תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    שלום לכולם....
    סתם מעניין אותי לדעת כמה רחוק כולם הגיעו...
    שכל אחד יגיב עם ה- INSTANCE הכי קשה שהוא היה בו ואת איזה BOSS הכי גדול שם הוא הצליח להכניע.

אז אני אתחיל....

אני עם הגילד הקודם שלי ב- US הצלחנו להוריד את Kel'Thuzad שהוא הבוס האחרון ב- NAXX...
    הלוואי והיה לי את הוידאו של זה כדי להעלות לכאן...בהחלט הקרב הכי קשה שהשתתפתי בו...
    ובהחלט היום אחרי צאת TBC יהיו יותר קשים.

אז איםה אתם הייתם?...ומה ההתרשמות?
    אפשר גם לספר על מקומות מ- TBC....אני אשמח לשמוע...האמת שכשעברתי מ- US ל- EU אפילו לא נשארתי שם כדי לראות את OUTLAND....עוד לא הייתי שם!!!!!!!....6 lvls to go...

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    היות ואני רק רמה 24 כרגע :
    עשיתי עם חלק מהגילד [Baalshem , Nikron , Xan] כמה instances:
    1.The Deadmines
    זה היה טיפה יותר קשה ממה שזה נשמע הייתה שם התקהלות מסיבית של הורד ברמות 25-19 אז די כיסחנו אותם עד שחבר של מישהו ברמה 70 הגיע עם האפיקים שלו.
    2.Black Form Deeps
    עשינו 3/4 ממנו בגלל שבליזארד החליטו לעשות restart לשרת.
    3.Stormwind stokade
    גמרנו את זה כמו גדולים - כיסחנו את כל הבוסים [כולל הrares] והרגנו גם את הrespawn.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    Kharzhan atteund עוד מאט, ככה שנבדוק את המקום שם , הגילדה שלי כבר התחילה. היתי ברוב ה-5 MAN של 70, ועכשיו אני מקווה להכנס ל-10 ול25 בעתיד . כמו Gruul's lair.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    ווואיייי.....אני לא יכול לחכות להכנס ל - OUTLAND....נראה לי מטורף שם....
    יש השוואה לINSTANCES הישנים?...

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    את המיין שלי לא העלתי מעל רמה 60, פתחתי חדש בסרבר של הגילדה... שיחקתי איתו ב ZG, MC, AQ20, והייתי השני בריפוי... (פלדין) ראיתי גם ריידים על AQ40 אבל זה לא היה עם הדמות שלי, זה היה אצל חבר =)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הרשמה