תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    יש לי דמות של אלף לילה הנטר בסרבר אחר ואני ממש אוהב את הדמות הזאת, הולך לי גם ממש טוב איתו בPVP וגם במשחק,
    רק בעיה אחת
    אני ממש אבל ממש לא יודע להשתמש במלכודות שלו ולנצל אותן כמו שצריך ולפי מה שהבנתי זה יכול ממש לעזור בPVP, אם למישהו יש המלצות איך כדאי להשתמש במלכודות אני ממש ישמח

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    מלכודת דורשת אסטרטגיה.
    יש שלוש מלכודות מועילות
    Wing Clip
    Frezze Trap
    Flame Trap [?]

במלכודת "הבוערת" וה"מקפיאה" צריך להשתמש בשכל - לפני שאתה תוקף אוייב [שמשתמש בעיקר ב mele] תשיםם מלכודת כזו לפניך והוא יקפא או "ישרף".
    בWing Clip אתה משתמש בטווח קרוב - כאשר תשתמש בה תפחת מהירות הריצה לאוייב שלך דבר שיאפשר לך לברוח או לצבור מרחק בשביל Range Attack.
    מקווה שעזרתי לך.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    wing clap זה לא מלכודת ... אלה SKILL שיש לך שאכן מםחית את מהירות האויב

יש לך את הפריז טראפ , שאיתה אתה מקפיא את האויבים שלך וכמות זמן מסויימת וזה נותן לך זמן לברוח או פשוט להתמקם טוב בשביל הקרב.

יש לך את הפלים והאמולישן טראפס , שני אלה עושים דמג'

ויש לך את הפררזינג טראפ(נראה לי זה השם) שכאשר היא מופעלת כל האויבים בטווח הפעילות של המלכודת מתחילים להעיט עד שהם יוצאים מהאזור.

איך אתה מפעיל מלכודת ... אתה גורם לאויב לדרוך אליה וזב אף פעם אל בעיה , הם תמיד מנסים להרוג אותך

אם יש עוד מלכודות , מצטער ששכחתי.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    הנה מדריך קצר אך מפורט על שימוש במלכודות. תהנה!

מלכודת אש ב PVE
    אל תכין מראש מלכודת. אם לימדת את החיה שלך למשוך aggro כמו שצריך, ברוב הפעמים המפלצת בכלל לא תתקרב אליך. אם היא עושה את טעות חייה (הקצרים) ובכל זאת מתקרבת - בזמן שהיא מתקדמת כדאי להניח מלכודת אש ולעבור ל aspect of the monkey.
    מכאן זה ענין של סגנון - יש ציידים שמשקיעים בבילד נקודות ב wing clip, כדי שיהיה סיכוי שהאויב ירותק למקום ויתן לך כמה שניות לברוח ולירות מרחוק. יש כאלה שפשוט משקיעים בשריון. אופציה נוספת ב melee היא לא להשתמש בכישופים שמושכים aggro, אלא רק במכות רגילות, כדי לתת לחיה הזדמנות למשוך שוב את תשומת הלב של האויב, מה שיאפשר לך לרוץ ולירות מרחוק.

שימוש במלכודת קרח ב PVE
    המלכודת המקפיאה מעניקה לנו, הציידים, יתרון גדול בקרב נגד שני אויבים. אם אתה נלחם באויב אחד, ומיד אחד נוסף קופץ עליך, כדאי להניח מלכודת קרח ולירות חץ כפול. ברגע הזה האויב השני (שלא עסוק עם החיה שלך) ירוץ אליך. אל תתחיל לירות עליו. הוא יתקע בקרח, לרוב עוד לפני שהספיק לגרום לך נזק, אבל אם משהו יפגע בו הוא ישתחרר ויתחיל להטריד אותך. סיים את העניינים עם האויב הראשון, סמן לחיה להתקיף את החבר הקפוא, ורוץ כמה מטרים כדי להתחיל לירות עליו.

PVP, או "אהוב את מלכודת הקרח כמו חייך"
    מכיוון שאתה צייד, לרוב תראה גאנקרים לפני שהם יספיקו להתקרב, אבל כידוע, מול שחקנים חיים ונושמים אין נוסחאות בטוחות. אני יכולה לתת לך כמה דוגמאות מסצנות טיפוסיות, ואיך אני מתמודדת איתן:

1. באמצע קרב PVE אני מבחינה בגאנקר מתקרב מאחורי - מניחה מלכודת קרח ומתקדמת כמה צעדים. ממשיכה בקרב כאילו כלום ונותנת לנודניק להמתין עד שאתפנה.

2. גאנקר מתקדם מולי - התגובה תלויה בקלאס. אם אני רואה לוחם, למשל, הדבר הראשון שאעשה זה מלכודת קרח, כדי להימנע מהבונוס שהוא מקבל על ההתקפה המהירה. מול צייד - דבר ראשון מטילה scare beast על החיה שלו. לובשי שריון בד - כמה שיותר DFS וכמה שיותר מהר. אני מעדיפה מלכודת אש מולם, בגלל הנזק שמתווסף גם אם אני הופכת לכבשה או רצה מבוהלת לכל עבר.

3. אירועים שהשתיקה יפה להם - לפעמים אפילו קורה שאתה לא שם לב לגאנקר, כי הוא רוג מתועב שלא הופך לנקודה אדומה קטנה על המיני-מאפ. אנחנו שונאים רוגים. בכל אופן, אם איכשהו ניצלת מהסאפ, הסכין בגב וכל הבונוסים - מלכודת הקרח האהובה תמיד תציל אותך ותיתן לך שניות התרחקות יקרות מפז.

מקווה שזה עוזר לך. אם לציידים נוספים יש שיטות התמודדות אחרות - אל תשמרו אותן לעצמכם! המשיכו את הת'רד ונוכל להכין מדריך לצייד המתחיל.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    OMG, שכחת את האסטרטגיה הכי חשובה של Hunters נגד גאנקרים!

Aspect of the Cheetah -> Run!
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    ממש לא...
    Aspect of the cheetah --> Daze --> Die --> Nooish voice emote on my cropse
    :un1:
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    1. התחלתי להשתמש במלכודות ואני חייב להגיד שזה בן זונה ברמות
    2. אספקט אוף דה צ'יטה בPVP משמעו מוות ידוע מראש כי זה DAZE ----> אונס

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    עיר
    צורן
    דגכעמתץכגכידידגי

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אם אין לך CD על ה freezing trap תשתמש בזה כדי לרפאות את עצמך

elle driver יש מצב שאת נותנת לי spec ל pvp?

הרשמה