תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  15.12.2006
  עיר
  מודיעין
  הודעות
  16
  WARHAMMER פנטזיה הוא המשחק השני הבולט מתוך שלושה משחקי מיניאטורות של החברה GAMES WORKSHOP.

  שלא כמו WARHAMMER 40K המשחק מוצג באווירה ישנה. אבירים,מפלצות,אורקים,אל מתים,גמדים ועוד.  תקציר הצבאות:

  הצבאות האנושיים:

  האימפריה: אחד משני הצבאות האנושיים הגדולים. צבא האימפריה שחייליו מאמינים באל העוצמתי סיגמאר מורכב ממגויסים אנושיים מהממלכות והכפרים שברשות האימפריה הגדולה. צבא האימפריה מורכב מאיכרים,אנשי עיר,אבירים,מליציות ועוד. צבא האימפריה מפורסם בהתמחותה בשימוש באבק שריפה. צבא האימפריה שולט היטב באקדחונים,תותחים,מכונות מלחמה,ארטילריות וכח אש גבוהה.  בריטוניה: צבא זה הוא הצבא השני המורכב מחיילים אנושיים. הבריטונים מאמינים ביישות גבוהה ואלוהית הנקראת אשת האגם אשר מחזקת אותם ואת קוסמות הקרב שלהם. הצבא מורכב בעיקרו מאבירים שעוטים שריונות כבדים,אוחזים ברומחים ארוכים וקטלניים ורוכבים על סוסי המלחמה המשובחים ביותר בנמצא.  צבאות האלפים:

  האלפים הרמים: צבא האלפים הרמים הוא צבא המורכב מאלפים המשתמשים בנשקים ושריונות מודרניים לתקופה,לעומת רוב אחיהם,אלפי היערות והאלפים האפלים.הם אחד הצבאות בעלי המכשפים רבי העוצמה ביותר. האלפים הרמים מצויידים בשריונות מחומרים קסומים ובחניתות וגרזני-מוט. לצבא יש גם כוח ארטילרי מעולה ויחידות ירי מיומנות.  האלפים האפלים: האלפים האפלים הידועים לשמצה כמקריבי קורבנות,רוצחים חסרי רחמים,מכשפים שחורים ועד התנקשויות מלוכלכות, מדובר בצבא איום וקטלני. האלפים האפלים מונעים בידי היצרים העזים שלהם ומונחים לפי האגדות על ידי האל הכאוטי סלאנש. צבא זה נעזר בבהמות מלחמה ומפלצות רצחניות, הוא גם משתמש רבות בקשתות מוצלבות[crossbow] ובהקרבות וטקסים מזוכיסטים. יתרון נוסף של צבא זה הוא המתנקשים הרצחניים שלו,שמסוגלים לתקוף מהאפלה.  אלפי היער: גזע האלפים המסתורי ביותר. בקושי נראים לעיין,שומרי סודות דגולים,ובעלי תבונה וידע שאין לשאר הגזעים. אם מישהו יעז לעלות על אדמותיהם צפוי לסבול מזעמם חכמתם ושליטתם ביער.
  בקרב,אלפי היערות מעדיפים להלחם בעזרת קסמים וירי כבד ומדויק של קשתות אלפיות בזמן שאנשי העץ והדראידות רצים קדימה ומוחקים יחידות אוייב בעזרת כוחם הפיזי.אלפי היער מהירים במיוחד וטובים בריגול. המכשפים שלהם משתמשים בכוחות היער העוצמתיים בכדי לרמוס את האויב.  צבאות המפלצות:

  אורקים וגובלינים: האורקים הם גזע של מפלצות ירוקות דמויות אדם שרצונם העיקרי הוא קרב. האורקים נמצאים בכל מקום בו הם יוכלו להלחם. הם אוהבים להשתלט על קרקעות ולרמוס את השאריות של הקורבן. האורקים אינם חכמים ומסוגלים לתקוף את חברם לשבט בגלל ריבים קטנים. לאורקים יש עמיתים הנקראים גובלינים. הגובלינים הם גזע ננסי של האורק והם מומחים בהתגנבות,הפעלת מלכודות ושימוש במכונות. צבא האורקים גדול מאד והם תמיד יהיו רבים במספר על שדה הקרב. הם משתמשים בשריונות ונשקים שהם מכינים, אך לרוב פשוט גונבים אותם מקורבנותיהם,גם אם אין להם ערך רב.


  סקאוון: צבא אנשי העכברוש. יש אמונה שאומרת שמתחת לאימפריה חי גזע לא מוכר,גזע של אנשי עכבר עם טכנולוגיות שבאות הישר מהעיוות', המוצא של שדי הכאוס וכוחות האפלה. יום אחד הם יעלו אל פני האדמה ויתקפו את כל המתנגדים להם. הסקוון משתמשים בטכנולוגיות הרסניות כמו תותחי אנרגיה פצצות ומוטנטים מטורפים. הסקאוון מגיעים בנחילים ונעזרים במכשפי קרב שמשתמשים בכוחות אפלים ואקדחונים.


  ממלכת האוגרים: האוגרים הם בעצם ענקים דמויי בני אנוש אך מוצקים יותר והרסניים יותר. הם חיים בארצות הצפון שם הם מתחזקים ומתחכמים טכנולוגית. האוגרים משתמשים בתותחים,קסמים ביזארים וקניבליזם. האוגרים גם נעזרים בבני ברית מהגזע הגובליני הנקראים גנובלרים. הגנובלרים מתמחים בהתמנת פחים ומלכודות.


  אנשי הלטאה: הרבה לפני הגזעים האנושיים,האורקים הגמדים והאלפים היו אנשי הלטאה,או בכינוים "העתיקים". אנשי הלטאה משוטטים ביערות וחיים ליד מקדשי הסלאן,קרפד גדול עם יכולות קסם ותבונה גבוהה במיוחד שנותן עצות למאמיניו ומנחה אותם גם בשדה הקרב. אנשי הלטאה משתמשים בנשקים אקזוטיים ואכזריים, כמו רובי נשיפה ומוטות דוקרנים.


  הגמדים: הגמדים הם דמויי אדם נמוכים ושריריים. הם חיים מתחת לאדמה ובעלי ידע רב. הגמדים חיו הרבה לפני בני האנוש והם גם טוענים שלפני האלפים. לגמדים יש מחצבים רבים ויכולות בניה רבות.
  בקרב הגמדים נחשבים לאחד הצבאות הקשוחים ביותר. רצים לקרב לובשים שריונות כסופים וחזקים יורים בעזרת רובים ואקדחים,הליקופטרים,תותחים ונשקים מחוזקים ברונות קסומות.

  צבאות האל-מתים:


  מלכי הקברים: הישר מהפירמידות ומהמדבריות העתיקות, יוצאים המלכים מקברם ומעלים באוב את נתיניהם ומאמיניהם. צבא זה מורכב משלדים מצריים עתיקים,עקרבי ענק ופרעונים. לצבא זה יש מנהיגים דגולים,מלכים בדרך כלל, בעלי כוחות כישוף הרסניים. השדים הפרעוניים והפסלים שמקבלים רוח חיים מצטרפים לצבא השלדים ההרסני הזה שמלובה במרכבות רבות וכל מפלצות המדבר.  מסדר הערפדים: הרוחות, השדים הערפדים הבאנשי והנקרומנסרים מתאחדים ויוצרים צבע הרסני של גוויות זומבים שלדים ומוצצי דם. תוקפים בהפתעה, כמו נחיל של עצמות צחנה וריקבון שוחטים כל מה שבדרכם ומקימים אותו לתחייה בתור נתין נרקב חדש. מנהיגי הצבא,בד"כ ערפדים הרסניים, משתמשים בעורמות ושקרים בכדי לשחוט ממלכות שלמות של בני תמותה.

  נתיני הכאוס:

  מסדר הכאוס: נתיני אלי האבדון, בין אם הם בני אנוש שנמאס להם מהמקובלות או שנהיו לא שפויים ועד שדים ויצורים אפלים שבאים מהעיוות. צבא זה מורכב ברובו ממאמינים אנושיים אך גם נעזר בשדים של ארבעת האלים: נארגל[אל הריקבון והייאוש], טזינץ'[אל השינוי והקסם],כורן[אל הדם וההרג] וסלאנש[אל תועבת הבשרים והסודות] בין אם הם יצורי ריקבון ובין אם מדובר במפלצות המקרינות את היופי בהתגלמותו, מטרותיהם תמיד יהיו להשליט טרור ורודנות.

  בהמות הכאוס: צבא זה מורכב מאנשי חיה רצחניים שחיים בעדרים וגילדות בארצות הצפון. אנשי החיה נקראים גם הילדים של אלי הכאוס. הם בעצם עזים שוורים ושאר חיות המעורבבות עם הגנים של בני האדם. ממינוטאורים ועד לננסים מקורננים ומכשפי קרב עם חזיונות מהאלים. הם רצים כעדר אחד ישר לקווי האויב, חסינים ובעלי שרירי ברזל, גודעים את חיילי האויב בעזרת כלי משחיט וגרזנים.

  צבאות שכירים:

  כלבי המלחמה: כלבי המלחמה הוא צבא של שכירים פיראטים ועבדים. הצבא מורכב מיחידות מגוונות של כל הגזעים. צבאות הרוצים לשכור לוחמים או מכשפים יפנו לכלבי המלחמה.

  NANZO
  בהסבר הרקע חסרות התמונות כרגע אך הן יוספו בעתיד עמכם הסליחה.
  בינתיים אתם מוזמנים לגלוש אל www.silverstars.co.il
  האתר של כוכבי הכסף בו תוכלו למצוא תמונות ומידע נוסף על המשחק.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  07.07.2009
  הודעות
  25
  בעולם של משחק המיניאטורות WARHAMMER יש ארבע אלים רעים, אלי הכאוסיש אל כאוס או אל בשם כאוס בכל עולם מערכה, לפחות אחד. האלים הם Tzeentch-אל השינוי, המשרתים שלו מעוותים ולרוב דמויי ציפורהשדים. Khorne-אל הדם והמלחמה.Slaanesh-לא בטוח אם הוא זכר או נקבה הוא אל התאווה וחלק מהאלפים האפלים מאמינם בו במסגרת הCALT OF PLEASURES שלהם. Nurgle-אל המגפה והמחלות.אז אלי הכאוס וחמשת הצבאות שלהםצבא לכל אל וכולל צבא שמאוחד לכל האלים ושלל הגזעים שפועלים למענםאנשי החיה, אנשים בני תמותנה, אלפים אפלים שסוגדים לאחד האלים וצבאות של שדים אוהבים להציק לאנשים הטובים-בני האדםמארץ בריטוניה, מהאימפריה, קצת מקיסלבאיזור שנמצא בברי תעם האימרפיה, לאלפים הרמים, לאלפי היער ולגמדים. הם מסתננים, פוגעים, רוצחים וזוממים שאר מזימות. האלים האלה הגיעו לעולם דרך 2 שערים שבנו העיתיקםOLD ONES כדי לעבר מכוכב העולה הזה למקומות אחרים. העתיקים גם יצרו את גזע אנשי הלטאה בעולם המשחק של WARHAMMER. אז אלי הכאוס פרצו את השערים, הבריחו את הOLD ONES והתחילו להציק לשאר היצורים.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.10.2006
  עיר
  המבוך של זאנדור
  הודעות
  1,644
  שלום בחור,

  העלת נושא מלפני מספר שנים, וזה אסור לפי חוקי הפורום. אבקש להמנע מכך בעתיד.

  בנוסף, חלק מהדברים שאתה אומר אינם נכונים לפי הקאנון של WH, לפחות עד כמה שאני יודע.

  ולסיום, עצה מועילה לעתיד: כדאי לכתוב באופן ברור, לפי שורות ופסקאות, ולוודא שאין לך טעויות כתיב. אחרת, אתה פשוט מקשה על אנשים לקרוא את מה שכתבת, ורובם יחשבו שאין טעם בכלל להתייחס אליך. התייחס לכתב בכבוד, ואנשים יתיחסו להודעות שלך בכבוד.
  שתף ב-Google+

הרשמה