תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אז ככה לכולם עוד חודש וחצי בפסח יתקיים טורניר זוגות של SVR07 הראשון מסוגו בארץ וזה רשמי!!!
    פרטיים נוספים אני יוסיף מחר...
    מחר אני יעלה ארבעה שאלות בחידון היומי מכיוון שהיום מחוסר זמן לא הצלחתי לעלות בזמן מחר בין 3-5 ארבעה שאלות.
    כמו כן אם הקהילה שלנו תיכנס לחמשת הגדולים אני יוכל לקיים מפגש של הקהילה כל חודשיים מהטורניר בפסח שיכללו טורנירים הפתעות והמון פרסים בשביל שזה יקרה זה מצריך מכל אחד מאיתנו להשקיע קצת יותר.
    עוד שמונה ימים מסתיימת ההרשמה לתחרות החתימות אז כל מי שרוצה 40 שקלים שיעלה חתימות.
    מחר אני יעדכן יותר פרטיים כי אני חייב לזוז כרגע סלאמת...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    אז ככה לכולם עוד חודש וחצי בפסח יתקיים טורניר זוגות של SVR07 הראשון מסוגו בארץ וזה רשמי!!!
    פרטיים נוספים אני יוסיף מחר...
    מחר אני יעלה ארבעה שאלות בחידון היומי מכיוון שהיום מחוסר זמן לא הצלחתי לעלות בזמן מחר בין 3-5 ארבעה שאלות.
    כמו כן אם הקהילה שלנו תיכנס לחמשת הגדולים אני יוכל לקיים מפגש של הקהילה כל חודשיים מהטורניר בפסח שיכללו טורנירים הפתעות והמון פרסים בשביל שזה יקרה זה מצריך מכל אחד מאיתנו להשקיע קצת יותר.
    עוד שמונה ימים מסתיימת ההרשמה לתחרות החתימות אז כל מי שרוצה 40 שקלים שיעלה חתימות.
    מחר אני יעדכן יותר פרטיים כי אני חייב לזוז כרגע סלאמת...
    זה עוד המון זמן! אי אפשר היה לארגן את זה קרוב לפורים או משהו?
    נ.ב
    מה יהיו הפרסים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני צריך לקבל תקציב כדי לדעת מה יהיו הפרסים, ככל שתהיה יותר התענינות בטורניר ויותר אנשים יאשרו את בואם התקציב יהיה יותר גבוהה, אני מאמין שצריך טורניר מושקע ולא אלתור אבל אם האנשים בקהילה רוצים לעשות מפגש בפורים אין לי בעייה לארגן לנו שני מכשירי פלסטיין ומפצלים וכולנו נוכל להיפגש באולם של VGAMES ולערוך משחקים.
    מי שבעניין שיודיע לי אם יגיעו יותר מ10 אנשים אני מארגן מפגש!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    אני צריך לקבל תקציב כדי לדעת מה יהיו הפרסים, ככל שתהיה יותר התענינות בטורניר ויותר אנשים יאשרו את בואם התקציב יהיה יותר גבוהה, אני מאמין שצריך טורניר מושקע ולא אלתור אבל אם האנשים בקהילה רוצים לעשות מפגש בפורים אין לי בעייה לארגן לנו שני מכשירי פלסטיין ומפצלים וכולנו נוכל להיפגש באולם של VGAMES ולערוך משחקים.
    מי שבעניין שיודיע לי אם יגיעו יותר מ10 אנשים אני מארגן מפגש!!!
    איפה בדיוק נפגשים? איפה זה אולמי Vgames?
    חוץ מזה צריך תאריך מדוייק ושעה וכל זה.
    נגיד התחרות האחרונה התקיימה במגדלי עזריאלי, אז זה לא בדיוק קל בשבילי להגיע לשם לבדי כי אני גר בראשון לציון ואני צריך לארגן הסעה וכל זה, זה לא כאילו אני יכול לבוא לשם למפגשים בכיף של החיים שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אם אתה רוצה אני יוכל לאסוף אותך על הדרך אבל צריך עוד 6 משתתפים

שתף ב-Google+

הרשמה