תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    הפעם נתמקד בחלק הגרפי של המשחק שלנו. הייתי רוצה לשמוע ממכם מה אתם חושבים על ההשקעה של החברה מפתחת במשחק שלנו, כמו כן הייתי רוצה לדעת מהי המפה הכי מושקעת גרפית לדעתכם במשחק, כלומר מה היא המפה הכי יפה.

יאללה לכתוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    תראה, ההשקעה הגרפית במשחק והמנוע הגרפי של המשחק כוונו בייחוד למחשבים החלשים של המאה ה-21 כדי לאפשר משחקיות הוגנת. זה לא סוד שהגרפיקה ב-ET לא משתווה למשחקים אחרים כמו CS ו-WoW אבל אין מה להשוות ביניהם מכיוון ש-ET, המשחקיות שבו היא הכי טובה, לדעתי הגרפיקה מצויינת ומתאימה כמעט לכל מחשב שיוצר משנת 2004 ומעלה, זאת ועוד שב-ET הגרפיקה יכולה להשתנות בקלות ביחס לכוח הגרפי של המחשב שלך (ראה דוגמא: Norm4nde).

המפה הכי יפה לדעתי היא בלי ספק SW_GoldRush עם השקעה גרפית ענקית, חבל שה-FPS שם כל כך נמוך וקשה מאוד לשחק שם לבעלי מחשב חלש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    גרפיקה?
    יש לזכור שהמשחק הזה יצא ב- 2003, לפני 4 שנים....בערך מתי ש diablo 2 נחשב לפצצה....

הגרפיקה שלו לא משתווה לשום דבר שרואים היום בשוק.

לא השקיעו מספיק במפות...חחח...אולי supergoldrush?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    בוא נסכם שלא משנה איך ומתי ET > CS

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    אממ נראה לי שהמפה הכי יפה היא באמת גולדראש
    יש שם גם הכי קצת FPS :>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מה הטעם בפתיחת הדיון הדבילי הזה ?:|
    המפה הכי מושקעת זה פאן טניס

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    ranje אני מצטער לבשר לך
    אבל CSS למשל הוא משחק רשת הרבה יותר מושקע ויפה מ-ET זה בטוח, למרות זאת ET
    עדיין משחק יותר כיפי... רק חבל שלא השקיעו קצת יותר על הגרפיקה במשחק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    סליחה על הביטוי אבל הדיון הזה מפגר יותר
    מגימל יפית בפרסומת לאבקת כביסה.........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי betA
    מה הטעם בפתיחת הדיון הדבילי הזה ?:|
    המפה הכי מושקעת זה פאן טניס
    תגובות ענייניות בבקשה שלא אגרר למעשים דבילים.

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chk
    ranje אני מצטער לבשר לך
    אבל CSS למשל הוא משחק רשת הרבה יותר מושקע ויפה מ-ET זה בטוח, למרות זאת ET
    עדיין משחק יותר כיפי... רק חבל שלא השקיעו קצת יותר על הגרפיקה במשחק...
    אולי בגרפיקה אתה צודק , כי לא ראיתי CSS ואולי אתה אוהב יותר סיאססס , כל אחד ודעתו שלו.
    אבל בדבר אחד פה , אני צודק.
    ET משחק שדורש הרבה חשיבה ומלא סגנונות של דברים שב- CS כל ילד בן 9 יכול לעשות.
    פשוט להרוג ולהטמין , בכל מפה .. באיטי יש עלילה לפחות על המפות ומשימות הגיוניות ואופציות מורכבות מאשר CS/CSS.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    שמע בET אתה מפעיל יותר חושים
    לפי דעתי מחשבים שיכולים להחזיק גראפיקה אז לדעתי ET לא נראה רע בכלל
    אבל אין מה לשוות בין CSS ההשקעה במשחק הוא הרבה יותר גדול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי FrAgOn
    סליחה על הביטוי אבל הדיון הזה מפגר יותר
    מגימל יפית בפרסומת לאבקת כביסה.........
    לא יותר מפגר מהתגובה שלך. אזהרה אחרונה לתגובות כאלה. הבא מקבל באן לכמה ימים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    8:20 בבוקשר ומרוב שיעמום ...
    הגרפיקה של ET היא אחלה ת'אמת וכפי שציינו פה כבר המשחק הרבה יותר מורכב מאחרים
    וזה מה שעושה אותו עוד יותר יפה.
    בכל קונפיג יש תצוגה אחרת ולכן די קשה להחליט איזו מפה נראית טוב יותר,יש מפה שאני לא ממש
    זוכר ת'שם שלה שראיתי פעם באיטיטיוי והיא הייתה ממש ענקית ומושקעת.
    בוקר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי mon
    8:20 בבוקשר ומרוב שיעמום ...
    הגרפיקה של ET היא אחלה ת'אמת וכפי שציינו פה כבר המשחק הרבה יותר מורכב מאחרים
    וזה מה שעושה אותו עוד יותר יפה.
    בכל קונפיג יש תצוגה אחרת ולכן די קשה להחליט איזו מפה נראית טוב יותר,יש מפה שאני לא ממש
    זוכר ת'שם שלה שראיתי פעם באיטיטיוי והיא הייתה ממש ענקית ומושקעת.
    בוקר טוב.
    אני חייב לציין שאחת המפות היותר יפות שראיתי היא Warbell, מפה מושקעת ענקית וטובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    raw castle או משהו כזה קטנה אבל חמודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    לדעתי מגזימים מעט עם החשיבות של האפפיאס, כן הרבה יותר מבאס לשחק כשהתמונה קופצת, אבל להעלים מפות טובות לגמרי זה טיפה מוגזם לטעמי.
    יש המון מפות מעולות שמשחקים אותם פחות בגלל זה וזה מעציב אותי. ראדר וגולדראש ם מפות מעולות לטעמי פי כמה יותר טובותמהמפות החדשות. עדיין לא ממש יצא לי להכיר יותר מידי את המפות החדשות (פרוסביט ואנדרלסא או משהו כזה) אבל הם משעממות אין תנועה אין יותר מידי טקטיקה וחשיבה פשות מפות של מדיקים ושהאיימר הטוב ינצח.... חבל.
    חוץ מזה אם כבר במפות עסקינן אז אני בהזדמות זו ממליץ על להחזיר את פיול-דאמפ למפה רישמית. יצא לי לא פעם לשחק עליה והיא פשוט מפה חזקה שמשלבת את כל האלמנטים במשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    הייתה פעם מפה שהאלייס מתחילים בחוף ים והיא הייתה באחד הסרטים של "שיוי וגאנון" וגראפיקה שם הייתה מעולה אבל כבר שנה וחצי לא משחק ככה שלהיות אובייקטיבי אני לא =]

בכל מקרה אני מסכים עם סמי לגבי זה שמפות החדשות זה פשוט מפות ל1על1 ולא יותר מזה ואני גם בעד הכנסת פיול דאמפ חזרה שעבודת הצוות כאן עובדת הרבה יותר חזק וגם יש את כל הטריק ג'מפים שיכולים להפוך משחקים למעניינים ולא רק מי שיורה טוב מנצח כי אז אפשר פשוט לעבור לcs
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אז אפשר פשוט לעבור לcs
    למה CS? אפשר להישאר באנאמי...TC:E מוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    למה CS? אפשר להישאר באנאמי...TC:E מוד
    תראה, כל המודים האלה שב-ET דבר ראשון הם מאוד לא מפורסמים ולעניות דעתי הם גם הורסים את המשחק, ל-ET יש את המשחקיות הכי מהירה ומחושבת שיש, המשחק יכול להקבע בשניות, CS זהו משחק לילדים בני 12 שהדבר היחיד שהם יודעים לעשות זה להטמין Bomb. כל המודים האלה גם הורסים את המשחק ואת הגרפיקה המצויינת שבו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי beNyy
    תראה, כל המודים האלה שב-ET דבר ראשון הם מאוד לא מפורסמים ולעניות דעתי הם גם הורסים את המשחק, ל-ET יש את המשחקיות הכי מהירה ומחושבת שיש, המשחק יכול להקבע בשניות, CS זהו משחק לילדים בני 12 שהדבר היחיד שהם יודעים לעשות זה להטמין Bomb. כל המודים האלה גם הורסים את המשחק ואת הגרפיקה המצויינת שבו.

רואים שאפילו לא ניסיתה אותו...

ודרך הגב, זה שבארץ המוד היחיד שיש זה ETpro זה לא אומר שמודים אחרים הם לא פופולריים...חוץ מזה, TC:E זה המוד היחיד שאני מכיר שבאמת שונה מהאנאמי שאתה מכיר.

בגירסא החדשה של TC:E 0.49, שלא כמו במודים אחרים או בגירסא הקודמת, אפשר לשחק רק אם מורידים ומתקינים את המוד ידנית, ועם זאת, אתה תתפלא כמה אנשים משחקים בזה.

לא שיחקתי CS, אז אני לא יכול להגיד כמה זה דומה או שונה, מה שאני כן יודע הוא שיש שני סוגי שרתים ל- TC:E

bodycount - הקבוצה בעלת כי הרבה הריגות מנצחת, יש spawn.
    Objective - הטרוריסטים צריכים להטמין פצצה, אין spawn.

אני חושב שאם תנסה את זה, לא תגיד שזה ילדותי.... זה כמו להגיד שרק ילדים בני 10 משחקים במשחקי מחשב...
    שתף ב-Google+

הרשמה