תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    מישהו פה מכיר את המשחק "ריסק 2210" ?? אומנם זה לא *בדיוק* משחק תפקידים, אבל יש בו "אלמנטים של אר פי ג'י" והוא משחק אסטרטגיה מעולה לכל דבר
    http://www.wizards.com/default.asp?x=ah/prod/risk2210

בכל מקרה, אם יש פה אכן מישהו שמכיר ומשחק את המשחק - אז אתם בטח שמעתם על ערכות ההרחבה שיצאו למשחק (שמשום מה לא יצאו כערכות שניתן לרכוש אלה רק כפרסים בטורנירים בארה"ב) ומאז ועד היום מסתובבים ברשת אותם ערכות אבל בעיצובים חובבניים של חובבי המשחק.
    לי, באופן אישי, זה עשה רע. אז יצרתי ערכות משלי באיכות גבוה א'א'

אם באמת יש פה מישהו שמכיר ויודע ואוהב, אני אשמח להעלות את הערכות לאתר.

ד"א - ביצעתי תרגום מקיף והבהרות לחוברת ההוראות למעוניינים.
    Fabienne: Whose motorcycle is this? Butch: It's a chopper, baby. Fabienne: Whose chopper is this Butch:It's Zed's. Fabienne: Who's Zed? Butch: Zed's dead, baby. Zed's dead.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    ריסק 2210 הוא, לדעתי, אחד משני משחקי הריסק הטובים ביותר הקימים. (Risk: Godstorm הוא השני).

אשמח עם תפרסם את החומרים שיצרתה, כאן או באתר האיגוד.

אגב, איזה אלמנוים של אר.פי.גי יש במשחק? המפקדים מהווים כוחות מיוחדים בשדה הקר, אבל הם לא משתפרים ביכולות ולא ניתן לאסוף חפצים שיתנו יותר כח ועוד מליוני דברים שקשורים ל-RPG.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    אומנם אין במשחק את העניין של "לצבור נסיון, לעלות רמה" אבל בעקרון שלו, בעקרון של "משחק תפקידים", יש ביטוי בריסק - במיוחד עם אחת מערכות ההרחבה "סיעות". אני מתכוון שיש פה אלמנט של ממש להכנס לתחושה שאתה מפקד על הכוחות הללו, ואתה מבצע זאת בצורה יחודית... אני פשוט אתן להרחבות לדבר בשמי. מקווה שתהנה מהם (כל מה שאני מבקש זה קרדיט)
    Fabienne: Whose motorcycle is this? Butch: It's a chopper, baby. Fabienne: Whose chopper is this Butch:It's Zed's. Fabienne: Who's Zed? Butch: Zed's dead, baby. Zed's dead.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נראה די מגניב. אישית לא התרשמתי מאוד לטובה מריסק 2210 (ולכן אני גם מציע אותו למכירה, מי שמעוניין - שוחק רק פעם אחת, במצב מצוין). אבל אני תמיד אוהב פיתוחי חובבים, הם נוטים להפתיע אותי באיכות שלהם ובמידת ההשקעה. אולי עם התוספות האלו יהיה שווה לנסות משחק חוזר... בהזדמנות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    כל פעם שאני מנסה להעלות את הקובץ (RAR 40 מגה) ל- RAPIDSHARE הוא נתקע על 5 %

לאיפה אני יכול להעלות את הקובץ??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    מאחר ואף אחד לא החזיר לי תשובה :confused1: התחלתי פשוט להעלות את התמונות אינדיבידואלית..

http://img138.imageshack.us/img138/3...1506151vo8.jpg

http://img120.imageshack.us/img120/9...ncecarddc4.jpg

http://img294.imageshack.us/img294/5...ansionsvv7.jpg

אני מנסה להעלות גם את התרגום (12 MG) ולא מצליח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    מפרט "פלישת חייזרים" :

Alien Land Devastation X1

Alien Lunar Devastation X1

Alien Water Devastation X1

Alien Spawning X3

Alien Warning X1

Aliens Catch a Cold X1

Communications Intercepted X2

Heroic Resistance Leader X2

Land Invasion X6

Lunar Invasion X3

Water Invasion X4

Mothership Syphon X2

Terraforming X2

Wartime Inflation X3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני אבדוק אם ניתן להעלות את הקובץ לשרתים של ויגיימס באופן כלשהו, אבל בינתיים מומלץ שתמשיך להעלות תמונות אינדוודואליות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    "פלישת חייזרים" ,בשילוב עם המפקד החדש ומערכת משחק חדשה ("מתקפת המכונות" שנמצא בתרגום שביצעתי...שאותו אני לא מצליח לעלות לרשת....בעקרון זה מצב משחק לשני שחקנים שבו הצבא הניטרלי כן מתקיף), מביא לידי מצב משחק לשני אנשים מהנה במיוחד. יצא לכם פעם שרציתם לשחק אבל לא מצאתם יותר מעוד שחקן אחד למשחק? אז עכשיו משחק בשני אנשים כיף באותה מידה - אם לא יותר (אחרי שתראו את "מתקפת המכונות" תבינו את הפוטנציאל שלו)

ד"א, יש עוד מספר קלפים שאני עוד אעלה לרשת - זה עוד קלפים למפקדים הקיימים כדי להפוך את המפקד האחרים ליעילים כמו המפקד יבשה (טכלס, תמיד לוקחים קלפים שלו, לא?) - מאחר והם נעשים קצת מטורפים, ומאחר וקלפים אלה הם לא הרחבות רשמיות מ"אבלון היל", השימוש באחריותכם בלבד..:grinning5:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    http://rapidshare.com/files/18403066..._2210.doc.html

זהו. סופסוף הצלחתי להעלות את התרגום.

מקווה שתהנו ממה שיצרתי פה... ותפיצו את השמועה על המשחק המעולה הזה. ביי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    גמביט, תסכים שאני אעלה את כל התמונות ביחד למדריך רשמי של הפורום, עם קרדיט מלא שלך כמובן? משהו תחת השם "קלפים חדשים ל-Risk 2210, מאת גמביט".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    עיר
    קרית-אתא
    כמובן, אני אפילו אשמח
    שתף ב-Google+

הרשמה