תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    בלעדיות ל-PS3? הצחקתם אותנו

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ובתור משחק דמוי GTA, הוא גם היה מאד מקורי
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא הכריזו על זה לפני 3 חודשים בערך?
    היה ראיון איתם והמידע התפרץ לתקשורת כי היה שלט של 360 ברקע בזמן הראיון.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    גם לי היה זכור במפורש שהיה משהו. כנראה זה פשוט לא היה "רשמי" - בלי תאריך הפצה והכל

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    גם לי היה זכור במפורש שהיה משהו. כנראה זה פשוט לא היה "רשמי" - בלי תאריך הפצה והכל

כן, אז זה לא היה רשמי. זה פשוט עובדה שיצאה לתקשורת בגלל שהם עובדים רק על המשחק הזה והיה שלט + ערכת פיתוח של 360 על השולחן בזמן הראיון.
    מסקנה, לנקות את השולחן לפני שמראינים אותך.

המון אנשים התלהבו מהמשחק ל-PS2, הוא באמת כל כך טוב?
    לי הוא נראה כמו סתם עוד משחק אקשן שאפשר להכנס בו לרכבים, יש פה משהו ששחק בו?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני ממש לא מבין מה מתלהבים מהמשחק הזה, הראשון לPS2 היה (והוא עדיין) משחק ממש גרוע וסתמי.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שיחקתי בו על הX360 ואני מאמין שהוא נראה עליו קצת יותר טוב מעל הPS2. אני מאד נהנתי ממנו כי אני אוהב משחקי sandbox ועד היום כל מה שראיתי היה דומה מידי לGTA. המשחק הזה היה די שונה, בגלל שהוא לקח אותך לזירת עולם אחרת ודי הרגיש שם כמו על סף מלחמת אזרחים. הוא הכניס גם המון דברים מעניינים חדשים, כמו מצוד אחר הטרוריסטים הגדולים שסומנו באמצעות חפיסת קלפים (כמו אצל החיילים האמריקאים בעיראק) ובעצם היית צריך לסיים את כל החבילה, כשכל פעם אתה מקבל מידע מודיעיני על קלף כזה או אחר. האסים כמובן הם הקשים ביותר.
    דבר נוסף שאהבתי שם היה הAIRDROPS. מאחר ואתה שכיר חרב ועושה הרבה כסף, אתה יכול לקבל כמעט בכל נקודה במשחק סיוע אווירי תמורת הכסף שעשית, מה שמאפשר לך להצניח חבילות עם תחמושת ובריאות, רכבים, או סתם מכת ארטילריה על נ.צ שאתה נותן. כמובן שבגלל "קליטה משובשת" לא היית יכול לקבל אותם במקומות קריטיים שבהם היית צריך אותם, כדי שהמשחק יהיה יותר מאתגר. סוגי הסיוע שאתה יכול לקבל כמובן גם נפתחים בהדרגה לפי משימות שאתה מסיים.
    המשחק לא פתוח כמו GTA. יש לא מעט נהיגה ברכבים, אבל זה בפירוש משחק בו רוב המשימות שלו הן מלחמתיות עם מטרה להרוג ,לשבות, לפוצץ וכו'. הנחמד הוא כמובן שמעבר לחיסול הקלפים, אתה יכול לעבוד בשביל כל הצדדים, כולל משימות נחמדות עבור המאפיה הרוסית.
    האמת היא שלא סיימתי את המשחק, כי די נתקעתי לקראת הסוף שלו ובאיזשהו שלב פשוט שכחתי לחזור אליו, אבל הוא היה מוצלח ביותר בזמנו. אני חייב לציין שגם השליטה בשלט של הבוקס היתה די נוחה, לעומת GTA שבו לא הסתדרתי עם השלט אחרי שהתרגלתי לעכבר ומקלדת.

הרשמה