תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מכיוון שזה פורום מכובד (לפחות אני חושב ככה), אז צריך ואפילו חובה לשים בנעוץ ולנעול מראש את חוקי הפורום! בכל פורום יש אחד כזה, אפילו בפורומים הכי לא נחשבים.
    הנה מה שאני חושב שצריך להיות בחוקי הפורום:
    1. בלי לקלל, אפילו לא בצחוק. מי שעובר על החוק הזה צריך לקבל השעיה ליום.
    2. לא להקפיץ דיונים עתיקים משמע מדף 2 ומטה כולל. מותר יהיה להגיב רק בדף הראשון כי אלה הנושאים הכי אטרקטיביים ואם מקפיצים דיונים ישנים זה מעצבן. מותר לקרוא בהם אבל לא להגיב בהם.
    3. אין לכתוב הודעות ספאם כמו למה עושים משחקים לא אמיתיים. (גוקו הגאון).
    4. אין לפרסם אתרים חיצוניים אלא אם כן זה קשור לנושא הדיון. לדוגמה: בפינת המסחר, מותר יהיה לפרסם כתובת של אתר המשווק מוצרים הקשורים ל-WWE או במולטימדיה לתת כתובת של אתר שאפשר לצפות בו בסרטונים, אבל אין לשים לפרסם אתרים חיצוניים ללא סיבה.
    5. בלי תכני פורנו, מין וכל הדברים האלה.
    6. אין לפרסם שאלות כמו עזרה בקשר ל-SVR 2007, בשביל זה פתחו את הדיון על המשחק.
    לדעתי אלה הם חוקי היסוד שצריך לעקוב אחריהם בכל פורום מלבד החוק השישי כי הוא יחודי לפורום שלנו. מי שמסכים איתי מוזמן להביע את דעתו. אני מקווה שהמנהל Y2pach יתלה את זה בנעוץ כמה שיותר מוקדם, ינעל את הנושא, ישים את חוקי היסוד האלה ויוסיף חוקים שבעיניו צריכים להיות בפורום.
    זה נושא חשוב אז אנא לא להתעלם ממנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מקובל עליי אני נועץ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    מקובל עליי אני נועץ
    אני מציע שיהיה אסור להגיב בחוקי הפורום.
    שיתנו לך הצעות ואתה תוסיף אותן. לא אמורים להביע דעה בדיון כזה, אז בינתיים תנעל אותו ואם מישהו יפנה אליך עם חוק שאתה חושב שחשוב ךהכניס אז תערוך מחדש את ההודעה.
    נ.ב
    למה לא כללת בחוקי הפורום שאסור יהיה להקפיץ דיונים עתיקים?
    שתף ב-Google+

הרשמה