תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    *השלכות הדיון הזה לא יוגשו בסרט. הדיון תיאורטי לגמרי ולא סוג של "התייעצות" :ם *

אז עכשיו לדיון - מה אתם חושבים? FM באופן כללי זה טוב או לא?

אני אישית לא משתמש ב- FM. למה? פשוט - אני מעדיף לנסות לפגוע ב- Sephire במקום בGoarge ולדעת מרחוק באיזה שחקן מדובר. הרי לכל שחקן יש סקין אחר, כך שבמרחק שגדול ממרחק הקרב ניתן לראות באיזה שחקן מדובר ולהתאים את המשחק. נגיד אם מדובר במיקי - להתסער עליו, הוא נוב...

מה אתם חושבים?
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    האמת שהעלית כאן שאלה אפילו יותר עמוקה שמזמן רציתי לשאול - אולי כדאי לכבות את האפשרות שהשם של היריב יהבהב על המסך?

מצד אחד כמו שאמרת אתה מתאים את צורת המשחק לשחקן, אבל מצד שני שמתי לב שיש שחקנים שנגדם הרמה שלי יורדת בגלל כל מיני סיבות כמו זילזול או ציפיות מוטעות...

FM באופן כללי מקל עלי מאוד לכוון. אני רגיל לאנימציות של דמות אחת ויודע איפה נמצא הHS BOX שלה. (לא ממש בראש, אלא יותר בצוואר). האיים שלי לא משתנה בהתאם לשחקן שמולי אלא נשאר במיטבו. רק הסגנון משחק משתנה.

חוץ מזה, GORGE סקסי, במיוחד אם הוא ירוק או ורוד

מה שכן בגלל מה שאמרת אני הולך להחליף את הסקין שלי פעם בשבוע בערך, כדי לבלבל את אלה שלא משתמשים בFM.

נהההה.....

FSM BE WITH YOU ALL.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    FM חובה.
    יותר קל לפגוע ביריב כשהוא נראה כמו ג'ורג' מאשר ספייר, גם אם אתה יודע מי זה זה לא יעזור לך.
    למשל התחמקות מגיא או ממיקי יכולה להתגלות כשגוייה, אולי יש להם מעט חיים? אולי הם לא מוכנים לתקיפה מהצד שלך ואתה תהרוג עוד אחד..
    וההיפך עם נובים שיכולים להשפיע.
    בזמן משחק אתה רוצה לתת למוח שלך הגדרה מדוייקת במה לפגוע איך ומתי ולא להשתגע בנסיונות להתחמק ממיקי או לזהות אותו.
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אני ניסיתי גם עם גם בלי, גם עם לראות שמות וגם בלי..

הכל נוח לי זה לדעת מי היריב שלי.

למראת שכן אני מתאים את עצמי וזה לא תמיד לטובה, אבל זה משגע אותי כל מקום לראות אותו מודל כי אז אני בטוח שאותו אחד עושה לי טלפורטים XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    זה כי אתה לא רגיל... אני מופתע כשלא גורג' מופיע מולי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    זה כי אתה לא רגיל... אני מופתע כשלא גורג' מופיע מולי...
    כנ"ל

[אמא 10 תווים מוכרת את גופה בשוק]
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אבל נגיד ואתה עכשיו משחק CTF.
    אתה לקחת דגל ואתה רואה מרחוק 2 אפשרויות בריחה - באחת רץ לו מיקי ובאחת Player, באיזה תבחר?
    או עזוב, אתה יוצא מהבסיס בגראנדל, רואה את גיא יושב לך על פלטפורמת ה- 100 מגן עם סנייפר, אתה לא תריץ לרחבה, אתה תחפש דרכים נוספות לעבור או שפשוט תחכה קצת כדי לבלבל אותו...
    מצב שני, אם היה גם מיקי, אפשר לעבור חופשי דרך הרחבה, לקחת 50 מגן ולזגזג לאיזור הפלאק, הוא הרי טוב רק עם רוקט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    on

רב הסקינים קטנים מידי בשביל שתבחין בהם מכל מרחק, הסקין של Gorge הכי גדול. ( למרות שה-hitboxes דומים אצל כל הסקינים ).

אממ.. בג'ורג הכי קל לפגוע...

ואבישי תזהר לא לעשות סקר בנוגע לסרט... חייב להיות FORCE MODELS תבין!

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    בדיוק מה שאמרת - הכי קל לפגוע הגורג'. זאת הסיבה היחידה ל- FM. והפלא וולפה- היא לגמרי לא רלוונטית כשזה מגיע לסרט... אתה רוצה FM סתם כי אתה רגיל...
    בכל אופן, אני חולק עליך... לא הכי קל לפגוע בגורג'ץ זאת אולה הקונספציה אבל זה לא נכון.
    אני חושב שזה ממש קל לפגוע בכל הדמויות הדקות שעושות סלטות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    חייבים שיהיה צבעים בולטים(ירוק או וורוד)וחייבים שהסקין יהיה גדול
    אני פשוט לא יכול לפגוע בספיר...היא דמות דקיקה כזאת וגורג' שמן ענק כזה...
    חוץ מזה אפשר לחשוב כמה הסקין האמיתי יעזור לך...אתה יכול לראות את הסקין של ספיר ממרחקים ולחשוב שזה גיא או מיקי ואז שאתה מתקרב אתה רואה שזה בכלל איזה KILL3R007 שחשב שהסקין נראה מגניב
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לרוב אתה יודע טוב מאוד איזה סקין של מי אחרי 2 דקות משחק....
    וסלח לי, אבל להשתמש בגורג' כי אתה לא יכול לפגוע בספייר זה לא אומר שאתה מבצב כל כך טוב... :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    בניגוד אלייך אבישי, אני ממש לא רוצה לדעת נגד מי אני נלחם עד שאני הורג אותו...
    אחרת אני מזלזל , משתמש באסולט ובסוף מת, את האמת שאני מזהה שחקן על פי התזוזות שלו
    ולא צריך את הסקין.

אני לא אומר עכשיו שאני מזהה כל שחקן ושחקן, אבל אם שחקן טוב משחק אני אזהה אותו מיד.

ואני גם רגיל - כבר יותר מדיי זמן שאני משתמש ב FM
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אבישי לגבי הסרט - מצידי שלא יהיה FORCE MODEL ספציפית ל-Gorge, הרעיון הוא שכל הסקינים חייבים להיות ב-scale של ג'ורג' כי ההבדלים בקנה המידה הם גדולים מדי, הסיפוק שאתה מקבל מלהרוג את ג'ורג לא שווה ערך לסיפוק שאתה מקבל שאתה הורג את sapphire נגיד, פשוט כי קשה יותר לראות מה בידיוק עשיתה. וגם אמרת הרגל - צדקת. רב האנשים רגילים לשחק יוטי2004 עם FM..

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אבישי, למה שלא תעשה קטע קצר עם ובלי FM, ותראה לנו ולעצמך את ההבדל, ולפי זה נחליט?

ונאם צודק לגמרי - אני מזהה שחקנים בקלות גם בלי הסקין שלהם.

עד עכשיו כל הטיעונים שלך מבוססים על סיטואציות... "נניח שאתה בגרנדל ואז בא X ואתה עושה Y..."

יש מספיק סיטואציות שבהן FM יהיה מה שיציל לך את החיים.

השורה התחתונה היא שFM עוזר ל CONSISTENT AIMING.

FM משאיר אותך ערני ורציני לגבי כל שחקן שאתה פוגש.
    FM מעלים את המילי שנייה שלוקח לך לעכל את המודל שמולך (כשאני רואה אויב, אני לא עוצר וחושב מי זה).
    עם FM קל יותר לראות את האויבים ולפגוע בהם - תאר לך שהאויב מתחבא מאחורי עמוד, את מי תראה, את גורג' הסקסי או את ספיר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    ונגיד והוא מתכופף?
    בכל מקרה, מה שאני אומר זה ממש לא תיאוריה.
    אני מדבר מניסיון של משחקים בקאפים של CB שבהם כשאתה מתקיף אתה צריך לדעת טוב מאוד איזה שחקן עומד מולך - הסוס של הקבוצה או הלמך. בנוסף, אתה גם יכול לדעת אם התפקיד שלו זה הגנה או התקפה כי אתה כבר מכיר את הפוזיציה של כל אחד, כך שאתה יכול לדעת אם הוא יעבור לידך, או אולי דווקא יתקוף אותך?
    בנוסף להכל, הוא נותן לך את המיידע לגבי השחקנים שלך - האם גיא מחפה על נושא הדגל או player? האם אני צריך להיות שם או שאני יכול להתרכז בלהחזיר את הדגל שלנו?
    אני לא מדבר סתם, אפילו ב-utcomp פעם הייתה קיימת (אני לא יודע אם עדיין...) אפשרות לקבוע צבע סקין ומודל שונה לכל שחקן ושחקן! כמובן שזה לא פרקטי בגלל ריבוי השחקנים, אבל העיקרון הוא שזיהוי שחקנים הוא דבר מאוד חשוב ללא ספק.
    ואתה יודע מה? אני נהנה מהאתגר... כל פעם לכוון בצורה אחרת... דבר אחד שבטוח שזה לא - משעמם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    לרוב אתה יודע טוב מאוד איזה סקין של מי אחרי 2 דקות משחק....
    וסלח לי, אבל להשתמש בגורג' כי אתה לא יכול לפגוע בספייר זה לא אומר שאתה מבצב כל כך טוב... :ם
    סתם הגזמתי...זה פשוט יותר נוח לשחק נגד סקינים גדולים
    חוץ מזה גם לא נראה לי שהבנת מה הטיעון שלי...פה נגיד שיש משחק שמיקי,גיא ועוד איזה נוב עם הסקין של ספיר באותו קבוצה.אתה לא יכול לדעת בשום מקרה נגד מי אתה משחק עד שאתה לא לידו ורואה מה הניק שלו
    ועם אתה משחק באחד על אחד...יעזור לך שתדע מי השחקן?
    ואני מעדיף לשחק בלי לדעת ישר מי השחקן שעומד מולי...אני מעדיף לשחק באותה צורה נגד כל שחקן מאשר לשחק בצורה אחרת נגד כל שחקן
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אבישי, מה תעשה נגד מישהו שמחליף סקין כל משחק, או מכין ביינד להחליף סקין בזמן המשחק?

מה תעשה אם הסוס והאפס של הקבוצה היריבה עם אותו סקין?

הבעיה כשאין FM היא שאתה מסתמך יותר מדי על גורמים שלא בשליטתך. אתה מעביר את השליטה ליריב.

FM, כמו BS, שינוי הHUD והכוונת וכו' - כל זה בא להעביר את השליטה אליך. אתה שולט על איך המשחק נראה, ולא היריב או המחשב.

קבוצה חכמה תשתמש (כולה) בMATRIX, שהיא הדמות הכי רזה וכהה במשחק, ואז אתה סתם נדפק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    דבר ראשון..."והפלא וולפה" ? טוב.....מיילא תגיד הפלא וופלה...וגם זה לא נכון...זה לא ופל ולא "לפה"
    עכשיו...FM הרבה יותר טוב כי:
    א.יותר קל לראות אותו.
    ב.התזוזות שלו נראות הרבה יותר יפות...במידה שאתה עם גורג'.
    ג.המודל נראה יותר יפה...פעם השתמשתי ב Rylisa והפסקתי כי המדל פשוט מכוער ומרובע.
    ד.זה לא מבלבל אותך...כי לפעמים יש נקודות קטנות במפה שאם זה ספיאר אז לא רואים אותה (לרוחב) אבל את גורג' רואים...ושאתה עובר שם אז אתה תחשוב..."אה אין שם אף אחד, אם היה הייתי רואה אותו" ואז פתאום יוצאת לך ספיאר מחורבנת בין הבלטות שלא ציפית לזה. כמו השוליים בפתחים של גרנדל ליד הלינק...אם זה גורג' אתה רואה אותו אם אתה זז קצת לכיוון...ואז אתה יכול לפגוע לו קצה של הרגל או להתכונן עם RL או משהו אבל אם זה ספאיר אתה ממש צריך לעמוד מולה כתי לראות אותה ואז השחקן כבר רואה אותך.
    ה.זה הרבה יותר יפה X2

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    עכשיו אתם הם אלה שנסחפים לתיאוריה.
    אדי - מכורח המציאות אתה טועה... לעיתים נדירות ביותר יש 2 אנשים עם אותו סקין באותה קבוצה - מניסיון. זה עדיין לא מבלבל אותך מבחינת הסקינים של הקבוצה שלך.
    כל הקטע של "יש מקומות בהם לא רואים סקין רזה" שוב - תיאוריה בלבד. במידה וגם אתה וגם היריב שלך זזים, ההבגל בגודל שבין שני הסקינים לא משמעותי עד כדי פספוסו, אפילו לא עד כדי בלבול. בכל זאת - יש יתרון לעובדה שאנריל זה משחק מהיר.
    וזה הרבה יותר יפה? :X אני אפילו לא אכבד את זה בתשובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    יופי זה עניין של טעם, וכל מה שאמרת כבר קרה לי בעבר (פספסתי אנשים כי הם היו קטנים, התבלבלתי בין אנשים עם אותו סקין).

ותן לי לחזור על מה שאמרתי קודם

"הבעיה כשאין FM היא שאתה מסתמך יותר מדי על גורמים שלא בשליטתך. אתה מעביר את השליטה ליריב.

FM, כמו BS, שינוי הHUD והכוונת וכו' - כל זה בא להעביר את השליטה אליך. אתה שולט על איך המשחק נראה, ולא היריב או המחשב.

קבוצה חכמה תשתמש (כולה) בMATRIX, שהיא הדמות הכי רזה וכהה במשחק, ואז אתה סתם נדפק.
    "

"השורה התחתונה היא שFM עוזר ל CONSISTENT AIMING.

FM משאיר אותך ערני ורציני לגבי כל שחקן שאתה פוגש.
    FM מעלים את המילי שנייה שלוקח לך לעכל את המודל שמולך (כשאני רואה אויב, אני לא עוצר וחושב מי זה).
    "
    שתף ב-Google+

הרשמה