תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    דבר ראשון, כוכלם בטח רואים QUAKE3 אומרים איך איזה מגעיל משחק מהמאה הקודמת עם גראפיקה של dave. ובכן המשחק הזה כופל את quake4 מבחינת הנאה, גראפיקה לדעתי זה משנה רק במשחקי singelplayer.
    מה שרציתי לשאול:
    1) איבדתי את המשחק אז מישהוא יכול להגיד לי איפה איפה אפשר למצוא אותו לקנייה?
    2) האם יש עוד ישראלים שמשחקים בו?
    מבחינה אירופאית אני יודע שעוד מלא שחקנים משחקים במשחק הזה, המון קלאנים וHIGH SKILLED PLAYERS, וQUAKE3 הרבה יותר טוב מ 4!!!!!!!!!!
    אני מודה לאלוהים, שהוא שונא ת'אדומים
    אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל
    אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

אם מישהו רוצה הזמנה ל - Lockerz שישלח לי את המייל שלו בפרטי.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אין כזה הבדל מהותי בין Q3 ל-Q4, חוץ מהגרפיקה באמת. אני מרוצה מ-Q3 רק בגלל שהוא היה מנוע להרבה משחקים מוצלחים אחרים (JK3 הוא אחד מהמשחקים האהובים עלי).
    לא נראה לי תמצא אותו לקנייה בשום מקום חוץ מברשת, אבל להזמין משחק כזה ישן מחו"ל זה פשוט מגוכך, כי המשלוח יעלה יותר מהמשחק.
    אתה יכול כמובן, אהם, לרכוש אותו דיגיטלית*.

* ההודעה לעיל אינה באה לעודד שיתוף פיראטי של משחקים ובאה להציע לרכוש בתשלום משחק דרך ערוץ הפצה דיגיטלי. אין Poke אחראי לנזק הרוחני הנגרם על ידי הבנה מוטעית של המשפט לעיל.

הצטרף בתאריך
    28.02.2007
    Q3 יותר יפה מ Q4 לדעתי אבל לא מזמן ראיתי את המשחק בחנות
    בבאר שבע
    תוריד את המשחק כה זה היה גם בחינם וצרוב אותו שישאר לך אם אתה רוצה אני יארגן לך קישור לתוכנה ביטורנט

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    מרכז
    לדעתי גם QUAKE 4 וגם QUAKE 3 הם שני משחקים מציונים..
    הגרפיקה ב-QUAKE4 היא פשוט נהדרת,אבל הגרפיקה ב-QUAKE3 לא משהו מפני, שהמשחק ישן יחסית.
    המשחקיות יותר טובה ב-QUAKE 3 (כאן אני מסכים)
    ה-SinglePlayer ב-QUAKE4 הרבה יותר טוב מה-SinglePlayer של QUAKE 3..
    דעתי..

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    נכתב במקור על ידי Mastix
    דבר ראשון, כוכלם בטח רואים QUAKE3 אומרים איך איזה מגעיל משחק מהמאה הקודמת עם גראפיקה של dave. ובכן המשחק הזה כופל את quake4 מבחינת הנאה, גראפיקה לדעתי זה משנה רק במשחקי singelplayer.
    מה שרציתי לשאול:
    1) איבדתי את המשחק אז מישהוא יכול להגיד לי איפה איפה אפשר למצוא אותו לקנייה?
    2) האם יש עוד ישראלים שמשחקים בו?
    מבחינה אירופאית אני יודע שעוד מלא שחקנים משחקים במשחק הזה, המון קלאנים וHIGH SKILLED PLAYERS, וQUAKE3 הרבה יותר טוב מ 4!!!!!!!!!!

א.מבחינתי 4 הרבה יותר מצליח מ3 אבל זה לא עיקר הדיון
    ב.תכנס לbug.co.il

תתקשר אליהם ותשאל אם יש להם ותזמין (לא יקר מידי)
    There are alot of noobs in BF2
    YOU ARE ONE OF THEM

הרשמה