה ומתלונן על כמה שכואב לך- אתה לא תקבל הרבה סימפטיה מאף אחד. בגלל שכולם תמיד עובדים פצועים. אבל עבדתי עם אנשים שהיו עם צלעות שבורות, ועדיין יצאו לשם ונתנו קרבות של 30 דקות, עדיין עשו הכול, קרעו את התחת. והם עשו את זה 8 ימים ברצף. והיו לנו קרבות, עם צלעות שבורות, אנשים תמיד עבדו עם רמה מסוימת של כאב ופציעה אז... כשדבר כזה קורה, זה חבל, אבל זה רק חלק מהביזנס. זה עסק מסוכן, אתה מבין?

ש: כן..

קנדי: מה שבא עם העבודה, במיוחד מה שבא כשאתה בדרכים, זאת עבודה בהאוס שואוס, עבודה ב-TV כל שבוע, ופיי פר ויוס. אתה מסתכן 240-250 בשנה. אתה נועד להיפצע בנקודה מסוימת. במיוחד אנשים כמו כריס בנואה. כשהוא יוצא לזירה (בלי לזלזל באנשים אחרים כמובן), אבל הוא יוצא לשם ופשוט קורע את התחת שלו בכל פעם, אתה מבין? הוא מאוד פיזי, ותמיד נותן 100 אחוז.

ש: WWE עורכים מבחנים למתאבקים מניו-זילנד כשסמאקדאון יבואו לסיור שם. כמישהו שעבר את התהליך הזה בעצמו, איזה עצה אתה יכול להציע לחברה הללו?

קנדי: העצה שלי היא לעשות משהו שונה ממה שכולם עושים. משהו כדי לבלוט. הייתי בהרבה מבחנים כאלו, וכשהיינו בדרך, בקנדה לפני כמה חודשים, והם ערכו מבחנים, וכולם שם בערך נראו אותו דבר, עשו את אותם הדברים אני חושב..., כשהחברה האלה ייכנסו לזירה הם יצטרכו לתת את כל מה שיש להם. הם יצטרכו להסתער על ההזדמנות בלי היסוס. באמת, תשמע- אני חושב שלהרבה מהחבר'ה האלו נוח מאוד כשהם במופעים העצמאיים, מופיעים מול האנשים שלהם. וכאשר הם באים לכאן הם מרגישים מאוד מאוימים, בסביבה מאיימת, כי אתה עומד מול אנשים שמופיעים בטלוויזיה, אנשים שמשפיעים. אז זה מאוד מאיים ואנשים חייבים לפחות להעמיד פנים שהם לא מרגישים מאוימים.

ש: טוב, קן זה היה תענוג מוחלט לדבר איתך, שיהיה לך אחלה חג מולד ושנה טובה, ונראה אותך כאן בפברואר.

קנדי: בוודאי, גבר, התענוג כולו שלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מרררר קנדי אחד המתאבקים האהובים עליי, אני מאמין שהוא יהיה אחד הגדולים בעסק עוד שנה-שנתיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני אישית לא סובל אותו אבל אני חייב להגיד שלמישהו כמוהו יש ארסנל תרגילים גדול ומרשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    באמת אחלה מתאבק, הרבה כישרון ופוטנציאל. אני אישית מעדיף אותו דווקא בגלל שהוא היל- לבנאדם יש את הדרכים הכי יצירתיות לנצח בקרבות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה שאני הכי לא אוהב בו זה את הכניסה שלו. מררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר רררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר רררררררררררררררר...
    נשימה עמוקה. קנדייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי.
    עוד נשימה. קנדיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
    שתף ב-Google+

הרשמה