תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    mu israel זה משחק מאוד טוב ויש שם גרפיקה טובה מאוד, אבל בוא אני יתחיל לספר לכם על המישחק עצמו: המשחק בנוי מדמויות שאת/ה צריך ליבחור ולהתחיל לשחק בהן. כאשר אתה ניכנס לעיר הראשונה(לורנסיה/נוריה) אז אתה מתיחל לטייל, ואתה יכול לצאת מהעיר ולהתחיל להילחם במיפלצות ולעלות רמות. כאשר את/ה מגיע/ה לרמה 350 אז אפשר לעשות ריסט וזה הופך אותך שוב לרמה 1 אבל כול הדברים שלך נישמרים(נקודות, חפצים, נשקים, ועוד...) וכך אתה יכול לעשות הרבה ריסטים ולהפוך להיות חזק במישחק. המישחק הזה הוא מישחק מאוד טוב וממכר וגם לא משעמם(אני כבר משחק בוא 3 שנים ועדיין לא הישתעממתי!). בקיצור אני מאוד אבל מאוד ממליץ על המישחק הזה!

הינה האתר של המישחק שם תוכלו להוריד את המישחק ולעשות שם מישתמש:http://mu.ngserv.net/

ותיזכרו זה מישחק מאוד אבל מאוד טוב!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    ס-פ-א-מ-ר!!! דיי לכתוב הודעות רק בשביל ההודעה עצמה י'נוב! בבצפר אני יסביר לך מה באמת עושים בפורום!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.05.2007
    זה לא מוריד לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!1

זה לא מוריד לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    תנעלו את הדיון סתם ספאם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    spammer magil :[
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    טוב קודם כל האתר שלהם זה
    http://www.muonline.co.il
    ותאמין לי אחרי שאתה עושה פול סטס כמו שיש לי בסרבר הזה אין לך עוד מה לעשות
    אבל המישחק עצמו ממש ממכר וטוב
    brainwash ! blackeye
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    אושר צודק... אבל לוקח מלא זממן לעשות פול סטט... אם אתה אמגי יותר מהר קיבלתי באן מ5 דמויות...בגלל שחבר שלי השתמש בהאקים ואין לי כוח לחזור זה משעמם ..
    שתף ב-Google+

הרשמה