תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    שלום לכולם .

לאחרונה אני לא הייתי פעיל פה לכמה ימים בגלל שאני עובד באיזשהו מקום ןמרוויח כסף , לכן הזמינות שלי הולכת ופוחתת בשל העובדה שאני יוצא לעיתים מהבית שלי ומבלה בקניונים , קונה לעצמי כל מיני דברים בשביל שאני יהנה מהחיים שלי כמה שאני ירצה וכמה שאני יבטיח לעצמי . בנוסף לכך אני גם הולך להתאמן בחדר כושר להתאמן , לעצב לי מחדש את השרירים , להיראות יותר רזה ובזכות זאת אני יקבל גוף יותר טוב ממה שיש לי עכשיו אחרי האימונים האלה .

אז ככה אני מביא לכם כמה סקריפטים שימושיים שיעזרו לכם לקנפג את הקונפיג שלכם כלומר להגדיר כמה דברים נחמדים כמו להחליף נשקים אחד למשנהו , לשבת ולהטמין את הפצצה במקום שמור לפצצות , להחליף צד של סכין מימין לשמאל , ולהיפך והרצת קונפיגים ייחודים לפאבליק , ולFCM .

לכן אני מביא לכם כמה דוגמאות שעשיתי על פי המקוריות שלי ללא העתקה מדוגמאות של אחרים זה מראה לי על חוכמה ויכולת להתמיד לקדם את הקהילתה שלכם VGAMES כי אתם נחשבים לאנשים נחמדים וממש טובים שיש פה ואני לא ישכח אף אחד מפה ולא ישכח את Matan ואת Lucifier .

בתמונה זאת הבאתי לכם שלושה סקריפטים המבצעים פעולות שונות לכן הסקריטפ הראשון משתמש בשני משתנים גלובאלים slota , slotb . משתנים אלה מכילים שורת פקודה המורה להחליף את הנשק מslot1 לנשק אחר הנמצא בslot2 ויש במשתנה השני slotb מבצע זאת הפוך כלומר מslot2 לslot1 . בנוסף לכך הסקריפט השני מכיל שני משתנים bombduck , bombinit המכינים את הפצצה לשחקן Terrorist טרור להטמין את הפצצה תוך כדי שהוא יושב במקום ההטמנה ובסופו של דבר הוא ממשיך להרוג את שאר חברי הקבוצה , חוץ מזה הסקריפט השלישי יכול לעזור לכם לנטרל את הפצצה בזכות שהוא מכיל שני משתנים bombdef , bombswpהמאפשרים לשחקן Counter-Terrorist לנטרל את הפצצה תוך כדי שהוא יושב באיזור המסומן ומבצע את שלביו בניטרול הפצצה ובסיום השחקן יסוגל להחזיר את הנשק שלו לקדמותו .

מוסיף לכם הערה חשובה :

באתי להשקיע עוד קצת בשבילכם למרות שלא הייתי פעיל הרבה זמן וחלקם לא זוכרים אותי כמו שצריך ולמי ששכח שיחפש אותי בדרכי הקשר

Ido3030 - במירק נמצא בVGAMES# ובערוצים אחרים .
    338157199 - איסיקיו .
    [email protected] מסנג'ר .

אז יאללה תנו לי תגובות טובות ובונות .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    תודה רבה אחי ! אחלה של סקריפט..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים