תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    1)בוקר טי בMITB יוסיף מימד של עניין או בחירה גרועה!
    2)החזרה של ריי והתקיפה של אומגה האם ייפתח פיוד שישפיע על הקרב טראאמפ-מקמהון?
    3)צאבו מתאים להיות אלוף משקל קל?
    4)בוגימן ופינלי מסקרן או בכלל לא מעניין?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    1)בוקר טי בחירה גרוע אני אישית לא אוהב אותו ולא נראה לי שהוא יוסיף משהו אקסטרה לקרב.
    2)אני מקווה שלא, אין מצב שריי לוקח את אומגה בקרב אבל מי יודע אולי הברוקרים יגרמו לזה לקרות.
    3)אני אישית לא אוהב את צאבו כי הוא פשוט לא מעניין, הוא מתאבק ענק מבחינה טכנית אבל אין לו את הכריזמה הדרושה כדי שהוא יעניין יוחזר גרגורי הלמס.
    4)שיעלו פיוד אחר זה כבר מיצה את עצמו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    1)לפי דעתי בוקר לא קשור לעולם יש הרבה שיותר מתאמים לקרב, הוא כבד ואין לו מהלכים מהירים חוץ מהתרגל סיום.
    2)כל הסיפור מוזר במיוחד שידוע שבובי לאשלי יהיה הבחירה של טראמפ.
    3)צאבו אלוף משקל קל טוב הוא יוסיף עניין לתואר.
    4)סתם עוד פיוד שהבורקרים סוחבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי y2pach
    1.הוא מתאבק מעולה עם הרבה ניסיון בזירה..אבל הגימיק המטופש שלו,לא נותן לו להציג את יכולתו במלואה..
    2.ריי מעורב בפיוד?לא אכפת לי..
    3.כן..כי הלמס כבר נמאס..
    4.ממש לא אכפת לי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    1. בחירה גרועה ביותר, בוקר לא יודע להלחם בגרוש.
    2. אני מאוד מקווה שריי יכנס לפיוד ויקח ברסלמניה נגד אומגה, כי פעם היה קרב בין ביג שואו לריי-זה היה קרב ללא פסילות, וריי עמד לנצח אם קיין לא היה בא ומתערב. וחוץ מזה, אולי זה לא נשמע הגיוני אבל ברגע שיראו את הקרב יותר יכנסו לקצב ואם זורמים אז מבינים שריי יכול לנצח גדולים וחזקים ממנו.(רסלמניה 22).
    3. אני אישית הכי מעדיף את ריי בתור האלוף במשקל קל כי זה תפור עליו.
    קרוזרים מתמחים בתרגילים מעופפים-זה ריי מיסטיריו. חוץ מזה צ'אבו הוא נקבה, אבל הוא עדיף מאשר עוד שנה שלמה עם גרגורי הלמס בתור האלוף.
    4. לא יודע, פינלי טמבל שלא יכול לנצח בקרב בלי לרמות ואני לא סובל את בוגימן הדוחה הזה.
    פיוד מטומטם שבכלל לא מתאים. מה לבוגימן היה לחפש בקרב של פינלי נגד בנואה על האליפות של ארה"ב? למי שלא יודע הוא לא נתן לליטל באסטרד לצאת. מה הוא מחפש מכות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    אני אקח שוב את תפקיד הקוף.
    1)בוקר טי הוא כלום ושום דבר אם הוא במאני אין די בנק אני צריך להיות אלוף העולם למשקל כבד.
    2)אומגה הוא חיה אם הוא יהיה בפיוד עם ריי הוא ידרוס אותו.
    3)צאבו גאררו בחירה טובה של וינס אבל זה רק צעד ראשון הוא צריך להוסיף עוד משתתפים למשקל הקל בנוסף לריי והלמס.
    4)פיוד מטומטם הברוקרים הביתה!!
    שתף ב-Google+

הרשמה