תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני רוצה לדעת אם הוא מתקיים או לא. לדעתי זה לא נורא אם נהיה תשעה או אפילו שמונה אנשים.
    אני מאוד רוצה להיות במפגש הזה אז בבקשה לעשות מאמצים לקיומו. באיזה יום יערך המפגש? תאריך ושעה. אני רוצה לדעת מה יהיו הפרסים בתחרות הזוגות והאם תיערך תחרות יחידים לאחר מכן?
    כי בהתחלה אמרת (המנהל) שיהיה גם טורניר יחידים לאחר טורניר הזוגות.
    ודבר אחרון, מה יהיו חוקי הטורניר וסדר הקרבות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    יהיה טורניר זוגות ואני עובד על זה שיהיה כל חודשים טורניר חדש, בשביל זה אני צריך שהחבר"ה מהקהילה יעזרו לי לפרסם את הקהילה שלנו בכל מיני פורמים של האיבקות. לגבי הפרסים זה עדיין לא סגור שאני אקבל תקציב לטורניר אני אשתדל לפנק כמה שיותר. לפי מה שראיתי טורניר אחרון האנשים לא התלהבו מהחגורות אז אני יביא פרסים יותר אפקטיביים.
    לגבי המפגש לצערי אין כזה ביקוש כרגע אנחנו רק 5 אנשים בקושי אז אין לי טעם לקיים אותו, אם יהיה שיפור אני ילחץ ויעשה הכל כדי שנקבל אולם וטלוויזיות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    יהיה טורניר זוגות ואני עובד על זה שיהיה כל חודשים טורניר חדש, בשביל זה אני צריך שהחבר"ה מהקהילה יעזרו לי לפרסם את הקהילה שלנו בכל מיני פורמים של האיבקות. לגבי הפרסים זה עדיין לא סגור שאני אקבל תקציב לטורניר אני אשתדל לפנק כמה שיותר. לפי מה שראיתי טורניר אחרון האנשים לא התלהבו מהחגורות אז אני יביא פרסים יותר אפקטיביים.
    לגבי המפגש לצערי אין כזה ביקוש כרגע אנחנו רק 5 אנשים בקושי אז אין לי טעם לקיים אותו, אם יהיה שיפור אני ילחץ ויעשה הכל כדי שנקבל אולם וטלוויזיות.
    אני אנסה להביא עוד שני ילדים. אז תעשה את המיטב כדי לקיים אותו למה זה יהיה מה זה כיף!
    שתף ב-Google+

הרשמה