תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    למה המחירים של משחקי תפקידים וקופסא בארץ גבוהה כל כך?
    והאם זה ישתנה בעתיד?
    כוכבי הכסף-נסו להשפיע!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    למעשה, הם לא כ"כ גבוהים. כלומר, הכל יחסי כמובן, אבל אנחנו מתאמצים. לדוגמא - מנצ'קין בעברית עולה פחות ממנצ'קין באנגלית. כמעט כל ספרי מו"ד (חוץ מ-3 ספרי הבסיס ומבצר העלטה) עולים פחות מאותם הספרים בדיוק באנגלית (המדריך השלם לקדושה ולמאגיה עולים כ-20 ש"ח פחות בעברית, לעומת האנגלית).
    כך שההודעה שלך לא לגמרי מדוייקת. מאידך גיסא, אכן המחירים גבוהים בכל זאת, בעיקר במשחקי לוח מיובאים. זה נובע מכך שבנוסף לעלויות היבוא הישירות (קניית המשחק והמשלוח שלו לארץ) יש גם 12% מיסי יבוא על המשחקים (אלוהים יודע למה. להגן על קודקוד?).

כך שהתמונה לא חד-צדדית כפי שהיא מוצגת. היתרון לרכש בעברית הוא בולט, כפי שניתן לראות. ובאנגלית, WELL, על ספרי מו"ד באנגלית הטענות הם כלפי היבואן המורשה (ויש לו הרבה הסברים פתלתלים לכך, גם אם לא מדוייקים לגמרי). על משחקי קופסה - טענות למדינת ישראל והמכס הדבילי שלה.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף
    למעשה, הם לא כ"כ גבוהים.
    זה יפה מאוד שאתה אומר אומר שהספרים בארץ לא כ"כ יקרים יחסית לחו"ל אבל אתה מתעלם מכמה דברים חשובים
    סיפרי הבסיס הספרים החשובים באמת לא יותר זולים מחו"ל ולא רק זה גם אם המחיר שלהם שווה למחיר בחו"ל אבל היחס לכסף לא שווה (זה לא הכי ברור אז יש דוגמה) מחירה של שוורמה שאתה קונה בארץ המחיר הוא גג 35 (אצל גנבים 38) שקל ואילו בארה"ב 10 דולר שזה יותר מ45 שקל באחוזים זה הפרש גדול לכן האמרקאים נראים לנו עשירים אבל זה לא תמיד נכון (לפעמים זה מאוד נכון...) פשוט בארץ הכל יותר זול להם
    לכן לדעתי המחירים כן גבוהים וזה דעתם של עוד הרבה משחקני המ"ת בארץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי nadav
    זה יפה מאוד שאתה אומר אומר שהספרים בארץ לא כ"כ יקרים יחסית לחו"ל אבל אתה מתעלם מכמה דברים חשובים
    סיפרי הבסיס הספרים החשובים באמת לא יותר זולים מחו"ל ולא רק זה גם אם המחיר שלהם שווה למחיר בחו"ל אבל היחס לכסף לא שווה (זה לא הכי ברור אז יש דוגמה) מחירה של שוורמה שאתה קונה בארץ המחיר הוא גג 35 (אצל גנבים 38) שקל ואילו בארה"ב 10 דולר שזה יותר מ45 שקל באחוזים זה הפרש גדול לכן האמרקאים נראים לנו עשירים אבל זה לא תמיד נכון (לפעמים זה מאוד נכון...) פשוט בארץ הכל יותר זול להם
    לכן לדעתי המחירים כן גבוהים וזה דעתם של עוד הרבה משחקני המ"ת בארץ
    ?????WTF
    נסה לפסק ולרווח שורות,אולי אז נבין.
    ולכותב ההודעה הראשונה:למרות שהמחיר גבוה,הוא לא יותר גבוה מבחו"ל(בממוצע).
    ככה שההודעה שלך הייתה צריכה להראות ככה:
    למה המחירים של משחקי תפקידים וקופסא גבוה כל כך?
    זה קצת יותר מדויק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אז אוקיי,עכשיו אני שואל, ואני יודע שמשחקי תפקידים מושקעים,אבל עדיין,למה הם לא יכולים לעלות כמו ספרים רגילים)זה רק לגבי משחקי תפקידים)?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מ"ת בחו"ל שעולה 40$,יעלה בארץ כ240(פי 6),למה?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    א. לא התכוונתי ביחס למחיר בחו"ל. התכוונתיח ביחס למחיר בשקלים של הספר המיובא, כאן בארץ. בהיבט הזה, הספרים בעברית זולים יותר מהספרים באנגלית, ודוגמאות כבר נתתי.
    ב. אין סיבה שספר יעלה פי 6. אם יש לך דוגמה מהאתר של כוכבי כסף, אני מוכן להתמודד איתה נקודתית. אם הדוגמה שלך מתייחסת לספרים של היבואן המתחרה - אז תשובה לזה כבר נתתי בהודעה הראשונה שלי. אתן לכך עוד דוגמה - ספרי עולם האפלה (ספר הבסיס למשל) עלה בארץ 140 או 150 ש"ח, עד שאנחנו התחלנו לייבא אותו, ואז המחיר ירד ל-120 ש"ח.
    זה הכל תלוי ביבואן.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בכ"כ באמת ממש זול,אבל אאל"ט פאראנויה עולה אצלכם 240 ש"ח(מוזר..בדיוק כשנכנסתי לבדוק הוא כבר לא נמצא...מחשיד משהו,לא?).

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    לא מצאת את פאראנויה כי הוא אזל במלאי ולא יהיה יותר. אין בזה שום דבר חשוד. הוא כבר מזמן לא שם.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    דווקא ממך לא ציפיתי לתגובה מפומבלת כזאת,אתה באמת צריך שאני אכניס תגית<ציניות>?

בכלופן,לא ענית בנוגע למחיר הנקוב...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    המחיר של פאראנויה היה גבוה, בגלל תנאי הרכש שלו מהחברה עימה עבדנו. בזמנו לא רכשנו אותו ישירות ממנוגוס, ולא ההנחה שקיבלנו עליו הייתה נמוכה משמעותית. כך שבעוד ההנחה שאנחנו קיבלנו הייתה נמוכה מהרגיל, ההנחה שהחנויות מקבלות לא ירדה, וצורך צורך לפצות על ההפרש.
    בנוסף, צריך גם לזכור מה היה שער הדולר בזמנו, שהיה גבוה מאד יחסית לשער הדולר היום. היום, גם באותם תנאי יבוא בדיוק, הספר היה עולה, להערכתי, כ-20 ש"ח פחות וזאת רק בגלל הפרשי שער הדולר.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הרשמה