תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    שלום רציתי לדעת..
    1. אם אני קונה את המשחק האם אני יוכל לשחק מיד עם החודש חינם, או שלפני זה אני צריך כרטיס בינלאומי? (שאלה די טיפשית הרי מה עושה מי שיש לו גיים כארד?).
    2. אם אני אקנה גרסה ארופאית זה ישנה משהו?
    3.יש לי אינטרנט זה 1.5m האם יהיו לאגים בשרת שאתם משחקים בו?
    4. שרת שמסומן בקטגוריית pupulation ב high מהי כמות השחקנים (הורד+אלליאנס) בו בממוצע?

זהו תודות לעונים.. :smiling:

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    1 למה עסיתה דאבל פוסט
    בקשר לשאלות
    1 לא אתה משלם חודש ראשון וחודש שני חינם
    2 כן יש שרתים של אמריקה ויש שרתים של ארופה זה משנה השרת שאנחנו משחקים הוא בארופאי
    3 לי יש אותו מהירות אין לי לאגים אבל תלוי מה הספק אינטרנט שלך יכול להיות שאתה של 012 ויהיה לך לגים אפילו עם אינטרנט של 5 מגה
    עם אתה בבזק לא יהיה לך לאגים
    4 לא יודע

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    ענית ברצינות בקשר לשאלה הראשונה כי זה חשוב לי..
    אם אני קונה את המשחק היום ואין לי כרטיס בינלאומי עדיין האם אני יוכל לשחק במשחק??

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    עניתי הכול ברצינות אבל אתה חייב קרטיס אשראי בינלאומ,
    אבל להורים שלי אין אני משתמש בגיים קארד

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    חודש המשחק הראשון הוא בחינם, אבל בכדי לקבל שם משתמש וסיסמא, עליך להירשם באתר עם ה- CD-Key שלך ומספר כרטיס אשראי בינלאומי.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    1) גם עם החודש חינם, חובה כרטיס אשראי בינלאומי או גיימקארד על מנת להפעיל את החשבון.
    אם אתה משתמש בגיימקארד אתה מזין את הקוד במקום המיועד לכרטיס האשראי, ואתה מקבל 90 ימי משחק (30 שמגיעים לך בחינם + 60 מהגיימקארד). אם בכרטיס אשראי אתה מזין במקום המיועד אליו, ואתה יכול לבטל מתי שאתה רוצה (לא ייגבה כסף בחודש הראשון כי מגיעים לך 30 יום בחינם) ואתה יכול לבטל מתי שאתה רוצה (החשבון ישאר פעיל עד לסיום התקופה עליה שילמת).

2) כן, הגרסא האירופאית מתאימה לשרתים האירופאים. האמריקאית מתאימה לאמריקאים.
    מרבית הישראלים משחקים באירופאי, מפני שהחיבור לשם יותר טוב. בנוסף לכך גם אנחנו משחקים באירופאי. [=

3) תלוי בספק האינטרנט שלך.

4) בכל שרת זה שונה, לפעמים זה מאוזן ולפעמים לא.

Alpha.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    ומה המחיר של גיים כארד ביחס לכרטיס אשראי אם נגיד אני עושה מנוי חצי שנתי? כמה כסף אני מפסיד?

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    הגיים קארד בארץ יקרים מדי ואתה לא חייב כרטיס בינלאומי זה שטויות כול כרטיס גם הלו שרק בישראל מתקבלים באינטרנט הכוונה שאתה לא יכול להשתמש בו מחוץ לארף אבל בהעברה אלקטרונית כן בקשר לחודש חינם אני לא בטוח אם אתה קונה את הגרסא הראשונה אתה מקבל חודש חינם ב BC אין חודש חינם

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    רגע אני לא מאמין אתה מנסה לומר לי שאני יכול להשתמש בכרטיס שאראי רגיל?????
    אתה בטוח בזה????? זה נורא חשוב לי... האם אני יכול להירשם בבליזרד בכרטיס אשראי רגיל???
    תודה!!!

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    לא אי אפשר חיבים קרתיס בינלאומי.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    חובה כרטיס אשראי בינלאומי כגון VISA או MasterCard.
    בנוגע לכמה כסף אתה מפסיד? המחיר של 2 חודשי משחק באשראי הוא כ140 שקל, בעוד GC בארץ זה בערך 220 ש"ח. אתה מפסיד 80 ש"ח לחודשיים. 80X3 = 240.
    סה"כ אתה מפסיד 240 ש"ח בחצי שנה.

Alpha.
    נשבר הזין.

הרשמה