תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    אם אני מזמין אקסבוקס מאי ביי משומש והבחור רושם על זה USED
    אז יש על זה מכס?
    מה עם לרשום GIFT?
    האם בנוסף לזה שהוא ירשום USED יש צורך לרשום ערך החבילה? כמובן שאני אגיד לו לרשום נגיד 200 שלמקרה ויקחו זה יהיה מופחת או שהם יותר מתוכחמים?

תייעצו
    תודה מראש

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    USED ו GIFT לא עוזר בשיט. יקחו אותו דבר.
    אם המוכר יכתוב 200$ וגם יהיה לך הוכחה שקנית ב200$ (למשל ממני ביקשו להדפיס להם חשבונית מפייפל) אז זה יוריד לך בסכום המעמ והמכס שצריך לשלם.
    יש בתי מכס שלא מכירים כלום מהחיים שלהם ואפשר להגיד להם שזה פשוט מחשב וזה מתחבר למסך מחשב ואז יש רק מע"מ!!
    בהצלחה

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    אז כאילו מה שאתה מתכוון זה שאי אפשר לדעת..הם עושים מה שהם רוצים או בודקים או לא..באיזה בית מכס ביקשו ממך חשבונית מפייפל?? מה אם אני אסרוק ואעשה 400 דולר ל200 דולר? עד כמה הם בודקים לעומק??? הרי משומש זה הגיוני שנקנה ביותר זול? מישהו אמר לי שאם רושמים "משומש" וכמות החודשים שהמכשיר היה בשימוש אז מורידים אחוז מסויים על כל חודש שהמכשיר היה בשימוש.
    תודה

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    רוב הסיכויים שיפתחו לבדוק את החבילה כי היא גדולה וכבידה.

אני הוצאתי את החבילה מבית המכס בירושלים (גבעת שאול) ולא היה להם מושג מה זה אקסבוקס ובקושי ידעו לאיית 'קונסולה' :smiling:

לא שמעתי על כתיבת חודשי השימוש, תנסה...

אגב תזהר מלקנות יד שנייה בלי אחריות בכלל כי 360 בהשקה הראשונה היו בעיתיים...

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    מישלוח עולה יותר

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Kastors
    אם אני מזמין אקסבוקס מאי ביי משומש והבחור רושם על זה USED
    אז יש על זה מכס?
    מה עם לרשום GIFT?
    האם בנוסף לזה שהוא ירשום USED יש צורך לרשום ערך החבילה? כמובן שאני אגיד לו לרשום נגיד 200 שלמקרה ויקחו זה יהיה מופחת או שהם יותר מתוכחמים?

תייעצו
    תודה מראש
    תקנות המכס לא עובדות ככה - אתה צריך לשלם על יבוא לפי מה שכתוב אצלם (כלומר אם נניח DVD עולה 400$ ואתה שילמת 200$ למרות שאתה מראה להם הם ידרשו מכס לפי הערך שכתוב להם. (אולי במע"מ הם יתחשבו במה ששלמת)

מכיוון שאין מחירון לאקסבוקס הם מצמידים את זה למה שהכי קרוב שזה PS2 או PS3. (ואז משלמים 30% על הערך של זה)

מצד שני יכול להיות שהמוכס לא יודע מהחיים שלו ולכן ניתן להגיד לו שזה סתם מחשב וכו'...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    תקנות המכס לא עובדות ככה - אתה צריך לשלם על יבוא לפי מה שכתוב אצלם (כלומר אם נניח DVD עולה 400$ ואתה שילמת 200$ למרות שאתה מראה להם הם ידרשו מכס לפי הערך שכתוב להם. (אולי במע"מ הם יתחשבו במה ששלמת)

מכיוון שאין מחירון לאקסבוקס הם מצמידים את זה למה שהכי קרוב שזה PS2 או PS3. (ואז משלמים 30% על הערך של זה)

מצד שני יכול להיות שהמוכס לא יודע מהחיים שלו ולכן ניתן להגיד לו שזה סתם מחשב וכו'...
    לכל חבילה אמור להיות מוצמד ערך ולפיו הם מחשבים את המיסים, בנוסף יש להם גם רשימות משלהם. אם הם לא מוצאים חשבונית או שהערך שונה מהותית מהערך ברשימות אז הם אמורים לפנות לגורם שמשחרר מהמכס (חברת השילוח או אתה) ולדרוש חשבונית או משהו שווה ערך ואם הם לא מאמינים לך או לא רוצים להתעסק איתך והמוצר שהבאת מופיע ברשימות אז הם ידרשו ממך את התשלום לפי הרשימות שלהם ויתנו לך אפשרות לערער.
    קחו בחשבון רק שמבחינת המכס הערך של המוצר כולל גם את עלות השילוח, בשביל להבין את העקרון וההגיון מאחורי זה תקחו קורס בסיסי בכלכלה או חשבונאות.
    אופן כללי, לידיעה, אם אתם מוצאים משהו במבצע בסין או ארה"ב ומביאים אותו לארץ אתם אמורים לשלם מיסים על המחיר ששילמתם ולא על איזה מחיר פיקטיבי שרשום במכס. הכל לפי חשבוניות.

הצטרף בתאריך
    09.03.2007
    מה אם זה לא משלוח? אמא שלי טסה עוד יומיים לחו"ל ואני רוצה לקנות 360, יבקשו ממנה לשלם על החבילה כשהיא חוזרת? אם כן אז כמה?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי t d
    מה אם זה לא משלוח? אמא שלי טסה עוד יומיים לחו"ל ואני רוצה לקנות 360, יבקשו ממנה לשלם על החבילה כשהיא חוזרת? אם כן אז כמה?
    אם הבחור יסכים להפגש עימה פנים אל פנים ולהעביר את החבילה, אז אין משלוח, אז רק צריך להתמוד עם המכס .

סליחה לא הבנתי נכון. כבר די ענו פה על השאלה, יכולים לבקש 30% מהערך של ה-Xbox, ps2 או אפילו ps3 (מאחר וה-360 זה לא משהו שנמכר בארץ ע"י יבואן הם לא תמיד יודעים מהו הערך שלו), אם אמא שלך תהיה כנה. מצד שני ישנן את הדרכים הלא כנות, אבל מצד שני אני לא חושב שבמכס יאמינו שאמא שלך הביאה עימה את המכשיר לחו"ל לשחק איתו בעצמה, כלומר יעלו על זה שהיא מנסה לעבוד עליהם...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה