תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הורדתי אותו עכשיו. ידעתי שהוא טוב, אבל לא זכרתי עד כמה עד ששוב ניסיתי. שיחקתי בו בעבר באמולטור, וזה פשוט לא אותו דבר.

הגרפיקה הדו ממדית שלו מצליחה להפתיע אותי לטובה, גם כיום, וזה לא בא על חשבון הגיימפליי בשום צורה. פשוט מעולה.

חובה להורדה, לאלו שמתלבטים, מבחינתי הוא הרכישה הכי טובה שעשיתי עד כה ב-VC, ביחד עם מריו 64, וסופר מריו וורלד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    באמת משחק אדיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחח איך ידעתי שאתה זה שהגבת לי? רק אתה ואני יכולים לחרוש כאן בשעות האלה...

אכן אדיר, וקראתי שהחלק השני אפילו עוד יותר אדיר!

נדב, שיחקת בשלושתם? איזה הכי טוב, לדעתך? מה דעתך על כל אחד מהם?

אני אוריד גם את דונקי קונג 64. הוא לא היה מקורי, עם אותה נוסחה של באנג'ו קאזוי ומריו 64, אבל עדיין היה מעולה, טונה של דברים לעשות בו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    DCK = Donkey Kong? and whats Donkey Kong 64? Is it the Jr ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, DONKEY KONG COUNTRY.

ויצא משחק לנינטנדו 64 בשם DKC64.

אדיר! הגעתי עכשיו לסייב-פוינט, ובקושי הצלחתי להניח לשלט, אבל אני חייב. מחר עבודה.
    שתף ב-Google+

מישהו מכם יודע אם יצא כותר לסדרת הטלויזיה של נינטנדו קפטן-אן?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא זוכר מה השני ומה השלישי (אם אני זוכר נכון השני היה דידי קונג והשלישי היה דיקסי קונג).
    שחקתי בשלושתם (אבל רק בראשון באמת התעמקתי) ובסדרה זאת הם באמת הולכים לפי הסדר.
    כלומר, הראשון הכי טוב, השני קצת פחות טוב והשלישי קצת פחות טוב מהשני.
    אם אתה מוגבל בכמויות משחקי VC שאתה יכול לקנות הייתי ממליץ לך להשאר רק עם הראשון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    דווקא זכור לי שהשני יותר טוב מהראשון, והשלישי הכי פחות טוב (אבל עדיין טוב)
    קצת מצחיק שאת הגיבור של הסדרה משחקים רק במשחק הראשון (ובDK64), את Diddy משחקים יותר ממנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה בדיוק מה שהפריע לי בהמשכים. אני אוהב את דונקי קונג ולא הבנתי למה דחפו את הדמויות הלא מעניינות האלה לשם. אפילו את המשחק מרוץ של RARE הפכו ל-DIDI KONG RACING במקום DONKEY KONG RACING.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    מישהו מכם יודע אם יצא כותר לסדרת הטלויזיה של נינטנדו קפטן-אן?
    זו לא הסידרה הישנה ההיא שבה הציגו את סיימון בלמונט כמטרוסקסואל הראשון בעידן הטלוויזיה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כל הרעיון של הסדרה זה שילוב של כל הדמויות נינטנדו יחדיו, נראה לי שקוראים למשחק הזה SUPER SMASH BROS
    אולי צריך באמת להכניס את הילד ההוא בתור דמות במשחק (היי, אם שמו את סנייק אז אפשר להכניס כל אחד. יש לי הרגשה מוזרה שיהיה שם סוניק וקלייד מFF).
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo
    כל הרעיון של הסדרה זה שילוב של כל הדמויות נינטנדו יחדיו, נראה לי שקוראים למשחק הזה SUPER SMASH BROS
    אולי צריך באמת להכניס את הילד ההוא בתור דמות במשחק (היי, אם שמו את סנייק אז אפשר להכניס כל אחד. יש לי הרגשה מוזרה שיהיה שם סוניק וקלייד מFF).
    מה עם נציגות של כרונו טריגר?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    מה עם נציגות של כרונו טריגר?
    מעולם לא שחקתי בכרונו טריגר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, לא התעמקת באחרים כמו בראשון, אז איך אתה יודע שהראשון הכי טוב? דווקא קראתי דעות שאומרות שדווקא השני הכי טוב.

ונראה לך שקניתי את גאנסטרס הירוז ולא אקנה את DCK2 ו-3? חחחח. אני זוכר כשהייתי בעליה של המגה דרייב, קינאתי בבעלי ה-SNES שהייתה להם את הסדרה הזו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    נדב, לא התעמקת באחרים כמו בראשון, אז איך אתה יודע שהראשון הכי טוב? דווקא קראתי דעות שאומרות שדווקא השני הכי טוב.
    נכתב במקור על ידי רונן

ונראה לך שקניתי את גאנסטרס הירוז ולא אקנה את DCK2 ו-3? חחחח. אני זוכר כשהייתי בעליה של המגה דרייב, קינאתי בבעלי ה-SNES שהייתה להם את הסדרה הזו.
    באמת לא התעמקתי בשני, אבל הסיבה היא שפשוט לא נהנתי כמו בראשון אז בשלב מסויים פשוט הפסקתי לשחק בו. אולי הוא משתפר בהמשך, באמת אין לי מושג.
    בשלישי שחקתי באמולטור אבל לשחק משחקי קונסולה על אמולטור זה נוראי ולא כייפי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שאלה - מה הרעיון של להחליף דמויות במשחק הראשון? לא נראה שלכל אחד מהם יש יכולות שונות (דונקי ודידי). והאם דונקי לא יכול לזרוק את דידי כדי להגיע למקומות גבוהים יותר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    שאלה - מה הרעיון של להחליף דמויות במשחק הראשון? לא נראה שלכל אחד מהם יש יכולות שונות (דונקי ודידי). והאם דונקי לא יכול לזרוק את דידי כדי להגיע למקומות גבוהים יותר?
    לא זכור לי אם יש הבדל רציני בראשון, אבל בהמשכים יש הבדל בין הדמויות ואפשר לזרוק אחד את השני.
    ... מעניין מתי באמת יגיע גל משחקי ההמשך לVC (זלדה2, סוניק2, מריו2... ועוד, וכמובן DKC2)

אגב, קצת מצחיק לראות את הלוגו של Rare כשמשחקים בזה על הWii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למי יש את הזכויות ל-BLAST CORPS?
    אחד המשחקים שהכי אהבתי בתקופת הN64.
    אני מקווה שהזכויות של RARE, לראות המשך על ה-360 עם פיסיקה כמו שצריך וגרפיקה מטורפת יכול להיות אדיר! ביחוד עם המערכת של האצ'יבמנטס, המשחק הזה פשוט בנוי פיקס בשבילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שמתי לב להבדל מקודם. יש אויבים גדולים שרק נחיתה של דונקי עליהם יכולה להפיל אותם. עם דידי זה לא עובד. הבדל די זניח. יש עוד הבדל שאני לא זוכר. לכן DCK2 נחשב טוב יותר, בין יתר הגורמים.

גם אני מצפה לגל ההמשכים. מתאים לי איזה סוניק 2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, הזכויות שייכות לרר, אבל כמה חבל שהיא לא מה שהייתה

את בלאסט קורפס לא ממש אהבתי. שאר המשחקים שלה לקונסולה היו מעולים באמת. לדעתי, מגולדן איי 007 היא הצטיינה באמת. למרות זאת, חרשתי על בלאסט קורפס, ואפילו הצלחתי להשיג מדליות פלטינה(!) בכל השלבים, ומי ששיחק, יודע שזו משימה כמעט בלתי אפשרית. חחח גיימר חלוד שכמוני, אה?
    שתף ב-Google+

הרשמה