תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    הכבתה מאת unit101.co.il(ניר לוב יו).

לא הכל היה טוב ויפה במהלך אירוע shgOpen שנערך בסוף שבוע האחרון.

מסתבר שגניבות בלאן הם לא מנת חלקה של ישראל בלבד וגם שם ארע מקרה שכזה שנגמר בגניבה של ציוד יקר השייך לשחקנים.

הקבוצה הנורבגית Mtnine הגיעה לאירוע והניחה את הציוד שלה במקום המיועד (האירוע היה BYOC) כאשר הובטח למשתתפים כי ישנה שמירה במקום וכי אין להוציא ציוד לאחר השעה 23:00 מהמקום (כאשר המשחקים נמשכו עד 02:00 ויותר).

למחרת כאשר הם הגיעו לאולם המשחקים הם גילו כי נגנבו להם מחשב Shuttle SN26P (מחשב בגודל קטן המיועד לגיימרים על מנת להקל על נשיאת הציוד) , זיכרון וספק כוח ממחשב אחר.

השחקנים דיווחו למארגני האירוע אך לטענתם הם נאלצו לעבור באולם ולנסות לחפש את הציוד בעצמם - הציוד לא נמצא בסופו של דבר.

על מנת בכל זאת להמשיך ולהשתתף באירוע 2 שחקנים מהקבוצה נאלצו להשתמש במחשבים של שחקנים אחרים אותם הם מכירים וכך הם שיחקו כאשר הקבוצה מפוזרת במקומות שונים באולם.

מקרה נוסף ארע לקבוצת Shadows ההולנדית כאשר להם נגנבו מצלמת וידאו דיגיטלית ומחשב נישא ולטענתם כאשר הם בדקו עם המאבטח במקום נאמר להם שתפקידו למנוע מקרי אלימות בלבד.

משתתפים נוספים באירוע העירו כי ניתן היה להכנס למקום ללא בדיקה ולעיתים אף ללא כרטיס כניסה.

זה אינו המקרה הראשון שמדווח באירוע בינלאומי ונתקלנו כבר בדיווח דומה במהלך משחקי הקיץ של CPL בשנת 2005 אך להבדיל מדובר במקרה שבו פוזרו מצלמות אבטחה ברחבי האולם ושם הגנב נתפס בשעת מעשה והועבר מיידית למשטרה (לכתבה בנושא לחצו כאן).

Miracle - שחקנה של Mtnine באחת התגובות לכתבה בנושא באתר של mYm הגדיר זאת כך:
    "האירוע הבינלאומי הראשון שלי, הלילה הראשון שלי, המחשב הגנוב הראשון שלי, נהדר..."

מארגני האירוע בהצהרה שנמסרה ל - GotFrag מסרו כי הם מצטערים על המקרים ולעומת שנה שעברה היה שיפור רב באבטחה והם מקווים להסיק מסקנות לאחר שיעברו על הכשלים שליוו את האירוע כולו.
    הבעיה של חיפה זה שאין לה מקום בארון האליפויות,
    הבעיה של בית"ר זה שאין לה ארון כזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    תגובתי לנושא:

מצלמות אבטחה הפתרון היחיד שאפשר, במיוחד בישראל שרק השחקנים הישראלים באים ללאן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    גועל נפש.
    אני הייתי דורש פיצויים!
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    אני הייתי שורף את המקום
    SOZ
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    חולון
    ולא מפצים אותם ?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    בטורניר הזה לא :X