תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    כנראה שלא נראה את סאמוס בתחילת 2007

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    או, ברוכים הבאים לעולם VGAMES.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זו הפסקה שמשכה אותי -

רג'י אמר בריאיון כי "המטרה שלנו עם Metroid Prime 3 היא להפוך אותו לחווית הפעולה-בגוף-ראשון על ה-Wii הטובה ביותר האפשרית. זה אומר שאנחנו נעשה הכל כדי לוודא שהוא יהיה מושלם. אני חושב שהגיימרים וחובבי נינטנדו צריכים להבין שכשנשחרר אותו הוא יהיה באמת מושלם - וזה עלול להיות קצת יותר מאוחר משחשבתם".

או-קי, נדב יטען שזו סתם יחצנות מצדו לומר, אבל אני לא חושב שהדחייה של מטרויד אינה תומכת בדברים האלה שרג'י אמר. כשנינטנדו דוחה ודוחה, זה סימן טוב לגבי האיכות הכללית הסופית של משחק.

אני לא יכול לחכות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון ברור שזאת יחצנות מצידו להגיד את זה.
    אבל כמובן שהם לא דוחים את מטרויד בשביל הכיף, הניחוש שלי הוא שהם רוצים שהמולטלפלייר אונליין יעבוד הכי טוב שהם יכולים לעשות אותו כי הוא בטח יהיה המשחק אונליין הראשון על הWII NTSC ויהווה דוגמה לשאר משחקי האונליין שיבואו אחריו על הWII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, בטח מנסים להפוך את המולטי שלו לסוג של קאונטר לHalo3...
    אני רק מקווה שבניגוד לMetroid Prime Hunters המסריח, זה לא יבוא על חשבון הסינגל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי THE FROZEN
    קאונטר להיילו 3? good one
    אולי אחרי זה הם ישתמשו במריו קארט בתור קאונטר לגרנד טוריזמו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הימור שלי? זה לא יקרה.

נדב... "מריו קארט קאונטר לטוריזמו" חחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    הימור שלי? זה לא יקרה.
    נכתב במקור על ידי רונן

נדב... "מריו קארט קאונטר לטוריזמו" חחחחחחחחחחח
    והאירוני בהשוואה הזאת הוא שהמולטי של מריו קארט פי 100 יותר טוב מאשר של טוריזמו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    למה אתה לא חושב שזה יכול להיות קאונטר להיילו. מה שנינטנדו צריכים, או חייבים, לעשות הוא להפריד כליל את המולטי של מטרויד ממטרויד פריים. לעשות אותו אחר לגמרי מהמשחק, אבל עדיין עם ההרגשה האיכותית של המשחק. לא יודע להסביר, אני בטוח שרטרו חכמים ממני.

אם השליטה בו תהיה פרפקט, ויש סיכוי מאוד טוב שזה יקרה, אתה תראה את ההמונים עוברים למטרויד. גם אתה תעבור. שליטה זה הדבר הכי חשוב, ובהיילו זה חרא, לא משנה כמה מיליונים התרגלו לריח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כן בטח עדי, השליטה לא טובה... והבריטים נוהגים בצד הנכון של הכביש. תהיה בריא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    למה אתה לא חושב שזה יכול להיות קאונטר להיילו. מה שנינטנדו צריכים, או חייבים, לעשות הוא להפריד כליל את המולטי של מטרויד ממטרויד פריים. לעשות אותו אחר לגמרי מהמשחק, אבל עדיין עם ההרגשה האיכותית של המשחק. לא יודע להסביר, אני בטוח שרטרו חכמים ממני.
    נכתב במקור על ידי ADi

אם השליטה בו תהיה פרפקט, ויש סיכוי מאוד טוב שזה יקרה, אתה תראה את ההמונים עוברים למטרויד. גם אתה תעבור. שליטה זה הדבר הכי חשוב, ובהיילו זה חרא, לא משנה כמה מיליונים התרגלו לריח.
    אני יודע שעדין לא התרגלת לשליטת אנלוג כפולה עדי אבל זה לא אומר שאיזה 10 מליון אנשים לא ממש נהנים ממנה במשחקים כמו היילו או GEARS (גם לי זה הרגיש ממש מסורבל בהתחלה, לקח לי 30 דקות לכוון לאיזה לוקס מסכן לראש את הרובה שלי אבל בסוף גם אני התרגלתי).
    מטרויד לא יכול להיות היילו קילר מהרבה סיבות.
    נתחיל בזה שהנשקים במטרויד לא תואמים בכלל לשחק אונליין אחד נגד השני, יריות פלאזמה שלוקח להן חצי שעה להגיע למטרה יכולות להעלות את העצבים גם של הגיימר הכי סבלני בעולם (ע"ע הרובה פלזמה שהרס את המולטי של Q3, שם הוא אפילו היה פי 10 יותר מהיר מהקרן של סאמוס).

בעיה נוספת היא הקודים של החברים בWII, אי אפשר באמת להנות ממולטי טוב כי אתה לא יכול לשחק נגד אנשים זרים!
    לך תאסוף 16 חברים שאתה מכיר ויש לך ברשימת חברים בו זמנית ON LINE ולכולם יש עותק של מטרויד ותארגן משחק. בהחלט מגיע לך "בהצלחה" ענקי.

לנסות לעשות HALO KILLER במטרויד זאת הגישה שתפיל את המולטי של מטרויד.
    המולטי שלו צריך להיות שונה, מיוחד ובנוי הייטב, לא עוד איזה משחק DM כי בזה מטרויד יסריח.
    שתף ב-Google+

הרשמה