תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אם כן אני אשמח לדעת

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    כולנו ב JAENEDAR
    ואני מציא לך לעבור גם
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    הלוואי ובליז היו מאפשרים העברת דמויות בין סוגי סרברים....אבל הם לא...אז לזן הקרוב לפחות אני נשאר ב- SILVERMOON

נכתב במקור על ידי Jaheal
    הלוואי ובליז היו מאפשרים העברת דמויות בין סוגי סרברים....אבל הם לא...אז לזן הקרוב לפחות אני נשאר ב- SILVERMOON
    הם לעולם לא ירשו. ההגבלות האלה הן חובה במשחק כה פופולרי.

יש לך מושג איזה תוהו ובוהו היה, אם Blizzard היו מאפשרים לכולם לעבור בחופשיות בין שרתים?
    במצב כזה, שרתים מסויימים יהיו עמוסים מדי, ושרתים אחרים יהיו נטושים לחלוטין. ההחלטה שלהם לגבות כסף על מעבר דמויות אינה מגיעה משיקולים כלכליים בלבד, אלא גם כדי לתת להם סוג מסויים של פיקוח.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אין לי בעיה עם הגביה של כסף על מעבר דמויות...אבל אם כבר אתם גובים כסף על שירות אז מה הבעיה לתת להעביר דמות מסרבר PVE לסרבר PVP?!
    אתה רואה סיבה מוצדקת להגבלה כזאת!?
    אם כן שתף אותי אני אשמח לשמוע

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    דבר ראשון, כשעדיין היה לי זמן לשחק שיחקתי ב- Silvermoon וורלוק אנושי בגילדה Sacred Order (תגיד, היא עדיין קיימת?).

לגבי העברת דמות מסוגי שרתים: הבעיה המרכזית היא שב- PVP הרבה יותר קשה להתקדם בשלבים כי לכל מקום צריך להסתובב בקבוצות, בעוד ש- PVE הרבה יותר נחמד לשחקני קז'ואל שקופצים לשעה פה שעה שם.
    הם פשוט רוצים למנוע את המצב שכל מי שרוצה ליצור דמות מתקדמת על שרת PVP יעשה קיצור דרך ויפתח אותה על שרת PVE, ירביץ עליה את הזמן שדרוש כדי להריץ אותה לרמה גבוהה ואז יעביר אותה לשרת ה- PVP.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אני מאמין שיש אמת במה שאתה אומר, אבל עדיין בעניין של העברות דמויות הם צריכים להתגמש קצת

הרשמה