תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 52
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    מלך הג'ונגל מתעורר במשחק המלא לפי הקלאסיקה המצויירת של וולט דיסני

לפרטי ההורדה המלאים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    גם נחמד לחזור לעברר ולשחק בהם (ועוד מלאים, ופועלים חלק על Windows XP. אין לי מושג איך אודי מוצא את זה, אבל זה טוב), וגם יש לי משחקים איכותיים להתקין על המחשב של אחיינית שלי.
    כל הכבוד לכל העוסקים בדבר!
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מישהו יודע באיזה שלב סימבה הופך לבוגר? ואם למישהו יש טיפ איך לעבור את השלב אחרי מנוסת עדר הבאפלו אני אודה לו. כל הזמן נופלים עלי סלעים והורגים אותי וזה מעצבן.
    אני כבר רוצה להיות גדול.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אאאאההה נוסטלגיה... כל מי שלמד בגבריאלי יודע על מה אני מדבר. זה ו"מה עם המים" O_ם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אחלה משחק, גירסה לא משהו...
    זה אמולטור לגירסאת הSEGA, יש את הגירסה למחשב שהיא יותר טובה לדעתי (הסאונד יותר טוב וכאלה... האמת שיחקתי בזה רק עשר שניות בערך אז אני לא יודע מה זה "וכאלה", אבל יש וכאלה), אפשר להוריד אותה מthe-underdogs או מ"מסע אל העבר", וכמובן - להריץ עם dos box.

רק שאני לא מבין מה ההתלהבות ממשחק נוסטלגי... ז"א, אולי תעשו "פינת הנוסטלגיה" או משהו (ותנו לינקים למשחקים המקוריים, לא לאמולטורים), אבל סתם להגיד "משחק PC מלא להורדה בחינם!" וזה בסך הכל משחק נוסטלגי שגם ככה רוב האנשים כבר מכירים (אחרי הכל, גיימרים...), לדעתי זה קצת עלוב... אם תקראו לזה "פינת הנוסטלגיה" זה יהיה נחמד, כי אנשים יצפו למשחקים שהם מכירים, או למשחקים שהם פספסו בדרך.
    פשוט צריך לדעתי לעשות את ההפרדה בין FREEWARE לABANDONWARE. משחקים חינמיים זה משהו אחד (נניח משחקים סטייל gunbound, או דוגמה יותר קיצונית FEAR שיצא פתאום בחינם), משחקים נוסטלגיים לדעתי זאת קטגוריה אחרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    משהו יודע איך עוברים את השלב השני ?? אני מגיעה לקופים והם לא זורקים אותי לג'ירפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי נושי200
    משהו יודע איך עוברים את השלב השני ?? אני מגיעה לקופים והם לא זורקים אותי לג'ירפה

כששואגים על הקופים הם משנים כיוון. צריך לסדר אותם כך שיעבירו אותך במסלול הנכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני הגעתי לשלב שנקרא: הקונה מטטה, בג'ונגל... חשבתי שאני כבר יגדל, אבל לא...

אחרי שעתיים שבערך שיחקתי (כי הייתה לי בעיה עם השמירה והטעינה של המשחק- זה כל פעם נתקע לי...) קפץ עליי בשלב הזה עכביש (הם מגעילים אותי עד כדי כך) , נבהלתי, קפצתי, ויצאתי מהמשחק...

" , אני כבר לא אוהב את המשחק הזה...:sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    משחק גדול! ענק!
    הוא קל להבנה, זורם, סאונד טוב עם מנגינות מהסרט המקורי, קל לשליטה.
    הרגע סיימתי אותו בפעם השנייה. כשאתה בוגר אז אם אתה לוחץ על רווח יש מכה, אם אתה לוחץ רווח ואז שיםט בהבדל מזערי הוא עושה מכה הפולה ואם לוחצים על שיפט, רווח ימינה ושמאלה בהפרשים מזעריים (כי אם לוצים ביחד זה לא עובד) אז הוא עושה מן הטלת ג'ודו כזו שהורגת צבועים ונמרים תוך פעם אחת. יש גם כזה שאפשר לקפוץ על האויבים כשאתה גדול וברגע שאתה נוגע בהם אתה מתחיל ללחוץ רווח בטירוף וזה שורט אותם עד שהם מתים. השירטה היא טקטיקה מנצחת כדי להביס את סקאר. ח"ח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    מישהו יודע איך עוברים את השלב השני????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    היי
    עלייך להגיע לשלב השביעי שם תמצא את סימבה בוגר,ונלחם נגד נמרים ולא נגד צבועים עלובים
    מקווה שעזרתי ביי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    יפה!! חבל על הזמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2007
    מישהו יודע איך עוברים בשלב 8 את הקטע שיוצאת לבה מכמה מקומות ונופלות אבנים מלמעלה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2007
    סיימתי את המשחק ביומיים זה קל עם אתם צריכים עזרה תגידו לי בקשר לשלב 8 אתה צריך לברוח כל הזמן מהאש שיוצא והאבנים שנופלים את שהחורים יסתמו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2007
    איך עוברים בשלב שבע את ההתחלה?כאילו,אתה הורג את הנמר,אח"כ עולה על הסלע ומשם ליותר למעלה,ואז אי אפשר להמשיך,כי אתה נופל.
    אנחנו הגאונים צנועים!!!
    (בגלל זה אנחנו בהקבצה ב')

god created a few perfect people,the rest are right handed
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2007
    איך עוברים בשלב שבע את ההתחלה?כאילו,אתה הורג את הנמר,אח"כ עולה על הסלע ומשם ליותר למעלה,ואז אי אפשר להמשיך,כי אתה נופל.
    אנחנו הגאונים צנועים!!!
    (בגלל זה אנחנו בהקבצה ב')

god created a few perfect people,the rest are right handed
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2007
    אתה צריך לתת לזה מכות ואז זה נפתח אני משחק ב-גי טי א 5!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2007
    נתקעתי בשלב השני עם הקופים הצלחתי לעבור את הראשונים אבל השניים עם יש עץ עם קופים ויש עוד עץ בצד השני שבין שני העצים מפריד מין דברים עגולים כלאה שצריכים לקפוץ עליהם אני לא מבינה איך אני מצליחה לעבור את זה

תעזרוו לי
    תודה לעזורים ;]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    ORTAL גם אני נתקעתי שם!
    Game: WarRock
    Nick: Yakir777
    Lvl: 48
    Ratio: 1.79
    Clan: Mii
    שתף ב-Google+

בשלב2 עברתי את הקופים הראשונים ואחרי שהקוף בעץ הראשון זורק אותי רחוק מאוד אז שאני נוחת אני לא יודע איך לקפוץ לראש של הג'ירפה
    בבקשה תעזרו לי דחווווווווווווףףף-תודה למי שיעזור:-)
    שתף ב-Google+

הרשמה