תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    אז יצא לי לשחק סוף סוף בווי, סוף סוף!
    עכשיו, נניח שהגעתי עם X ציפיות ויצאתי עם X^10... כן! זה כ"כ טוב!
    ידעתי שהשלט שולת(!!1!) אבל לא ידעתי עד כמה
    (ד"ר וגולמר) תגידו מה שאתם רוצים, אבל הגאונות של השלט זה לא דבר שאפשר להבין מקריאת כתבות וצפייה בסרטים, זה משהו שחייבים לנסות.
    אין דבר יותר מספק (חוץ מסקס) מלהצביע על המסך ולבחור בדיוק מה שרצית, בלי תנועות מיותרות, בלי מחשבה מרובה, השלט פשוט עושה מה שאתם רוצה, כמו כל שריר רצוני בגוף, עושה מה שאתה מצפה ממנו לעשות.
    שיחקתי בארבעה משחקים וזה מה שיש לי להגיד:
    זלדה: הממממ... לא התחלתי מהתחלה, טענתי סייב של בעל הווי סתם כדי לנסות את השליטה.
    השליטה בחרב מרגישה זולה ו"מודבקת" אבל השליטה בחץ וקשת היא איפה שהמשחק זורח
    בתוך שניות צלפתי בציפורים מעשרות מטרים בדיוק מרבי :inlove:
    ווריו וור: אין לי שום דבר להגיד על המשחק הזה חוץ מזה שזה הווריו וור הטוב ביותר שנוצר עד הלום, וזה אומר המון.
    ווי ספורטס: טניס מעולה, שוב, פועל כמו שמצפים ממנו.
    בייסבול אשכרה עייף אותי. באולינג עמוק וקשה, הרבה טכניקה רצויה. גולף חמוד אבל אני לא חובב גולף. בבוקסינג לא שיחקתי.
    מטאל סלאג: אמנם לא כותר ווי מקורי ורציני אבל אני חייב לציין שאפילו תוספת פשוטה (או חוסר בכפתורים, איך שלא תסתכלו על זה) כמו לשקשק בשלט בשביל לזרוק רימונים, מוסיפה להנאה מהמשחק.

אני לא יכול בדיוק לשים את האצבע מה עושה את הווי כ"כ נהדר אבל זה כנראה שילוב של הפשטות והעובדה, שלא כמו הרבה דברים בחיים, הוא פשוט עובד בדיוק כמו שרוצים.

ומילה קטנה על הקלאסיק קונטרולר: ברצינות שהיה אפשר להוציא קונסולה עם השלט הזה, פשוט מושלם.

בקרוב אצלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה אתה רוצה מהחיים שלי? אני אמרתי משהו נגד השלט של הWII פעם?
    הדבר היחיד שאמרתי בנושא הוא שהמפתחים לא משתמשים בו בכלל כמו שצריך, זה הכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מה אתה רוצה מהחיים שלי? אני אמרתי משהו נגד השלט של הWII פעם?
    הדבר היחיד שאמרתי בנושא הוא שהמפתחים לא משתמשים בו בכלל כמו שצריך, זה הכל.
    אז זהו, שהם כן, בלי להתאמץ אפילו.
    גם התוספת הכי פשוטה של אחת מיכולות השלט, אוטומטית מקפיצה את רמת ההנאה ממהמשחק.
    זה משהו שצריך לחוות כדי להפנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי PTii
    אז זהו, שהם כן, בלי להתאמץ אפילו.
    נכתב במקור על ידי PTii
    גם התוספת הכי פשוטה של אחת מיכולות השלט, אוטומטית מקפיצה את רמת ההנאה ממהמשחק.
    זה משהו שצריך לחוות כדי להפנים.
    אני רק אומר שהם לא יודעים עדין להשתמש בשלט. תאר לך איך ירגיש משחק שכן משתמשים בו כמו שצריך בשלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    אני רק אומר שהם לא יודעים עדין להשתמש בשלט. תאר לך איך ירגיש משחק שכן משתמשים בו כמו שצריך בשלט.
    אלוהי! כמו ווריו וור :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי PTii
    אלוהי! כמו ווריו וור :inlove:

ואריו וור פשוט זורק מלא מצבים אחד אחרי השני, זה לא בעיה להשתמש בשלט כמו שצריך במשחק מיני גיימס.
    זה מגניב לגמרי אבל אני מת לראות אנשים משתמשים בזה באיזה RPG או משחק הרפתקאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    השליטה בזלדה עם החרב הרגישה לי מאוד לא טוב אחריי ששחקתי בגרסת הקיוב
    אבל אחריי כמה זמן שאתה מתרגל זה מצויין ובא לי בטבעיות גם אהבתי את הספין אטק
    מה שכן אני נתקעתי בהתחלה בכל כך הרבה קירות רק בגלל שהייתי רגיל בקיוב לפנות ימינה ובווי הכל הפוך זה כל כך מעצבן חחחחח

בווי ספורטס הטניס מעולה והאיגרוף סבבה חבל שלא ניסית זה אחלה דבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    סוף סוף!!!!
    קניתי ווי ב365$ כולל משלוח שזה 1500 שקלים
    פיו! שמח שעברו את זה, עכשיו רק שישלחו לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

ואריו וור פשוט זורק מלא מצבים אחד אחרי השני, זה לא בעיה להשתמש בשלט כמו שצריך במשחק מיני גיימס.
    זה מגניב לגמרי אבל אני מת לראות אנשים משתמשים בזה באיזה RPG או משחק הרפתקאות.
    הו הו, אבל וואריו וור הו כל כך מגניב! דהיינו, כן, נראה שאפשר להגיד שזו לא בעיה להכניס את השליטה של ה-Wii לאוסופת מיני-משחקונים שכזאת, אבל כשמשחקים בזה מבינים כמה זה עשוי טוב, ומגוון, ומשתמש בשלט בדרכים ממש מפתיעות.

אכן קל יותר למצוא שימושים כאלה מלבנות משחק שלם עם מערכת שליטה אחידה המבוססת על השלט, אבל עדיין - כרגע זה המשחק שהכי מייצג לדעתי את מהות הקונסולה. לעזאזל, הוא כל כך מגניב! אני רוצה אותו כבר לעצמי! הו! הא! אלך לשחק טוויסטד בינתיים.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי PTii
    סוף סוף!!!!
    קניתי ווי ב365$ כולל משלוח שזה 1500 שקלים
    פיו! שמח שעברו את זה, עכשיו רק שישלחו לי
    תתחדש גבר!
    תוספות מיוחדות? שלט נוסף? משחק?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי spam
    תתחדש גבר!
    תוספות מיוחדות? שלט נוסף? משחק?
    חשבונית XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    הו הו, אבל וואריו וור הו כל כך מגניב! דהיינו, כן, נראה שאפשר להגיד שזו לא בעיה להכניס את השליטה של ה-Wii לאוסופת מיני-משחקונים שכזאת, אבל כשמשחקים בזה מבינים כמה זה עשוי טוב, ומגוון, ומשתמש בשלט בדרכים ממש מפתיעות.
    נכתב במקור על ידי ארז רונן

אכן קל יותר למצוא שימושים כאלה מלבנות משחק שלם עם מערכת שליטה אחידה המבוססת על השלט, אבל עדיין - כרגע זה המשחק שהכי מייצג לדעתי את מהות הקונסולה. לעזאזל, הוא כל כך מגניב! אני רוצה אותו כבר לעצמי! הו! הא! אלך לשחק טוויסטד בינתיים.
    בדיוק מה שאני אומר. זה אולי המשחק היחיד שבאמת משתמש בWII כמו שצריך אבל זה לא בעיה במשחקי מיני גיים.
    אני מת כבר לראות "משחק בשרני" שמשתמש בו באמת, איזה משחק הרפתקאות מטורף או משהו כזה.
    בנתיים התקווה שלי תלויה ברטרו סטודיוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אה, ומזל טוב PTii
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

בדיוק מה שאני אומר. זה אולי המשחק היחיד שבאמת משתמש בWII כמו שצריך אבל זה לא בעיה במשחקי מיני גיים.
    אני מת כבר לראות "משחק בשרני" שמשתמש בו באמת, איזה משחק הרפתקאות מטורף או משהו כזה.
    בנתיים התקווה שלי תלויה ברטרו סטודיוס.
    אחי הגדול חזר מסופ"ש בלונדון, והביא לי את הגליון החדש של Games tm. מדובר במגזין משחקים בריטי משובח, שמשום מה קשה עד בלתי אפשרי למצוא בישראל. יהיו אלה שישאלו מה הטעם במגזינים מודפסים כשיש היום הכל האינטרנט, והמגזין הנ"ל הוא הדוגמה הכי טובה לתת להם. מעוצב נהדר, קריא בצורה מופלאה, מצחיק, ערוך טוב ומתמקד בעיקר בספיישלים מאשר בביקורות.

הגליון הנוכחי היה מוקדש ל-20 שנה למטרויד. נכון, המשחק כבר בן 22 כמעט, אבל מסתבר שלאירופה הוא הגיע לפני 20 שנה בדיוק. יש שם כתבה ענקית על מטרויד, עם המון מידע שלא ידעתי (והמון מידע שכן ידעתי אבל היה כיף להזכר). לסיום יש Preview מאוד ארוך על Prime 3, ששוב פתח לי את התאבון.

אכן, זה יוכל להיות עוד "קילר-אפ לגיימרים" ל-Wii (אני מחשיב את זלדה כקילר-אפ), והמערכת המגניבה כל כך של נינטנדו זקוקה לכותרים כאלה. אני מאוד מקווה שנינטנדו תצא סקרוב בהכרזות על משחקים נוספים, ולא תשאיר אותנו באפלה לגבי עתיד הדרך של הקונסולה הזאת מבחינתה.

ובנימה שונה לגמרי - PTii, כיף לך ממש, אני מלא קנאה! תתחדש, מזל טוב, קו-לו-לו וכו'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין דבר יותר כיפי מקונסולה חדשה בבית

אני לא יכול להגיד שאני עוקב אחרי מטרויד 22 שנה אבל מאז סופר מטרויד (זה כבר כמעט 13 שנה מאז לא?) אני מעריץ מושבע של הסדרה.
    פריים 2 ופיוז'ן קצת אכזבו אבל אני יודע שקורפשן יהיה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תתחדש, PT!

ואני לא יודע אם ניסית את טראומה סנטר ב-DS, אבל הוא אפילו יותר טוב ב-Wii. וויזל שיחק בו אצלי וממש אהב אותו.
    שתף ב-Google+

הרשמה