תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    בכל מקום שהלכתי אליו אמרו לי שרק בסוף מרץ יגיע לארץ הפלייסטיישן שלוש יחד עם ההשקה שתיהיה באירופה.. ההורים שלי לא טסים כל יום לארצות הברית אז לא היה לי שום דרך להשיג את המכונה המעולה הזו בכל אופן טיילתי לי בתל אביב ומצאתי חנות שבאמת כבר מוכרת את זה בקצב מטורף ובמחיר יחסית נוח החנות הזו מדהימה ביופייה..

כתובת החנות: רחוב בוגרשוב 70 בתל אביב...

אתר אינטנרנט (ניתן להזמנה גם מהאתר): http://www.allgames.co.il

בכל אופן, מסתבר שלחנות הזו יש כבר את ה Nintendo Wii אבל אחרי מחקר שוק החלטתי ללכת על הפלייסטיישן 3 כמובן..

אני הולך לחרוש מול הטלויזיה קצת חח

יום טוב

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    לא נראה לי שהמחיר הוא סביר כי מדובר פה על הגירסה הפחות טובה ( לא מבחינת הביצועים אלא מבחינת המאפיינים) אם לא אכפת לך למשל שאין בגירסה הזאת מתאם רשת אלחוטית כדי לשחק משחקי מולטיפלייר אז לך על זה
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    לא רק זה היא גם אמריקאית כי סוני לא מוציאה בינתיים את הגרסא הזו באירופה, את המכשיר האמריקאי אפשר לקנות בכמה וכמה חנויות בארץ.

ובהתחשב בזה שלכותב ההודעה יש בדיוק הודעה אחת אני בטוח שזו פרסומת לא כל כך סמויה...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    בתור מישהו שיש לו: ps3 60gb הגריסא הזאת בהרבה יותר טובה....
    המחיר בכלל לא סביר זה כמה שהוא יעלה דעתי זה לא שווה 4000 ש'ח לי יש הגרסא הטובה יותר וזה ממש ממש ממש כיף

הרשמה