תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שמעו, עם כל הכבוד למפלצות של מו"ד (ויש כבוד), חלקן פשוט טפשיות ברגע שחושבים עליהן יותר מרגע. אולי לא תרצה להגיד להן את זה בפרצוף, ובוודאי שתוסף התקפה 23+ אינו בדיוק מעורר גיחוך (סביר יותר שהוא מעורר הצלת רצון כדי להמנע מלהסתובב ולברוח), אבל מחוץ לשדה הקרב אפשר לרדת עליהן כמה שבא לנו.

אני מציג את המועמד שלי לתואר המפלצת המטופשת ביותר: שר העין, הבוהה, הביהולדר, משה, או איך שלא תחליטו לקרוא לו.

אני פורים שמח ומבדח

כאילו, הסתכלתם עליו פעם? אומנם בתמונה הזאת מובא בוהה מאיים למדי, אבל עדיין. קרניים שיורות דברים שונים? זה לא קצת... נוח מדי? ובכלל, בשביל מה צריך גם קרן מוות וגם קרן פירוד? זה לא לגמרי overkill? ומה הקטע עם הפה, שלא מוביל לשום מקום (!), ובכלל, היעדר כל איבר שאיננו עין כלשהי.
    ואל תשכחו שבשדה נוגד קסם, הטמבל הזה יצטרך לגלגל עצמו על הרצפה, כי הוא לא יכול לרחף. זה יראה מטופש למדי.

אז בוהה, עם כל הכבוד אליך כמפלצת מאיימת ואחד מאושיות המו"ד המוכרות - אתה גם קצת מטופש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    חפץ מונפש?
    אוי לא האימה - השידה מנסה להרביץ לי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    פיקסי.
    אוי לא זבוב קטן מנסה להרביץ לי אהההה (בורח בצרחות של ילדה קטנה)

אבל גם בוהה יכול להתאים מאוד לתפקיד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לא יודע מה איתכם אבל השיקוץ הזה בין חרק, סרטן ונחש שחי רק במים רדודים ושומר אוצר מאויבב פשוט נראה לי כגחמה מוזרה לתאר חותנת של אחד הכותבים

"רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי thog
    לא יודע מה איתכם אבל השיקוץ הזה בין חרק, סרטן ונחש שחי רק במים רדודים ושומר אוצר מאויבב פשוט נראה לי כגחמה מוזרה לתאר חותנת של אחד הכותבים

מפלץ אכזרי שמשלב מאפייני סרטן, נחש, וזרועות משתקות, ושומר על אוסף גולגלות? - אני דווקא די מחבב את הצ'ול.

ישנם יצורים הרבה יותר מטופשים. בין השאר ניתן למנות את "שוכן המעמקים" (Delever), שהוא חשופית ענק עם ראש וגפיים של צב, ואוכל אבן דרך העור שלו. (כלומר, כל הוא הוא בא במגע עם האדמה, הוא לא רעב, ואין לו באמת סיבה לשמש כ"אוייב").
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אם אנחנו בקטע של דברים מטופשים -תחשבו על ערס שמשחק מוד

המנחה: ההתקפה של הדרקון הצליחה - הוא נותןן מכה לקוסם
    הערס: מה אתה נוגע בו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    לדעתי הינשודוב ממש טיפשי, חשבתם פעם אל איך הוא נוצר?? כאילו עם זה טבעי אז אני מקווה שהאבא היה הינשוף, ועם זה קסום, למה שקוסם יחבר את הדוב באימתני עם הינשוף חסר היכולות הפיזיות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי sreuiajur
    לדעתי הינשודוב ממש טיפשי, חשבתם פעם אל איך הוא נוצר?? כאילו עם זה טבעי אז אני מקווה שהאבא היה הינשוף, ועם זה קסום, למה שקוסם יחבר את הדוב באימתני עם הינשוף חסר היכולות הפיזיות?
    ככך, בלי בושה, לקחת מ-the Order of the Stick?
    אז אם זה טבעי, לא חדובר בבן כלאיים, כי אם בגזע נפרד- לא דוב ולא ינשוף, אלא יצור דמוי דוב שהאובולוציה התעללה בו קשות.
    אם זה לא טבעי, אז הקוסם שיצר את זה רצה...
    א. דוב עם שמיעה טובה וראיית לילה (והינשודוב באמת מסוכן יותר מדוב חום, דרך אגב)
    ב. ליצור יצור מטופש ואומלל, רק בתור ניסיון ראשוני בבריאת מפלצות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אני תמיד שועשעתי מקוביית הג'לי. רפשים באופן כללי זה סוג מצחיק של מפלצת (כשהם לא אוכלים לך את הרגליים), וקוביית הג'לי פשוט נשמעת כמו טעות שהתרחשה במהלך קרוס-אובר טראומטי בין ספרי פנטזיה, מד"ב ובישול.

איך כזה דבר נוצר בכלל? כשאני מנסה לדמיין תהליך רבייה בין שתי קוביות ג'לי זה או מאוד מגעיל, או בעל פוטנציאל ארוטי מעניין, אם רק היו זורקים בפנים איזו בחורה בביקיני או שתיים.
    ????? ??????? ????? ???????
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    הציור הרג אותי!
    כזה שולת!!!!!!11111111111111אחדאחד

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לשים את הציור שצוחק על הקוביית ג'לי על חולצה יכול ליהיות אחד הדברים המאגניבים שיש
    את הציור בלבן והחולצה בשחור
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    1. אני לא מבין למה תרגמתם את השם הגאוני ביהולדר לבוהה. חוץ מזה שזה אותו פרוש.. לדעתי השם ביהולדר מגניב והיה צריך להשאר. כך גם "הולך ליל".
    2. מה דעתכם על הפודינג השחור? מפלצת אימתנית עשויה כולה מ.. פודינג! לא סתם פודינג פודינג שחור! לא רק זה אלא גם שדרגו אותה! עכשיו יש גם פודינג שחור ותיק!

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    לדעתי, הגורגון: פרה מתכתית עושה עליך מוווווווו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לפי מה שזכור לי יש גם פרחים שתוקפים אותך. כלומר זה אחלה בשביל להתנקש בבן/בת זוג אבל חוץ מזה...

אני צריך לכתוב פחות הודעות בעשרה לחמש לפנות בוקר מהמחשב של המנהל שלי בבית ספר.
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    Darwinia-כי לג'וקים שלנו צריך יותר מK-300
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    כאילו, הסתכלתם עליו פעם? אומנם בתמונה הזאת מובא בוהה מאיים למדי, אבל עדיין. קרניים שיורות דברים שונים? זה לא קצת... נוח מדי? ובכלל, בשביל מה צריך גם קרן מוות וגם קרן פירוד? זה לא לגמרי overkill?
    נו. ואף פעם לא ראית ערס בהונדה סיויק שחורה עם ספוילר משולש, תאורת אולטרא, חישוקי מגנזיום, צמיגים 16", מפצל אגזוז שעושה המון רעש - אבל עדיין עם מנוע סטנדרטי VTEC של 1.6? זה לא קצת אוברקיל לדעתך? בשביל מה צריך את כל זה? זה בקושי סוחב.
    ולכן, הביהולדר הוא הערס לייט של המפלצות. מה שאומר שאולי הוא ניראה דבילי לגמרי, אבל לפני שאתה חושב להתעסק איתו, כדאי שתגיע עם גב.

נ.ב
    והקיסם שיניים באולרים השוויצרים, זה לא קצת אוברקיל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    העלתם כמה נקודות טובות, אבל אני חושב שיש מישהו שלוקח מעל כולם.
    במגדיר המפלצות של מבוכים ודרקונים מורחב (אז קראו לו אוגדן המפלצות...), היתה תולעת ספרים. לא קסומה, לא מיוחדת, פשוט תולעת ספרים - כמפלצת רגילה. למה? כדי לתת לשה"מ דרך להתנכל בספרי לחשים של אשפים.
    כאילו... ברצינות.
    שתף ב-Google+

לדעתי המפלצות הכי מטופשות הם המפלצות הימיות:
    למשל לטויאנידה יש דיפלומטיה T.T
    טריטון- מעדיף להימנע מקרב אבל יגן על ביתו, מי בעצם מגיע למקומות כאלה???
    וראיתם מה יוצא לא מהפה?? הוא מנגן בדג או שזה רק אני??
    ות'אמת כל השאר גם כן לא באמת מגיעים אליהן, לא נראה לי שמישהו עשה אי פעם הרפתקה ימית
    אם אני טועה א תעמידו אותי על הטעות אבל שיהיה
    נ.ב קראקן לא נראה לכם לקוח ממקום אחר??

עוד מפלצת מטופשת היא הבן-שטן למור. זה מן קוף בצורת ג'לי שנראה שגם אם לא תיגע בו הוא ימס וימרח על הרצפה.

ואולי הגרוע מכל: הליקאנטרופים חזיר אדם ועכברוש אדם- מה הם כבר יכולים לעשות??
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    הוא מנגן בדג או שזה רק אני??

זה רק אתה. הוא מנגן בקונכיה.
    לא נראה לי שמישהו עשה אי פעם הרפתקה ימית אם אני טועה א תעמידו אותי על הטעות אבל שיהיה

לי לא יצא עדיין להריץ הרפתקה תת-ימית, אבל אני מכיר אנשים שעשו הרפתקה כזאת.
    הליקאנטרופים חזיר אדם ועכברוש אדם- מה הם כבר יכולים לעשות??
    הרבה. תקרא עליהם, הם די חזקים.
    נ.ב קראקן לא נראה לכם לקוח ממקום אחר??
    ברור. זאת המפלצת הימית הכי קלאסית.
    שתף ב-Google+

הכי טיפשי זה החומס האתרי- זה מפלצת בעלת צוור בלי כלום בקצהו, ראש בבטן ושכול מה שהיא
    עושה זה לגנוב חפץ אחד מדמות אחת ומיד לברוח, אפילו כשהיא תוקפת הייא עושה 1ק4 נזק
    ומיד בורחת, אין בה שום אתגר והיא לא מהווה איום על אף אחד.

עוד משהו טפשי זה של גריפין/היפוגריף/פגסוס שהם חיות פרא יש יותר תבונה
    מלאורק ממוצע! ולדעתי זה אבסורד שאורק עם 8 בתבונה יאלף יצור שהוא יותר נבון ממנו

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה