תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    מהי?
    עלי היא Construction, מקום מצוין לשוטגאן.
    McShpoochen לפנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    מפות שאני אוהב:
    Docks
    Evacuation
    Construction
    Office

מפות שאני שונא:
    Asylum
    Refinery
    Stockpile (המפה הכי גרועה במשחק מבחינת עיצוב - Layout)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לא כל כך מכיר את השמות
    אבל את המפה של הסיניין בבניה אני ממש אוהב ניראה לי זה Construction
    יש את המפגה הזאת שזה כמה בתים ויש באמצע חצר יש גג שאתה יכול לעבור בו ולראות את החצר לא יודע איך קוראים למפה אבל אני שונא אותה
    ויש את המפה שיש בה את הרחבה למעלה שיש שמה תמיד קרבות גדולים
    גם אחלה מפה או שכבר אמרתי אותה אני לא יודע
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    Construction לא כזה טוב לשוטגאן... יש שם כמה מסדרונות טובים, אבל רוב המפה מכילה חדרים בינוניים ומעלה. זה מקום טוב לשוטגאן, אבל לא מעולה.
    בכל מקרה, אני הכי אוהב את Evac. מפה מדהימה. לא'דע למה. היא גם טובה לשוטגאן ברוב המקרים.
    אני אוהב גם את High Tech, בעיקר בגלל שאין מקום מושלם יותר לשוטגאן, את Docks, Factory, Office, Stockpile ו-Campus. יש גם מפות שהן בסדר, כמו Waterworks ו-Cafeteria. את השאר אני פשוט לא אוהב. Refinery המפה השנואה עלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    Asylum.

עזבו Gameplay, האווירה אדירה.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    high tech
    במיוחד שיש הרבה שחקנים
    וגם קפטיריה זה כיפי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    לדעתי אין כמו Docks, אבל Evac היא גם מפה שתמיד כיף לשחק.
    אני אוהב מפות קטנות מכיוון שמשום מה במפות גדולות אני אף פעם לא מוצא אויבים. זה משגע, היה לי קטע אחד בשרת אירופאי עם 16 שחקנים ב-stockpile שבמשך 5 דקות (!) פגשתי רק Teammates, לא משנה כמה הסתובבתי ברחבי המפה. אחד המשחקים היותר מאכזבים שהיו לי.
    Office ו-Construction הן עוד שתי מפות נחמדות, אבל אף פעם לא הרגשתי שהן מבריקות במיוחד.
    הייתי מביע את דעתי על Asylum אילו רק הייתי יכול, בזמן האחרון המפה הזאת תוקעת את המחשב שלי בצורה לא נורמלית.

אגב, יצא למישהו להתנסות במפות user-made? יש כמה שהן ממש נחמדות למרות שמעט מהן מגיעות לרמת איכות ופירוט שיש במפות הרשמיות.
    וכמובן, אל תשכחו את המפות של coop warfare, שמאפשר לשרתים לארח 32 שחקנים בו זמנית- גם למפות הרגילות.

דמיינו:
    high-tech
    16 על 16
    כאוס מוחלט
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    מת על היי-טק, המפה מזיזה את הגיימפלי של FEAR קצת יותר קרוב לUT בלי לפגוע בייחודיות של המשחק. היי טק היא גם המפה שבה עשיתי את שיא הפראגים שלי בסיבוב (משו בסביבות ה90 הריגות). הבעיה היחידה בהיי-טק היא כל סוג של נשק מתפוצץ (90% שרימון תועה יהרוג מישהו אם בשרת כ14 או יותר איש), חוץ מזה, המפה מאוד כיפית.
    שתף ב-Google+

הרשמה