תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אני משחק בדמות WARRIOR שכידוע אמורה לשלוט בכל סוגי הנשקים חוץ מבWANDS.
    אני יודע גם שיש נשקים שמתאימים לLEVEL מסוים נגיד מעל 20 או 30 וכו' אבל יש נשקים מסויימים שהגעתי לLEVEL שלהם ולמדתי להשתמש בהם מהWEAPONS TRAINER כמו TWO HANDED MACE למשל ויש MACE שאני יכול להשתמש בו ויש MACE שהTWO HAND שלו עדיין באדום ואני לא יכול להשתמש בו, למה זה קורה? ואיך אני יכול ללמוד להשתמש בו?

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    כנראה למדת רק one handed mace ולא Two Handed Mace אם ה Weapon Master שבעיר אתה בו נמצא לא מלמד Two Handed Mace אז יש לך את האפשרות לשאול אותו איפה לומדים ובאיזה עיר, תלך לשם, תלמד ואז תגיד אם עזרתי , אז אני מקווה שעזרתי.... תהנה

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    יש weapone trainers בכמה וכמה ערים כל אחד מלמד אותך משהו אחר..
    אם אתה אליינס אז הטרינר בstromwind ילמד אותך חרבות והטרינר בIronfrog ילמד אותך רובה קשת וmace

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אז זהו שלמדתי את TWO HANDED MACE ויש TWO HANDED MACE שזה מאפשר לי להשתמש בו ויש כאלו שלא

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    מה לא מובן?!
    חפש טרינר אחר שילמד אותך..
    הרבה זמן לא שיחקתי אז אני לא זוכר בדיוק מי מלמד מה..
    אבל תחפש באלקהזם או תשאל במשחק ויגידו לך איזה טרינר אתה צריך!
    יש מקום שמלמד אותך one hane sowrd ויש מקום שלמד אותך two hand..

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    תסתכל מה כתוב באדום ואז תדע מה הבעיה, האם זה הדרגה, סוג הנשק או משהו אחר

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    כותב לי NOT ENOUGH PROFICIENCY
    אבל איך משיגים מיומנות בכלי מסויים? כי המיומנות של הMACE שלי למשל היא מלאה, והLEVEL מתאים

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אם אתה מנסה להשתמש ב- Two Handed Mace, ואתה מקבל שגיאה, כנראה שהמיומנות שלך עם Two Handed Mace לא מספיק גבוהה. אני ממליץ למצוא Two Handed Mace שאתה יכול להשתמש בו, ולהשתמש רק בו. למעשה, תלך לאיזור של רמה נמוכה יותר, ותתחיל להרביץ לדברים עד שהמיומנות תעלה.

הרשמה