תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    תאריך היציאה המתוכנן הוא עוד חודש ו-4 ימים,
    למישהו יש מושג איפה אפשר להזמין מראש בארץ PS3?

ואני אשמח אם כל הפאנבויס של מיקרוסופט יחסכו ממני את דעתם על הנושא (וגם על זה לא צריך להגיב)

תודה,

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי sagioto
    תאריך היציאה המתוכנן הוא עוד חודש ו-4 ימים,
    למישהו יש מושג איפה אפשר להזמין מראש בארץ PS3?

ואני אשמח אם כל הפאנבויס של מיקרוסופט יחסכו ממני את דעתם על הנושא (וגם על זה לא צריך להגיב)

תודה,
    קשה לי להאמין שתהיה בעיית זמינות בארץ, אבל בכל מקרה הייתי ממליץ לך לנסות את הרשתות הגדולות שעובדות עם ישפאר: אופיס דיפו, טויז אר אס וכו' - או לחלופין לפנות לחנויות המתמחות בגיימנג (מדיה גיים, מושי וכו') ולשאול שם אם יש איזו רשימת הזמנה שאפשר להכנס אליה.

בהצלחה, ואשמח אם תעדכן גם אותנו בתשובות שתקבל אם אכן תפנה אל החנויות!

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בנתיים שאלתי בבאג ואמרו לי שהם לא מצפים לקבל אותה, אבל אולי זה פשוט מנהל משמרת שלא יודע מהחיים שלו, לא יודע, משום מה אני קצת מודאג מההשקה הזאת, יש לי תחושה שיהיה מספר מגוכך של מכשירים באירופה.

עדכון- זה מה שראיתי עכשיו בAMAZON.CO.UK
    חודש לפני ההשקה הייתם מצפים שהם כבר יקחו PREORDERS אבל אחרי שהם שלחו כבר הודעה למשתמשים שבקרוב הם יקבלו הזמנות זה מה שכתוב בעמוד: We are currently unable to offer this item. It may be out of stock at the manufacturer. If you would like to purchase this item, we recommend that you occasionally check this page to see if it has become available.
    מחזק את הדאגה שלי ממקודם.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי sagioto
    בנתיים שאלתי בבאג ואמרו לי שהם לא מצפים לקבל אותה, אבל אולי זה פשוט מנהל משמרת שלא יודע מהחיים שלו, לא יודע, משום מה אני קצת מודאג מההשקה הזאת, יש לי תחושה שיהיה מספר מגוכך של מכשירים באירופה.

עדכון- זה מה שראיתי עכשיו בAMAZON.CO.UK
    חודש לפני ההשקה הייתם מצפים שהם כבר יקחו PREORDERS אבל אחרי שהם שלחו כבר הודעה למשתמשים שבקרוב הם יקבלו הזמנות זה מה שכתוב בעמוד: We are currently unable to offer this item. It may be out of stock at the manufacturer. If you would like to purchase this item, we recommend that you occasionally check this page to see if it has become available.
    מחזק את הדאגה שלי ממקודם.
    העניין הוא שאנחנו בישראל, לא באירופה. זאתומרת, תאורטית אנחנו חלק מאירופה, אבל אני לא חושב שצריך לחשוש מהזמנות מוקדמות ותורים מטורפים בהשקה המקומית של ישראל - בארץ שלנו אין תרבות צרכנית שמאפשרת דברים כאלה.

הבעיה יכולה להיות אי-אספקה לישפאר עצמה, שתוביל לחוסר, אבל אני מניח שגם זה לא יקרה ושיש מספר קונסולות "שמור" לישראל בסטוקים המיועדים לאירופה.

הבעיה היא שחנויות בארץ בדרך כלל לא יודעות חודש+ מראש מוצרים חדשים. זה עצוב, אבל נכון, ואני מניח שבגלל זה בבאג לא עזרו לך יותר מדי. התקווה שלך צריכה להיות שאולי תיפול על מנהל משמרת נחמד שינסה לברר בשבילך לעומק את העניין, או משהו כזה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אפילו בארה"ב אין בעיות זמינות, למה שבארץ יהיו?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    העניין הוא שאנחנו בישראל, לא באירופה. זאתומרת, תאורטית אנחנו חלק מאירופה, אבל אני לא חושב שצריך לחשוש מהזמנות מוקדמות ותורים מטורפים בהשקה המקומית של ישראל - בארץ שלנו אין תרבות צרכנית שמאפשרת דברים כאלה.

הבעיה יכולה להיות אי-אספקה לישפאר עצמה, שתוביל לחוסר, אבל אני מניח שגם זה לא יקרה ושיש מספר קונסולות "שמור" לישראל בסטוקים המיועדים לאירופה.

הבעיה היא שחנויות בארץ בדרך כלל לא יודעות חודש+ מראש מוצרים חדשים. זה עצוב, אבל נכון, ואני מניח שבגלל זה בבאג לא עזרו לך יותר מדי. התקווה שלך צריכה להיות שאולי תיפול על מנהל משמרת נחמד שינסה לברר בשבילך לעומק את העניין, או משהו כזה.
    כן, אני בהחלט לא חושש שיזמינו את כל הקונסולות לפני שאני יוכל לקנות אלא יותר מהקטע שלא יגיעו כלל לישראל. אני אנסה השבוע להתקשר לישפאר לראות עם מי אפשר לדבר שם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ושכחתי להוסיף "ביחוד שכל קונסולה עולה מחיר מצחיק של 4500 שקל".

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    עדכון:
    בררתי היום בארקדיה, מושי ומגהסון סנטר, בשלושתם הPS3 יהיה בסוף מרץ, אין הזמנות מקדימות אבל אני בספק גדול אם יש צורך.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    לפי ישפאר יגיעובהתחלה לארץ כ 5000 יחידות שכולם הוזמנו מראש , עכיו אני לא יודע אם הכוונה שהם נמכרו לחנויות או שיש אנשים שהזמינו אותם מחנויות . בכל מקרה נראה לי שבכל זאת יהיה איזושהי תקלה
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי The Boss
    לפי ישפאר יגיעובהתחלה לארץ כ 5000 יחידות שכולם הוזמנו מראש , עכיו אני לא יודע אם הכוונה שהם נמכרו לחנויות או שיש אנשים שהזמינו אותם מחנויות . בכל מקרה נראה לי שבכל זאת יהיה איזושהי תקלה
    הכוונה הייתה הזמנות של חנויות.
    למצא PS3 לא תהיה בעיה בארץ, 5000 חתיכות שהמכשיר עולה 4500 לחתיכה, אין לו עדין משחקים טובים וכמובן איך יסתדר הצרכן הישראלי כשאין לו עדין צ'יפ?
    אני בספק אם ההספקה הזאת של ה-5000 חתיכות תגמר ב-2007.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    בקשר להזמנה מוקדמת אפשר לעשות הזמנה כבר עכשיו במדיה גיים באתר של החנות , לא ביררתי בחנות עצמה אבל אפשר להזמין באתר
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    שלחתי להם מייל אם אני מזמין דרכם הם מתחייבים לספק בתאריך ההשקה האירופאי ומה בדיוק המחיר והם לא ענו זה הי לפני איזה שבועיים..

הרשמה