תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    בגלל שהנסיון שלי בתחום המד"ב מסתכם בכמה ספרים בודדים של אייזיק אסימוב,ניסיון כושל אחד לקרוא את DUNE(חולית,בתרגום שלו לעיברית)וכמובן,קודש הקודשים-"מדריך הטרמפיסט לגלקסיה"
    האם מישהו יכול להמליץ לי על כמה ספרי מד"ב טובים?

-גדיל-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כמובן.

אם אתה מחפש להתחיל עם משהו טוב, יש תמיד את ה"משחק של אנדר", של אורסון סקוט קארד וכל ההמשכים שלו, אבל הוא גם עומד בפני עצמו. אם בא לך ללכת על משהו מתוחכם יותר, ובעל חוויה עשירה בהרבה יותר, אני ממליץ בחום על "היפריון" של דן סימונס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    כל הספרים המוקדמים של היינלין היו טובים אני גם אהבתי "לך אל גופותיך בפזורים" של פיליפ חוזה פארמר, גם "בריאר" של לויס מקמסטר בוז'ולד על המשכיו נחמד ואני גם חוזר על ההצעות של ראש כוכב (תרגום חופשי)
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    המשחק של אנדר ללא ספק.
    הייתי ממליץ גם על סטניסלב לם - ה-"קיבריאדה" שלו היא ממש מצוינת, אוסף של סיפורים קצרים על אגדות של רובוטים. ממש מגניב.
    לאחרונה יצא "מלחמת האדם הזקן", שנשמע קצת משעמם, אבל למעשה הוא חמוד ומשעשע. קריאה נעימה ומומלצת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אוקי. אז אנדר כמו שאמרו, ותמשיך לקרוא כל דבר של דגלס אדאמס. האיש גאון. לא מת על אסימוב, אבל יש לו כמה טובים (נמסיס במיוחד). "הסגר" של איגן מוזר למדי אבל מותח. ושוב, תקרא כל מה שגדלס אדאמס כתב - האיש גאון.
    אחרי זה תעבור לספרות פנטזיה. שם קראתי הרבה יותר, והזיכרון שלי יותר טוב
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    כמו שאמרו לפני המשחק של אנדר מדהים ואני אהבתי את קץ כלזמן של אסימוב, חולית זה הספר המשעמם/משמים ביותר שיש בעולם כשאני רק מסתכל על המדף שלו בחדר אני נרדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    DUNE הוא אחלה ספר. וגם אחלה סרט, ואפילו המיני סדרה הייתה סבירה. אבל חולית (באנגלית, לצעריי במקרה זה) הוא ספר מופלא.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף
    אוקי. אז אנדר כמו שאמרו, ותמשיך לקרוא כל דבר של דגלס אדאמס. האיש גאון. לא מת על אסימוב, אבל יש לו כמה טובים (נמסיס במיוחד). "הסגר" של איגן מוזר למדי אבל מותח. ושוב, תקרא כל מה שגדלס אדאמס כתב - האיש גאון.
    אחרי זה תעבור לספרות פנטזיה. שם קראתי הרבה יותר, והזיכרון שלי יותר טוב
    בפנטזיה כבר קראתי את כל מה שתורגם לעברית או שהצלחתי להשיג באנגלית.
    ובגלל שאני לרוב לא מהאנשים שקונים ספרים אז זה די מסתכם במה שיש בספרייה או על מדפים אצל חברים שלי.
    ואין ספר אחד של אדאמס שלא קראתי-חוץ מהשני של דירק ג'נטלי שאותו לא סיימתי.
    אבל לא יזיק להפוך את הת'רד הזה לעץ של המלצות גם על ספרי פנטזיה,בלי קשר אלי.

-42!!!-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    המלצות פנטזיה לא חסר. ראשית, כל פראצ'ט - בעברית, אבל גם באנגלית (יש הרבה יותר ספרים באנגלית, וזוהי גם דוגמא למקרה שבו המקור עדיף באופן גורף למדי על התרגום). זאת לא המלצה, זאת חובה.

ואם אתה רוצה פנטזיה קצת אחרת, אפשר כמובן את ספר המשחק, לשחק באור המנסרה. (שכתבה חברה שלי. =) )

אה, ואיך שכחתי במד"ב: מלבד הכלב של קוני וויליס. פשוט מצוין, וכייפי. אני חושב שכבר אי אפשר להשיג אותו בעברית, אבל באנגלית דווקא ראיתי אותו בסטימצקי שונים: to say nothing of the dog.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    בתחום הפנזטיה הייתי ממליץ לך בחום על כל סדרת שיר של אש ושל קרח של ג'ורג' מרטין סדרת הספרים ללא ספק הכי טובה שקראתי עד היום וקראתי לא מעט

בתחום המד"ב לג'ורג' מרטין יש ספר שנקרא מסעות טאף זה מד"ב קליל וכיפי לקרוא ממש ממש סוחף ומעניין אחד הספרים הטובים שיצא לי לקרוא
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Duckion`
    בתחום הפנזטיה הייתי ממליץ לך בחום על כל סדרת שיר של אש ושל קרח של ג'ורג' מרטין סדרת הספרים ללא ספק הכי טובה שקראתי עד היום וקראתי לא מעט
    קראתי את כל הסדרה חוץ מ"משתה לעורבים"
    שהוא אחד הספרים היחידים שאני שוקל בעצם לקנות(כן כן,שמעתם נכון).

נ.ב.מוות שולט!!!!!!!!!(וגם נאני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    על תקנה את משתה הוא הספר הכי חלש בסדרה כולה לקראת הסוף הוא ממש ממש משתפר ובאמת מראה שהוא חלק מהסדרה, כי בעיקרון משתה הוא רק ספר קישור
    אם אתה באמת רוצה לקנות משהו טוב תחכה שיצא ריקוד עם דרקונים ואותו תקנה
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    בתחום הפנטזיה אני לפחות הייתי מציע את הספרים של מורקוק ואת סדרת אמבר (לפחות החמישה הראשונים) בנוסף שיר של אש וקרח שהזכירו כאן היא באמת אחת מהסדרות הטובות ביותר שקראתי (למרות שהרביעי קצת פחות מוצלח, אבל לא נורא) כמו כן נתקלתי לא מזמן בספר שנקרה ג'הרג שהוא חלק מסדרה שאני לא זוכר איך קוראים לה אך היא חביבה מאוד. הייתי יכול להוסיף עוד עשרות ספרים אך אני לא רואה את הצורך להוסיף בעצמי את הספרים שלא הכי אהבתי. נזכרתי גם בספר מד"ב אני חושב שתרגמו אותו כעולם טבעת, גם כן ספר משובח גם אם ישן ולא ניתן להשגה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לפי דעתי אפשר להפוך את הדיון לדיון ספרים לא יזיק אחד כזה בפורום
    בנוסף יוכלו לענות לך על השאלה בדיון הזה
    וכן משתה לעורבים הוא יותר חלש משאר הסדרה כי הוא קישור הוא ספר קישור שלא קשור
    הוא לא מתוכנן הוא יצא בטעות כי ריקוד יצא לו ארוך מידי אז הוא רשם ספר קישור עם מעט מאוד דברים גדולים שישפיעו מן הסתם הספר יצא פחות מעניין אבל לא נורא מסלח לו כשיצא ריקוד
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    פראצ'ט כבר אמרתי?

אם אנחנו כבר בהמלצות, אז למה לא גם קומיקס: Sandman לטעמי מצוין, אם כי יקר אימים (10 ספרים, ביחד זה עלול להגיע למאות שקלים). Top ten הוא רק שתי חוברות, ממש משעשע ומגניב, על המשטרה בעיר שבה כולם עם כוחות על. Powers לוקח את הרעיון לכיוון אחר, ומסקר חוקר מקרי רצח שמתמחה בגיבורי-על שנרצחו, בעולם שדומה לעולם גיבורי על סטנדרטי, רק קשה יותר.
    וכמובן, שתי המלצות החובה: Y the last man, על הגבר היחיד שנשאר על הפלנטה, אחרי שכל שאר הזכרים נהרגו באופן מסתורי, ו-Fables, על גיבורי האגדות שנאלצו לברוח מעולמם ולהסתתר בשלנו. סדרות מעולות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    חבר שלי קנה את y the last man אני חושב לגנוב לו את זה
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מארטין ופראצ'ט, בהחלט.
    למרות שלא הייתי ממליץ על מארטין בכל מצב - לא תמיד רוצים להתאמץ לזכור המוני שמות ומקומות, ואם לא רוצים לקרוא שני ספרים במקביל, הוא מעסיק להרבה מאוד זמן.. אבל הוא באמת באמת טוב.
    זילאזני - אמבר זה טוב. קראתי רק את החמישיה הראשונה, אבל מילא. הביאו לי את ראשו של נסיך החלומות, גם מבדר וטוב - ההמשכים פחות, והספר השני נדיר מאוד בכל מקרה (קניתי באיקון בדוכן יד שניה במחיר זעום =), בעברית לפחות.
    ספר מאוד לא מוכר שלו ומאוד טוב הוא "לילה אחד באוקטובר הבודד", שאני לא אגיד עליו שום דבר בשביל לא לספיילר. אני אזהיר מראש שהוא לא עמוק, אבל יצירתי.
    גם לגיימן יש דברים טובים - בשורות טובות (שמאוד פראצ'טי, ונכתב יחד איתו), לעולם לא עולם ואבק כוכבים. קראתי רק את הסאנדמן הראשון, והוא היה מוזר ונחמד, ואני שאקרא את ההמשכים בהזדמנות.
    למרות שכל אלה כבר הוזכרו כאן, זה מה שעולה לי כרגע בראש כרגע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אבל למרטין יש לא רק את שיר של
    אפשר לקרוא את אחד הספרים האחרים שלו
    חלום קדחת (באמת אני צריך לקרוא אותו)
    ומסעות טאף
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אם כבר ממליצים קצת על קומיקסים אז אני ממליץ בחום אין קץ על Death Note. זו מנגה פשוט מאוד גאונית. יש לי 12 ספרים, אם אני זוכר נכון והם פשוט מאוד מרתקים. זה על ילק שמוצא מחברת שכל מי שהוא כותב בה את השם שלו וחושב על הפנים שלו נהרג בכל צורה שהוא רוצה. הבחור נורא מוסרי אז הוא רוצח רק פושעיםXD

בכל מקרה, הסיפור מסתבך הרבה יותר ואני ממליץ לך לקרוא את המנגה הזאת. היא באמת מהגאוניות שיש בשוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני קראתי כל כך הרבה ספרי פנטזיה ומכולם אני יכול להגיד שלושה סדרות שאני ממליץ אליהם:
    1) הבלגריאד, והמשכו המלוריאן וגם ספרי ההרחבה על בלגארת ופולגרה
    2)שיר של אש ושל קרח, אבל לא קראתי את משתה לעורבים
    3) סדרת האלף האפל של ר. א. סלבטורה, למרות שאת סדרת "המורשת עדיין לא סיימתי, (אתמול קנו לי אותה!!).
    אלה הסדרות הכי טובות שקראתי חוץ מזה יש עוד כמה אבל הם לאר משהוא.

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הרשמה