שלום לכולם .

אני החלטתי לשדרג את גירסת הקונפיג שלי מגירסה v1.07 לגירסה חדשה v1.07a , לכן זאת גירסה "משודרגת" של הקונפיג הקודם שלי הידוע בשם Megatechniques השמור על שם עידו , בנוסף הגירסה הזאת כוללת מקשים ייחודים המאפשרים להפעיל או לכבות את סטטוס המיקרופון המופיע בצורת רמקול הנמצא בפינה הימנית - תחתונה של מסך המחשב . בהמשך אני שיפרתי את הקונפיגים האחרים בשמם fcm.cfg , public.cfg בזה שהכנסתי איזו שורה אחת המודיעה על טעינת קונפיג של פאבליק או PCW והרצת הפקודות על פני השרת . וסידרתי בקונפיג הראשי config.cfg את הex_interp במקשים ']' , '[' שיוריד לאגים וישפר את מהירות הגרפיקה ואת תזוזת העצמים בעת המשחק כלומר זה מתאים את הפינגים בהתאם למהירות הרשת כפי שהזכרתי לכם במדריך להקמת רשת מחשבים . מעבר לזה החלטתי לפרסם לכם פקודות של קונפיג ייחודי חדנדש לבעלי שרתים של Counter-Strike מקורי המבוסס על הפקודות שלי ועל הרייטים המתוקנים לארצות שונות ולישראל .

הורדת הקונפיג החדש בגירסה 1.07a

http://www.mytempdir.com/1230997

ובכל זאת החלטתי לפרסם לכם את גוף הקונפיג החדש בשבילכם ובמיוחד לקהילת VGAMES ולא לקהילות אחרות כפי שאני מבטיח לכם ולLucifier להשתמש בו כמה שאתם תרצו! וחוץ מזה אני רוצה ממכם תגובות בונות אודות הקונפיג .

אגב אני רוצה שמישהו יסלח לי אם הוא פגע בי ישירות או בעקיפין . חוץ מזה אני רוצה שLucifier יסלח לי על זה שהוא קילל אותי באמת במירק ואני קצת עצוב בגללו איך שהוא דיבר אליי ככה .


הורדת הקונפיג : http://www.mytempdir.com/1231105

מקווה לשמוע שוב ממכם תגובות בונות ורציניות .