תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    קרה לי משו מוזר שממש מפחיד אותי... אני באמצע ליצור הרפתקה וניגמרו לי כל הרעיונות... אין לי מושג איך אני ממשיך תוכלו לעזור לי... בבקשה! :sad3:

מדובר במבוך קטן וזניח יחסית להרפתקה עצמה המבוך הוא בעצם מרתפים של מקדש שניקבר מתחת לאדמה (הקומה הראשונה כמעט ולא קיימת) שלאחר שהוא נהרס (לא משנה איך) הוא קולל ע"י אחרון הכוהנים של המקדש כדי למנוע בזיזה של המקום אך זה הצליח רק באופן חלקי וחלקים נכבדים ממה שנשאר מהמקדש ניבזזו (ע"י חבורות של הרפתקנים תאבי בצע)

החבורה רק רוצה לחצות את המבוך ולא לחקור אותו (הם יכולים אבל זה לא המטרה הראשית) מה שאני צריך זה רעיונות (בלי מכניקה) לחדרים מעניינים שיהיו במבוך זה יכל להיות כל דבר כל עוד יש לזה סיבה הגיונית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל באיזו שיטה אתה מריץ ושל איזה אל היה המקדש.
    בנוסף תמיד כיף לשים חדרים של כוהנים שלקחו את הדת שלהם לקיצוניות ואז אפשר לשים כל מיני מכשירים לעינוי חוצנים מרושעים או שתמיד אפשר להפציץ בכמה מקומות מחבוא עם כלי קודש.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    השיטה היא מו"ד3 זה לא ממש עקרוני כי אני לא רוצה מכניקה רק רעיונות
    האל גם הוא לא ממש עקרוני חוץ מהעובדה שהוא נוטה לטוב (ואני לא אתחיל לפרט את האלים בעולם שלי זה יקח שנים...)
    וחוצנים וכלי קדש לא הכי מתאימים כי זה נועד לדמויות די מתחילות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    תודה על התשובה המהירה, חוץ מזה השיטה כן חשובה כי אם לדוגמא הייתה מריץ wod אז היו הצעות שונות לגמרי.
    טוב בקשר לחוצנים המרושעים, לא התכוונתי שהם ילחמו בהם אלה רק מקום עם מכשירים מוזרים ואולי חוצן אחד מעונה לנצח בהריסות. בנוסף תמיד כיף לשים איזה זקן מגמגם ששרד ע"י אכילת אזוב וכדומה .
    תמיד אפשר גם להביא אנשים מבחוץ שהתיישבו במקום, לדוגמא חבורה של דמויי אנוש פראיים פושטים על כפרים באזור ביום ובלילה מסתתרים במקדש.

צריך לשאול גם למה המקדש נהרס? אולי כוהנים של אל אחר תקפו אותו בעזרת שליחת יסודני אדמה שיקברו אותו והם עדיין שורצים במקום. אולי המקדש נהרס בגלל שהאל ראה שכוהניו במקדש זה בגדו בו ורוחותיהם ממשיכים לרדוף את המקום (אפשר לשים את זה גם אם אתה לא מסכים עם האפשרות הזאת) עד שהם יכפרו על מעשיהם לאל.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    רוחות,שדים, חוצנים שונים וכל הבא ליד

הדרגה לא משנה, בחמש דקות אפשר להוריד ד"א של מפלצת, כל הקטע הוא הרעיון והמגניבות שבו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אם הכוונה היא רק לחצות אותו, לפי דעתי כדאי לשים מלכודות. הרבה מלכודת.
    אתה יודע איזה יש, זה יכול להיות מגניב.
    (רעיון אחד שיש לי הוא שהקבוצה נכנסת לחדר עם ראש ענקי של באנשי.
    אם הם דורכים על לבנה מסוימת, המלכודת מופעלת. הם ישמעו צרחה של באנשי, אך
    בעקבות הזמן והשימוש החוזר של המלכודת על אויבים רבים וחוזרים, הצרחה לא הורגת,
    אלא מוריד כמה נקודות חוסן)
    שתף ב-Google+

אוצרות מדומים שמקללים את מי שנוגע בהם
    כוהנים מושחתים שנכלאו כאל מתים (גועלים ?) והדמויות משחררות בטעות,
    בן לגזע כול שהוא שהיה נחשב לאויבו של האל (תבחר גזע שיש שחקן שבחר בו) מפעיל מלכודת
    משנה את היתנהגותו(מתנהג כמו ילד בן 5, לא יכול לתקשר, לא נלחם יותר) עד שיצא מן המבוך, ויספוג שלוש שעות של אור שמש

האסטור(סתם המצעות על הרגע)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    הרעיון של הבאנשי נחמד למדי...
    על אל-מתים למניהם ומלקודות כבר חשבתי זה בסיסי אבל אני רוצה שזה לא סתם יהיה עוד מלקודת או עוד גועל ואולי לא הדגשתי את זה מספיק טוב אבל הייתי רוצה שכל דבר שנמצא שם יהיה לו סיבה הגיונית למה הוא נימצא שם
    חוץ מזה תודה יש פה רעיונות יפים תנו לי עוד!!!...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    קבוצת כוהנים ששרדו וכיום אלם נטש אותם אך מעט מכוחותיהם עדיין נשארו והם משוגעים לחלוטין

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    באמת שהיה נחמד אם היית מספק עוד פרטים על המקום ולמשל על האל של המקדש, זה יכול לעזור.
    אם השחקנים הם חדשים למשחק יכול להיות שתרצה להציב בפניהם אתגרים שלא מסכנים יותר מידי את הדמויות שלהם, אך עדיין מאתגרים, וכמובן, כיף לשחק אותם!

אני אוהב את הרעיון של חדר מסתובב או חדר מכושף שכיוון כוח המשיכה בו משתנה כל כמה זמן.
    ככה השחקנים לומדים להתמודד עם סביבות מעניינות ולפתור בעיות.

בקשר לסיבה, לא תמיד צריך למצוא סיבה טובה!
    לא תמיד השחקנים שואלים "למה זה פה?"
    ואם זה כל כך משנה לך, 'תסבן' איזה משהו, העיקר הוא המשחק לא?

YOYO, סליחה שהשתמשתי לך בחשבון, לא יקרה שוב.
    Imulatos

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    לא מדובר בשחקנים מתחילים אלא בדמויות יחסית חדשות ככה שלסבן משו עלול לא להתקבל בצורה טובה... וחוץ מזה כדי שהמבוך יצא כמו שצריך ויהיה מעניין הוא צריך להיות הגיוני (כלומר מוסבר בדרך כלשהיא) וצריך תמיד לזכור שזה עולם "חי" גם עם הוא דימיוני וזה אומר שחדרים משפעים אחד על השני והמבוך כולו מושפע מהחדרים שיוצרים אותו
    בסך הכל כל המשחק הוא סיפור גם המבוכים והקרבות אז לדעתי כדי שזה יצא טוב זה צריך להיות מוסבר היטב ולא מסובן (זה לא שאני נגד אילתור אני חושב שאילתור צריך להיות בפרטים היותר קטנים ולא בסיפור העיקרי אלא אם מרצים מראש הרפתקה כזאת...)
    ובקשר לפרטים זה הקטע אין יותר ממה שכבר כתבתי אני צריך רעיונות ואין לי... ובאמת שהאל לא חשוב אני אפילו לא החלטתי איזה אל זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אף אחד לא יכול לתת רעיונות שאתה לאבוחר כיוון למקדשאנחנו רק יכולים להציע דברים שאולי יהיו קשורים איכשהו, אז בבקשה תסביר מה הרקע שבחרת: איך המקדש נהרס, האם קבוצה של דמויי אנוש התיישבה בו וכו' ואז יהיה אפשר ללכת לכיוון שאתה רוצה ולא סתם לזרוק דברים באויר.

בנוסף האם המקדש בתוך עיר? אם לא אז מה הסיבה שבנו אותו דווקא במיקום הזה. אולי בנו אותו מעל בשביל להגן על משהו או להגן על העולם מפני משהו.

נ.ב. מקווה שאני עוזר מצטער אם אני קצת מנג'ס
    שתף ב-Google+

הרשמה