תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    אני בשלב עם איזה ענק ויש לו חיים בתחתית המסך.
    אני יודע איך לעלות עליו אבל אני צריך עזרה במה לעשות כשאני עליו כי הוא תמיד תופס אותי ואז זורק אותי.
    פליזזזזזזזזז תעזרו מהר.
    אהה וזה לPS2.
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    תגידו אף אחד לא יודע מה לעשות בקטע הזה או שאף אחד לא שיחק במשחק הזה?????????

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    מה זה האתר הזה?????????????????????????

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    תסתכל שם שוב. פירוש המילה Walkthrough הוא פיתרון. את השאר נראה לי שאתה יכול להבין לבד.
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    טוב תודה אבל גיליתי לבד מה צריך לעשות

הצטרף בתאריך
    23.08.2008
    אני סיימתי את המישחק(בלי להשוויץ ) אני יכול לעזור לך. אתה עולה על המירפסת. בירפסת אחת אתה קופץ לקתף שלו,וכשתיהיה באויר אחרי הקפיצה,הסכים תיהיה זוהרת,ותיצתרך לילחוץ על התקפה-איפה שתוקפים. אחר כך כחה שהוא יתפוס אותה,ואז הנסיך ירים את היד שלו ואז עוד פעם תיצתרך לילחוץ על התקפה. הנסיך יעוף למעלה,ואז הוא יתלה על הפנים של הענק ועוד פעם תיצתרך לילחוץ על מקש ההתקפה.<_< יש עוד מירפסת שמימנה אתה קופץ,הנסיך מגיעה לקתף של הענק,ובידיוק אז הסכין תיזהר ותיצתרך לילחוץ על מקש ההתקפה.אחר כך אתה עובר לכתף השנייה,ואז הענק ישלח אלייך את היד שלו,כשהיא כימעת תיגע בך,הסכין תיזהר,ותיצתרך לילחוץ על מקש ההתקפה. ואז הנסיך יעלה על הראש של הענק,ואז הוא ירים את היד שלו,ועוד פעם הסכין תיזהר,ותיצתרך לילחוץ על מקש ההתקפה. תיצתרך להצליח בשניי הקטעים של שניי המירפסות,ואז הוא לא איראה אותך. כשהענק יהיה עיוור לגמריי,תיצתרך כל הזמן לתת לו מכות ברגליים. תיזהר,הענק הזה משוגע והוא כל הזמן נותן מכות עם החרב ובעיתות עם הרגליים לכל מקום. (טיפ:תמיד תיהיה מאחוריו)כשתוריד לו את כל החיים,הוא ירים רגל אחת,ואז תיצתרך לתת לו מכה מכה ברגל השנייה.ואז יתחיל אוטמטית חיסול מהיר.כל פעם שהסכין תיזהר,תיצתרך לילחוץ על מקש ההתקפה.כשתנצח אותו יהיה סירטון נחמד,ואז ישאלו אותך אם אתה רוצה לישמור. בהצלחה גבר

הרשמה