תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 63
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    סרטון קצר.. רמה עולמית.. שחקן: BlackHawkOoo
    סרטון ממש קצר.. דוגמית להמשך..
    שימו לב לשני דברים.. הבולט דרופ.. של הכדור של הסנייפר..
    והמוסיקה.. שנכנסת בצורה מושלמת.. לאופי הלחימתי של הסצינה.. הרוגע.. האלגנטיות.. מושלם
    לפי דעתי.. זה נכנס לרשימת ה-3 סרטוני סנייפרים הכי חזקים שראיתי.. פשוט תענוג..

http://hosted.vgames.co.il/bf/%f1%f8..._a_trailer.wmv
    :grinning2:

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    חמוד מאוד .... רואים שאתה יודע לכוון למחרק מקדימה ליריבים נחכה לעוד יצירות שלך ...

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי edgar
    חמוד מאוד .... רואים שאתה יודע לכוון למחרק מקדימה ליריבים נחכה לעוד יצירות שלך ...
    האמת זה לא היה אמור להתפרסם או משהו... בגלל זה לא רואים הרבה הריגות. זה רק להדגים כמה דברים לאבי ועמוס.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    רמה עולמית בשרת ראנק ועם אנלוק...

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Mad-D1ck
    א. לא ידעתי שמשחקים צלף בקרבות קלאנים.
    ב. כן, עם אנלוק.
    ג. גם את זה אתה לא יכול לעשות.
    ד. אתה בן זונה.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    אתה לא יכול לסתום את הפה פעם אחת בחיים שלך??? פעם אחת אבל???
    אם היית מצליח להוריד שם עם 5 רובים כאלה.. אני חותץ את ה%$#

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    וואי אבי אני לא מבין מה ההתלהבות, נראה לי שאם יביאו סרטון של מישהו הורג עם PKM מרחוק אתה תשרוק XD

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    חיפה
    חמוד, אבל אני מעדיף לראות את נתנאל על מטוס או מסוק זורע הרס במפה
    if you can't beat 'em, nuke 'em

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי BloodyWhore
    וואי אבי אני לא מבין מה ההתלהבות, נראה לי שאם יביאו סרטון של מישהו הורג עם PKM מרחוק אתה תשרוק XD
    זה לא פשוט כמו שזה נראה מותק שלי.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    ראיתי אותך צולף.. ואתה לא מתקרב.. סורי..
    למרות כל האהבה..

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    זה לא פשוט כמו שזה נראה מותק שלי.
    לא התכוונתי להעליב אותך לול.
    רואים לפי הסרטון שלא תמיד הבולט דרופ עובד, בגלל הבאגים וההיטבוקס הדפוקים האלה, אז ניסית עד שזה פוגע...
    ד"א אבי מתי ראית אותי צולף? לא צילמתי את עצמי משחק.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תיכף אני אוריד ונראה על מה מדובר :0
    נתנאל בהחלט צלף ראוי

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    רואים לפי הסרטון שלא תמיד הבולט דרופ עובד, בגלל הבאגים וההיטבוקס הדפוקים האלה, אז ניסית עד שזה פוגע...
    זה שלא פגעתי זה כי מיהרתי, לא חיכיתי לרגע המתאים. דווקא בצליפות המשחק ממש לא מאכזב.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    לא צריך לראות סרטון שלך מרוב שנלחמתי איתך מדיק מול סנייפר..
    אני יודע בדיוק מה היכולות שלך בתור צלף. ואתה זוכר שהחמאתי לך.. אבל בכל זה.. לא נראה לי שאתה מסוגל לשחק ככה מרחוק..
    אני אחד הצלפים הכי גרועים בהסטוריה של המשחק.. בוא נגיד שלפגוע בטנק מ50 מטר.. זה בשבילי קשהההה.. אבל אני עדיין מסוגל להבחין ברמה גבוהה..

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    א. לא ידעתי שמשחקים צלף בקרבות קלאנים.
    ב. כן, עם אנלוק.
    ג. גם את זה אתה לא יכול לעשות.
    ד. אתה בן זונה.
    קלאנים לא משחקים עם צלפים בד"כ, אבל כן יש אנשים שנמצאים בקלאנים ומתמחים בדבר הזה בלי קשר לקלאנים, והם עושים הרבה יותר HS ופוגעים יותר ממה שאתה פגעת. אפשר לחשוב איזו מומחיות צריך בשביל להיות בשרת ראנק ולתקוע כמה כדורים בחיילי אויב ולפספס כמה אחרים, ביחוד עם רובה צלפים כל כך מדויק וכל כך מהיר בטעינה של הכדורים כמו האנלוק הזה.
    עשיתי כבר דברים כאלו אבל לא צילמתי אותם, וגם אם כן הייתי מוכיח שאני פוגע לא פחות טוב עדיין לא הייתי ב"רמה עולמית" כמוך, כי בשביל אבי אתה אל.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    אבי, זכור לי המון פעמים שאתה היית מדיק ואני סנייפר, ובכל זאת הרגתי אותך.
    עדיין ההיטבוקס דפוק, קרו לי מיליון פעמים שזה הראה שפגעתי(HIT MARK), ואז יריתי באוייב עם אקדח והוא לא מת מייד, אלא אחרי כמה יריות... וכן, 100% שפגעתי.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    איכס
    איזה נוב

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    קלאנים לא משחקים עם צלפים בד"כ, אבל כן יש אנשים שנמצאים בקלאנים ומתמחים בדבר הזה בלי קשר לקלאנים, והם עושים הרבה יותר HS ופוגעים יותר ממה שאתה פגעת. אפשר לחשוב איזו מומחיות צריך בשביל להיות בשרת ראנק ולתקוע כמה כדורים בחיילי אויב ולפספס כמה אחרים, ביחוד עם רובה צלפים כל כך מדויק וכל כך מהיר בטעינה של הכדורים כמו האנלוק הזה.
    כמו שאמרתי, אין בסרטון הזה הרבה הריגות, כי זה לא סרטון שאמור להדגים סקיל. תבין, אם הייתי רוצה להדגים סקיל בצלף לא הייתי מעלה את הסרטון הזה. חוץ מזה, עוד לא ראית אותי משחק צלף בקארקנד, כשתראה תדבר, ואני בטוח שאתה לא מסוגל למה שאני מסוגל, וגם לא החברים שלך מהקלאנים.
    לידיעתך הרובה הזה לא יותר מדויק מהרובים האחרים. הכוונת שלו דקה יותר מהרובים האחרים, זה הכל.
    בנתיים אתה רק מדבר, לא מבצע. אני רוצה לראות אותך פעם בשרת הראנק, שכמה שהוא עלוב בשבילך כמו שאתה אומר, אתה לא מראה בו ביצועים מיוחדים. יותר נכון, אתה יוצא משם עם סימנים של כאפות על העורף.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    לא באתי להלחם איתך מלחמת אגו, אבל אם אתה רוצה ואני מרגיש שאתה רוצה UR ON.
    אני משחק בערך פעם בשבוע בראנק, ועוד פעמיים-שלוש משחקי קלאנים, למרות שהשבוע הזה אני משחק יותר בגלל הגאת'רים, וכל זה בניגוד לכמה אנשים שהפכו את קרקנד ואת שרקי למקום הבילוי הקבוע שלהם. אני לא יוצא משום שרת ראנק עם סימני כאפות, ואם אתה חושב ככה אתה חי בסרטים. לא אמרתי שאני צלף טוב יותר או שמישהו בקלאן שלי צלף טוב יותר. למען האמת אני משתמש בקיט הזה פעם בחודש למשך 5 דקות, וזה בד"כ כשאני אוסף אותו מהרצפה וזורק איזה שני גיימורס בשביל להוסיף עוד קצת הריגות. אתה יכול לזיין לי במוח כמה שאתה רוצה בנוגע לדבר הזה. הכרתי אנשים שהשקיעו את החיים שלהם בקיט של הסנייפר (שזה רק SNIEPER, בלי כלי רכב, בלי מדיק בלי כלום) ובדקו כל אספקט של הקיט לפחות 1000 פעמים, שזה יותר ממך, והם אמרו שהנשק הזה עדיף על האחרים, למרות שבתכלס ההבדלים הם כמעט זניחים. כל מה שאמרתי זה שהרמה בסרטון היא לא עולמית ואתה, תינוק שכמותך, עשית מזה סיפור ועוד הכנסת כמה התנשאויות כמו שרק אתה יודע לדחוף, וכל זה כשאתה יודע שאני מעריך את היכולת שלך במשחק. סה"כ התחבאת מאחורי אבן ודפקת 5 הריגות אחת אחרי השניה ממרחק, ויכול להיות שיותר (ראיתי שם 17-0) כשבין לבין היו כמה פספוסים. BIG FUCKING DEAL. שחקן ברמה עולמית היה תוקע HS בלי למצמץ ובלי להאשים את "זה שלא לקחתי זמן" כי הוא בכלל לא לוקח זמן, הוא מתקתק גולגולת גולגולת. שחקן ברמה עולמית הוא גם אחד כזה שיכול לדפוק HS בסמטה (ויש כאלו, תאמין או לא), או פשוט יריה וחיסול עם אקדח (הם גם עושים את זה ממרחקים, אגב). בCS יש מלא אנשים כאלו כי המשחק ההוא בנוי כמו שצריך וכי הקהילה גדולה יותר, וראיתי סרטים שלהם. אנשים שדופקים HS בלי כוונת בכלל.
    ועכשיו תאמר שבכלל לא טרחת לקרוא את מה שרשמתי (עם או בלי קשר למציאות) ותסיים את הדיון הזה.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    לא באתי להלחם איתך מלחמת אגו, אבל אם אתה רוצה ואני מרגיש שאתה רוצה UR ON.
    אני משחק בערך פעם בשבוע בראנק, ועוד פעמיים-שלוש משחקי קלאנים, למרות שהשבוע הזה אני משחק יותר בגלל הגאת'רים, וכל זה בניגוד לכמה אנשים שהפכו את קרקנד ואת שרקי למקום הבילוי הקבוע שלהם. אני לא יוצא משום שרת ראנק עם סימני כאפות, ואם אתה חושב ככה אתה חי בסרטים. לא אמרתי שאני צלף טוב יותר או שמישהו בקלאן שלי צלף טוב יותר. למען האמת אני משתמש בקיט הזה פעם בחודש למשך 5 דקות, וזה בד"כ כשאני אוסף אותו מהרצפה וזורק איזה שני גיימורס בשביל להוסיף עוד קצת הריגות. אתה יכול לזיין לי במוח כמה שאתה רוצה בנוגע לדבר הזה. הכרתי אנשים שהשקיעו את החיים שלהם בקיט של הסנייפר (שזה רק SNIEPER, בלי כלי רכב, בלי מדיק בלי כלום) ובדקו כל אספקט של הקיט לפחות 1000 פעמים, שזה יותר ממך, והם אמרו שהנשק הזה עדיף על האחרים, למרות שבתכלס ההבדלים הם כמעט זניחים. כל מה שאמרתי זה שהרמה בסרטון היא לא עולמית ואתה, תינוק שכמותך, עשית מזה סיפור ועוד הכנסת כמה התנשאויות כמו שרק אתה יודע לדחוף. סה"כ התחבאת מאחורי אבן ודפקת 5 הריגות אחת אחרי השניה ממרחק, ויכול להיות שיותר (ראיתי שם 17-0) כשבין לבין היו כמה פספוסים. BIG FUCKING DEAL. שחקן ברמה עולמית היה תוקע HS בלי למצמץ ובלי להאשים את "זה שלא לקחתי זמן" כי הוא בכלל לא לוקח זמן, הוא מתקתק גולגולת גולגולת. שחקן ברמה עולמית הוא גם אחד כזה שיכול לדפוק HS בסמטה (ויש כאלו, תאמין או לא), או פשוט יריה וחיסול עם אקדח (הם גם עושים את זה ממרחקים, אגב).
    ועכשיו תאמר שבכלל לא טרחת לקרוא את מה שרשמתי (עם או בלי קשר למציאות) ותסיים את הדיון הזה.
    באמת, בשיא הכנות, לא קראתי את ההודעה שלך למרות שאני מת לקרוא.
    ארוך מדי.
    קראתי את ההודעה שלך, אין לי כוח להגיב על כל שורה ושורה, ויש לי מה להגיד על כל שורה ושורה, אז אני פשוט אומר לך שוב, זה לא סרטון שאמור להדגים סקיל. אחד כזה כבר בדרך.

הרשמה